Szerző Téma: Biztosítás  (Megtekintve 585444 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

bxbreak 85

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 212
Re:Biztosítás
« Válasz #3030 Dátum: 2016.11.02 20:33:03 »
Üdv urak.
 A Signal biztosítóról mi a véleményetek?
Kíváncsiságból kiszámoltam az öreg bx-nek a kötelezöjét...Normál esetben nem érdekelne a dolog,de b10-nél 15-ezer ft különbség a jelenlegihez (Allianz) képest azért kicsit durva...
 Érdemes ezzel a céggel foglalkozni??

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Biztosítás
« Válasz #3031 Dátum: 2016.11.02 21:07:26 »
Üdv urak.
 A Signal biztosítóról mi a véleményetek?
Kíváncsiságból kiszámoltam az öreg bx-nek a kötelezöjét...Normál esetben nem érdekelne a dolog,de b10-nél 15-ezer ft különbség a jelenlegihez (Allianz) képest azért kicsit durva...
 Érdemes ezzel a céggel foglalkozni??
Száz éve a piacon vannak, nagy cég, kicsi az esély, hogy bedőlnek. A kötelező a másik félnek fizet, de szerintem mindent megteszel ezzel a biztosítóval, hogy ne szivasd meg autóstársaidat. Szóval ha olcsóbb én váltanék   :yes:

Évekig volt egyéb biztosításom a Signalnál, semmi gondom sem volt velük.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Biztosítás
« Válasz #3032 Dátum: 2016.11.02 21:17:06 »
Most kaptam a mélt az Allianztól: 18.245/ év az Avensisre. Ez kb 2e Ft-tal lett több a tavalyinál, nem vészes.
B10, vidéki nagyváros.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10685
Biztosítás
« Válasz #3033 Dátum: 2016.11.02 21:24:04 »
Ez már a baleseti adós végösszeg? Mert az nem rossz.
Nekem idén 35100 Ft volt a B10, szintén Allianz, alig várom mit hoznak ki a jövő évre.  :hmmmm:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Biztosítás
« Válasz #3034 Dátum: 2016.11.02 21:25:57 »
Ez már a baleseti adós végösszeg? Mert az nem rossz.
Nekem idén 35100 Ft volt a B10, szintén Allianz, alig várom mit hoznak ki a jövő évre.  :hmmmm:
Igen, az. Elektronikus számla, féléves fizetés.

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10258
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Biztosítás
« Válasz #3035 Dátum: 2016.11.02 21:41:09 »
Az tényleg nagyon jó ár. Pécsre nekem B8 egész évre egyben fizetve adóval 28 ezer, évközi fordulónapos, K&H.
A netrisken kalkuláltam, a legolcsóbb kb. 2-3 ezerrel lenne kevesebb...

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 2 eszközömről


whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Biztosítás
« Válasz #3036 Dátum: 2016.11.03 06:59:04 »
Most kaptam a mélt az Allianztól: 18.245/ év az Avensisre. Ez kb 2e Ft-tal lett több a tavalyinál, nem vészes.
B10, vidéki nagyváros.
Nekem is Ave, nagyon vidék, kisváros, féléves lehívásos, e-csomag, B10 és közel 27e.  :ph34r:
És ott van  Casco, a lakás és a Yaris mindkét biztosítása. Szóval nem értem.  :hmmmm:
Mindegy keresek mást.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Biztosítás
« Válasz #3037 Dátum: 2016.11.03 07:37:07 »
féreg hozzáállás...azt a lovat hajtják nyuzzák,amelyik jól húz...
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Biztosítás
« Válasz #3038 Dátum: 2016.11.03 07:38:15 »
nekem szept8 volt a fordulóm, kalkuláltam elötte egyet,nem volt olcsobb,csak egy, a waberer,azt meg hagytam.... maradtam a postánál...
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10685
Biztosítás
« Válasz #3039 Dátum: 2016.11.03 10:30:27 »
Igen, az. Elektronikus számla, féléves fizetés.

