Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 565243 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris Ts
« Válasz #1560 Dátum: 2008.12.09 07:34:22 »
hát láthatóan nem sérült a festék, de szerintem is sérülnie kellett, mert a horpadás peremén vannak elég éles törések, meg csak a tetőn van még a nagy horpadáson kívül 4-5 db kisebb, ilyen fél tenyérnyi, meg a motorházon is ugye.

Bementem tegnap a Toyotához megmutatni, mondták, hogy cserés, a merevítőkre van ponthegesztve a lemez, azokat lefúrják, és úgy cserélik, és ugyanolyan ponthegesztővel rakják vissza, mint ami a gyárban van. Az meg a másik, hogy azért nem árt lebontani a tetőt, és megnézni, hogy a merevítők egyenesek maradtak-e, mert azért nem csodálkoznék, ha nem, a tető kárpit is lehet, hogy cserés, ha nem ugrik vissza a helyére, szóval azért ott elmentek a dolgok rendesen, jobb az, ha a szakszervíz csinálja, itt nem csak egy kis horpadás eltüntetgetésről van szó sajnos...

Nem baj, géptetőt is lefújják letgalább, már úgyis tele volt kőfelverődéssel...

Próbálok pozitívan hozzáállni...

Úgy sem tervezem egy ideig eladni

Köszi mindenkinek az ötleteket, tanácsokat!!

Üdv

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1561 Dátum: 2008.12.09 08:58:31 »
Sziasztok, Péntek éjszakára kint hagytam a kocsit, és Szombaton vettem észre, amikor mentem ki, hogy be van horpadva a kocsim teteje...

Szemetek :fuk2:

Mikor átcseréltem a Yariszon a gumikat, akkor álltam ki egy estére(!) a Puggal, másnap levolt köpve a szélvédő, és a motortető ilyen kutya v. macskakaja-maradékkal volt megdobva, vannak ilyenek az emberek, rohadt patkány, irigy férgek, abszolút nem tisztelik más tulajdonát, sajnos manapság nem nagyon lehet utcán hagyni a kocsit :no:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1562 Dátum: 2008.12.09 08:59:34 »
Csak ne hogy rámenjen a gatyád az egészre egy ilyen hülye rohadék miatt... Mondtak árat a szervizben? Casco-d van?
Toyota Yaris T SPORT
153



Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1563 Dátum: 2008.12.09 09:00:39 »
Viszont Pesten tényleg nem egy helyen foglalkoznak horpadás eltávolítással, olcsóbb is, és az eredmény tökéletes! Fényezés nélkül!

Én eddig 2x voltam ilyen puklijavító helyen, mind2x elhajtottak hogy áááááááá ezt nem lehet, pedig a képek olyan szépek amivel reklámozzák magukat. :flowers:
 

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris Ts
« Válasz #1564 Dátum: 2008.12.09 09:53:54 »
Csak ne hogy rámenjen a gatyád az egészre egy ilyen hülye rohadék miatt... Mondtak árat a szervizben? Casco-d van?

Persze Cascora megy az egész, csak az önrész bukó, azért erőltetem a márkakereskedést, ha nem lenne, akkor valami olcsóbb megoldáshoz folyamodnék biztosan.

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris Ts
« Válasz #1565 Dátum: 2008.12.09 09:57:24 »
Egyébként nemtudom mennyi lesz az ára, de ki kell szedni a szélvédőket, meg minden, úgyhogy lesz vele munka, szerintem a 400ig simán elmegy...

Ha már úgyis lekapják a tetőt, megmondom alakítsák át cabriora ::)...

01010011

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1566 Dátum: 2008.12.09 11:37:29 »
  :hammer:

szia benji,
sikerült lefújatni a felniket?

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1567 Dátum: 2008.12.09 11:56:43 »

Gleris, mindenesetre sok sikert és szerencsét kívánok, hogy minden rendben legyen, majd értesíts minket a fejleményekről...

Benji, tényleg a felnik? Elmentél arra a helyre?
Toyota Yaris T SPORT
153



Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris Ts
« Válasz #1568 Dátum: 2008.12.09 12:49:47 »

Gleris, mindenesetre sok sikert és szerencsét kívánok, hogy minden rendben legyen, majd értesíts minket a fejleményekről...


Köszi szépen!!

Persze, majd leírok mindent

Üdv

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1569 Dátum: 2008.12.09 16:21:42 »
Sziasztok, Péntek éjszakára kint hagytam a kocsit, és Szombaton vettem észre, amikor mentem ki, hogy be van horpadva a kocsim teteje, először azt hittem ráesett valami fa, aztán megláttam a sáros lábnyomokat a kocsin végig, szóval valaki éjszaka átmászott rajta, a géptetőn is van egy minimális horpadás, de a tető az elég durva, a hátső üléssor felett még belülről is láthatóan beljebb jött a tető, még a belső világításról is lepattant a búra.
:hang: :2guns:

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1570 Dátum: 2008.12.11 09:04:09 »

[/quote]

szia benji,
sikerült lefújatni a felniket?
[/quote]

még nem sajnos
Yaris Ts 05'

giccshuszar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yaris Ts
« Válasz #1571 Dátum: 2008.12.11 10:04:27 »
Egyébként nemtudom mennyi lesz az ára, de ki kell szedni a szélvédőket, meg minden, úgyhogy lesz vele munka, szerintem a 400ig simán elmegy...

Ha már úgyis lekapják a tetőt, megmondom alakítsák át cabriora ::)...

Ha szereted az autódat, akkor legalább mutasd meg a gödöllői embernek, hátha megmenthető!!!
Hívd fel, nehogy már otthagyd az első márkaszervizben a vandáloknak

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris Ts
« Válasz #1572 Dátum: 2008.12.11 13:04:40 »
Egyébként nemtudom mennyi lesz az ára, de ki kell szedni a szélvédőket, meg minden, úgyhogy lesz vele munka, szerintem a 400ig simán elmegy...

Ha már úgyis lekapják a tetőt, megmondom alakítsák át cabriora ::)...

Ha szereted az autódat, akkor legalább mutasd meg a gödöllői embernek, hátha megmenthető!!!
Hívd fel, nehogy már otthagyd az első márkaszervizben a vandáloknak

Köszi az aggódást, de mondom, hogy meg van repedve a festék a tetején, tehát nem lehet javítani festés nélkül, másrészt meg van nyúlva a horpadástól a lemez, szóval miondenképpen cserés, nem az "első márkaszervízbe viszem a vandáloknak", hanem a haverom ott dolgozik, és rendesen meg lesz csinálva, úgy, ahogyan kell!!

Amúgy szeretem az autómat!!

Üdv!

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Yaris Ts
« Válasz #1573 Dátum: 2008.12.21 09:46:05 »
Nálatok a hamutartó és a szivargyújtó rendelkezik saját világítással? Lehet, hogy izzót kell arra felé cserélnem....
Zsono

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: Yaris Ts
« Válasz #1574 Dátum: 2008.12.23 17:06:44 »
Sziasztok!

Egyik baratom szeretne venni egy Yaris TS-t, tudnatok segiteni mik a tipushibak, mire kell figyelni? ZZ-FE motorokhoz mar eleg jol ertek, de nem ismerem az 1NZ-FE-t igazan. Valto? felfuggesztes? Stb?

koszi,
Zsolt
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb