Szerző Téma: Telefonok  (Megtekintve 586787 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Re: Telefonok
« Válasz #900 Dátum: 2013.06.14 18:12:04 »
...a symbian képes belassulni bármikor, bármilyen okból.
Na, ilyesmikről beszélt az ismerősöm  :hmmmm: ... lelassul, lefagy, xarakodik.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Re: Telefonok
« Válasz #901 Dátum: 2013.06.14 18:14:06 »
igen. aksi tekintetben.
Ja, hát naná  :yes: ... többek közt ez sem tetszik ezekben a modern csodákban.

De a legnagyobb bajom velük, hogy bármikor tudnék rajtuk pl. netezni, gondolok itt főleg a FB chatre   :sorcerer: :helpsmilie: ... neeeeem való nekem ilyen eszköz  :wacko: :innocent: :lol:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Telefonok
« Válasz #902 Dátum: 2013.06.14 18:34:39 »
Látják hogy Te miket szoktál vásárolni az eBay-ről, rögtön meg van nekik, hogy kábé milyen típusú ember vagy, mik az érdeklődéseid, rögtön tudják, hogy milyen reklámokat toljanak az arcodba, hogy dogokra gerjedj, és még több pénzt húzzanak ki a zsebedből. Ez az elv borzasztóan zavar néhány embert (köztük engem is, pl.), mert a tudatos vásárlási törekvéseimet romba dönti. Meg akarnak vetetni velem mindenféle olyasmit, amire nincs szükségem, ezáltal szegényebbé tesz, és a környezetemet is tönkreteszi.

Na nekem mutogathatnak annyi reklámot, amennyit akarnak, az én tudatos vásárlási törekvéseimtől holmi reklám nem tántorít el. A TV-ben pl. meg sem nézem.  Ami meg éppen érdekel, azt megnézem, de ez nálam nem generál vásárlást, max ötletet ad, hogy merre keressek hasonlót, ha éppen reálisan szükségem van arra. Na ilyen nem igen fordul elő.

Viszont a jó reklámot szeretem, aminek van története stb.  De nem termékismertetőként, hanem a sztori miatt. Pl: Unicredites Totya reklámfolyam.

Kedves, aranyos, figyelemfelkeltő, de ettől még nem leszek Unicredites....
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Re:Telefonok
« Válasz #903 Dátum: 2013.06.14 19:06:25 »
Már megbocsáss. Talán inkább az okát kéne megszüntetni a feszkós helyzeteknek, amelyek miatt csattannak a repcsik, meg robbannak a dolgok.
Csak hát másak az "érdekek" aztán így "kényelmesebb". A kis állampolgár meg hadd szívjon...

Nem számít. Majd csak eljön az idő, amikor ez az egész ügy akkorára dagad, hogy nem fogják merni így hagyni. Meghát a politikát is világszerte olyanok vezetik még manapság, akik nem is értik ezt az egészet. El kel teljen még vagy 10-15 év, és akkor a cyber-törvények rendet fognak tenni az internetes bűnözés terén is (azért valljuk be, az internetes bűnüldözés gyerekcipőben jár nem csak nálunk, mindenhol a világon).
Én akkor kellemes rettegést kívánok az életed hátralévő részére, én bőven találok ennél jelentősebb hívásokat is magamnak, amik lekötik az energiámat. Ha nem osztom meg a nem publikus dolgaimat, az én életemet aztán bombázhatják reklámokkal,az nem, vagy csak jelentéktelen mértékben befolyásol. Ha ezek közül bármelyiknek engedek, az az én bajom, de nem jellemző... Tudom,hogy mire van szükségem és aszerint vásárolok.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re:Telefonok
« Válasz #904 Dátum: 2013.06.14 19:19:19 »
Nem a reklámokon van a hangsúly! Ma egy okos telefonon szinte mindent tárolsz magadról! A mozgástered behatárolásától kezdve a vásárlási szokásaidtól ect  életminőséged anyagi helyzeted stb szóval a privát szférád felderíthető. "Én" mint szolgáltató garanciát vállalok, hogy nem adom harmadik fél kezébe (ahhha, feltörik, szolgálatok lefoglalják) aztán csak bízz abban, hogy mikor mit használnak fel ellened.
Mindenki úgy mutogatja magát ahogy akarja, joga van hozzá! [rohog]  :lol:
Fery

marcedli

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 612
Re: Re:Telefonok
« Válasz #905 Dátum: 2013.06.14 19:22:36 »
Nem a reklámokon van a hangsúly! Ma egy okos telefonon szinte mindent tárolsz magadról! A mozgástered behatárolásától kezdve a vásárlási szokásaidtól ect  életminőséged anyagi helyzeted stb szóval a privát szférád felderíthető. "Én" mint szolgáltató garanciát vállalok, hogy nem adom harmadik fél kezébe (ahhha, feltörik, szolgálatok lefoglalják) aztán csak bízz abban, hogy mikor mit használnak fel ellened.
Mindenki úgy mutogatja magát ahogy akarja, joga van hozzá! [rohog]  :lol:
a titkosszolgálatok eddig is megtudtak mindent, amit akartak, ezután is megfognak.... csinálhatsz te, amit akarsz...mindegy
Honda FR-V 2.2 ctdi 2006
Kia Sportage 2018