Nekem éves fizetés van, illetve ez az egy eset van, aminél ragaszkodtam a sárga csekkhez - valamiért a kinyomtatott cetlihez nincs akkora bizodalmam, bár tudom a rend éber őre nem köthet(ne) bele.
Szóval lehet az elektronikus megoldás levinné az árat 1-2e Ft-tal, de ennyit "megér" nekem a jó öreg sárga csekk éves szinten.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Biztosítás
« Válasz #3040 Dátum: 2016.11.03 10:49:54 »
Nekem éves fizetés van, illetve ez az egy eset van, aminél ragaszkodtam a sárga csekkhez - valamiért a kinyomtatott cetlihez nincs akkora bizodalmam, bár tudom a rend éber őre nem köthet(ne) bele.
Szóval lehet az elektronikus megoldás levinné az árat 1-2e Ft-tal, de ennyit "megér" nekem a jó öreg sárga csekk éves szinten.
A rend éber őrei ha jól tudom nem néznek papírt, hanem lekérdezik az adatbázisból. A kinyomtatott cetlin meg ott a kötvényszám.
Nekem még nem volt gondom ebből (bár már nem emlékszem, hány éve állítottak meg utoljára  :hmmmm:  :D )

Soma01

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1587
Re:Biztosítás
« Válasz #3041 Dátum: 2016.11.03 11:41:05 »
Így van. Nem kell csekk. Tőlem soha nem kérték még.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Biztosítás
« Válasz #3042 Dátum: 2016.11.03 11:55:39 »
A rend éber őrei ha jól tudom nem néznek papírt, hanem lekérdezik az adatbázisból. A kinyomtatott cetlin meg ott a kötvényszám.
Nekem még nem volt gondom ebből (bár már nem emlékszem, hány éve állítottak meg utoljára  :hmmmm:  :D )
Így van, rendszám alapján mindent tudni fognak. Nemrég a pénteki taliról hazafelé megállítottak éjjel, rendszám és jogsi alapján konstatálta, hogy nem tud mibe belekötni: jogsi rendben, alkalmassági rendben, műszaki rendben, KGFB rendben, tulaj és sofőr egyezik, autót nem körözik és még alkoholt sem ivott... további jó utat.  :D
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:Biztosítás
« Válasz #3043 Dátum: 2016.11.03 18:58:30 »
Így van, rendszám alapján mindent tudni fognak. Nemrég a pénteki taliról hazafelé megállítottak éjjel, rendszám és jogsi alapján konstatálta, hogy nem tud mibe belekötni: jogsi rendben, alkalmassági rendben, műszaki rendben, KGFB rendben, tulaj és sofőr egyezik, autót nem körözik és még alkoholt sem ivott... további jó utat.  :D
Ez az igazoltatósdis csesztetés valahol marha idegesítő. Pár éve egy cég kísérleti jelleggel felállított egy kamerát a Batthyány tér előtt a rakparton. Bekötötték többféle adatbázisba. Élőben, rendszám alapján szűrte a forgalmat, naponta száz darab körüli kocsit szűrt ki aminek lejárt a műszakija, lejárt a KGFB-je, kőrözték a tulajt, de egy héten belül tíz feletti olyan eset volt amikor lopott volt maga a járgány. Ha jól emlékszem akkor senkit nem fogtak meg, mert csak teszt jelleggel állt kint a kamera. Hogy, hogy nem, nem fejlesztették tovább a dolgot, nem állítottak oda rendőrt, inkább leszerelték a rendszert. Teljesen érthetetlen, kiállítanának egy civil kamerázó kocsit, ami előtt ott egy motoros elfogópáros és kész. Heti sokszáz autót lehetne így megfogni. Az útszéli igazoltatósdi helyett, amikor mindkettőnk idejét pazarolják, a célzott kiemelés sokkal hatékonyabb lenne.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Re:Biztosítás
« Válasz #3044 Dátum: 2016.11.03 23:39:38 »
Ez az igazoltatósdis csesztetés valahol marha idegesítő. Pár éve egy cég kísérleti jelleggel felállított egy kamerát a Batthyány tér előtt a rakparton. Bekötötték többféle adatbázisba. Élőben, rendszám alapján szűrte a forgalmat, naponta száz darab körüli kocsit szűrt ki aminek lejárt a műszakija, lejárt a KGFB-je, kőrözték a tulajt, de egy héten belül tíz feletti olyan eset volt amikor lopott volt maga a járgány. Ha jól emlékszem akkor senkit nem fogtak meg, mert csak teszt jelleggel állt kint a kamera. Hogy, hogy nem, nem fejlesztették tovább a dolgot, nem állítottak oda rendőrt, inkább leszerelték a rendszert. Teljesen érthetetlen, kiállítanának egy civil kamerázó kocsit, ami előtt ott egy motoros elfogópáros és kész. Heti sokszáz autót lehetne így megfogni. Az útszéli igazoltatósdi helyett, amikor mindkettőnk idejét pazarolják, a célzott kiemelés sokkal hatékonyabb lenne.
Két napig.  ;) Aztán mindenki tudná, miről van szó, mint a beépített traffipaxnál.
music