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Re: Telefonok
« Válasz #906 Dátum: 2013.06.14 19:24:22 »
Na nekem mutogathatnak annyi reklámot, amennyit akarnak, az én tudatos vásárlási törekvéseimtől holmi reklám nem tántorít el. A TV-ben pl. meg sem nézem.  Ami meg éppen érdekel, azt megnézem, de ez nálam nem generál vásárlást, max ötletet ad, hogy merre keressek hasonlót, ha éppen reálisan szükségem van arra. Na ilyen nem igen fordul elő.

Viszont a jó reklámot szeretem, aminek van története stb.  De nem termékismertetőként, hanem a sztori miatt. Pl: Unicredites Totya reklámfolyam.

Kedves, aranyos, figyelemfelkeltő, de ettől még nem leszek Unicredites....
^-^;)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re: Re:Telefonok
« Válasz #907 Dátum: 2013.06.14 19:53:54 »
a titkosszolgálatok eddig is megtudtak mindent, amit akartak, ezután is megfognak.... csinálhatsz te, amit akarsz...mindegy
Ebbe ne merüljünk el szerintem mert messzire vezetne, de azt tudni kell, hogy szabályok kötik a szolgálatokat is .... demokráciákban!!!
A lényeg az, hogy én nem könnyítem meg ezt a folyamatot.  :nono:       ;)
És ezzel már is ellent mondtam mert itt lógok a neten.   :yes:
Fery

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Telefonok
« Válasz #908 Dátum: 2013.06.14 20:06:24 »
 :oops: :offtopic:

Ennyit a titokszolgák munkájáról....  :D
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re:Telefonok
« Válasz #909 Dátum: 2013.06.14 20:15:27 »
Igen egyet értek. Okkal.   :flowers:
------------------------------------------------

Összefoglalva az előző előzményeket  ::) nekem nagyon bejöttek a Nokia készülékek, de mára a W8 nem hozza az elvárásaimat.
Fery

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Re:Telefonok
« Válasz #910 Dátum: 2013.06.14 21:02:54 »
Ebbe ne merüljünk el szerintem mert messzire vezetne, de azt tudni kell, hogy szabályok kötik a szolgálatokat is .... demokráciákban!!!
A lényeg az, hogy én nem könnyítem meg ezt a folyamatot.  :nono:       ;)
És ezzel már is ellent mondtam mert itt lógok a neten.   :yes:
"Teljesen OFF" topikban válaszolok.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Telefonok
« Válasz #911 Dátum: 2013.06.14 21:49:47 »
kleingy,

az SMS bacup pro nem tuti annyira, mert csak a bejövő smseket menti le, a kimenőket és a híváslistát nem menti...  :no: :surrender:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Telefonok
« Válasz #912 Dátum: 2013.06.15 11:37:36 »
Én a MobileGo for androidot szoktam használni, igaz fizetős progi, de amikor frissítettem a telót, le tudta mentetni ezeket (is).
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Telefonok
« Válasz #913 Dátum: 2013.06.15 22:25:50 »
kleingy,

az SMS bacup pro nem tuti annyira, mert csak a bejövő smseket menti le, a kimenőket és a híváslistát nem menti...  :no: :surrender:
Nálam ki és bejövő hívást, elküldött és kapott sms-t menti  :yes:
Nézz körül a beállítások között ;)  :surrender:

(kleingy-nél is, azt üzeni ;) )

MFerenc

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1935
Re:Telefonok
« Válasz #914 Dátum: 2013.06.19 09:07:29 »
Tegnap egy nagyot jót mutatott kedves barátném az androidon: ha a telefon menüben többször egymás után rápöttyintünk az android verzióra, akkor a verziónak megfelelően kirajzol egy ábrát, nekem egy nagy gumicukrot/babot, a fene se tudja mi az :D és kis idő után, vagy nem tudom, minek a hatására, széthullik kisebbekre! Én ezzel olyan jól elvoltam, nem kevés ideig ezen röhögtem... (nekem új a dolog...)  [rohog]