Szerző Téma: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!  (Megtekintve 82949 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #315 Dátum: 2009.02.15 18:28:25 »


Mi az uncsi ? Nem is én indítottam ezt az egészet, és már elején szóltam, hogy nem fog menni. Odaírtam miért, olvass vissza.

Én is unom már, hogy egyre többet dolgozok egyre kevesebb pénzért , mondhatnám nemde ?

Jó, hagyjuk... Azt csinálsz amit akarsz, ténlyeg kis bandinak van igaza, a te pénzed és te tudod, hogy mit tudsz és mit nem. Sok sikert!
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #316 Dátum: 2009.02.15 18:28:35 »
Van még szükség erre a topicra? Nem ismerem tutinetet, meg párszori szóváltásunk után valószínű, hogy nem is leszünk jókomák, de most neki van igaza, még ha határozatlan is...
Ábrándozik egy TS-ről, de az anyagi lehetőségeit csak Ő maga ismeri... Miért akarjátok ráerőszakolni? Mindenki a saját ****ával verje a csalánt ::)


Persze, jó dolog egy 200lóerős autó, de a tulajdonos mosolyát nem feltétlen a 200lóerő hozza elő. Kakucson én is meghajtottam a kisdízel maga 90lovacskáját, és merem azt mondani, hogy volt akkora vigyor az arcomon az 57el kezdődő időtől, mint Szutinak a 4-5másodperccel(nem emlékszem, mennyit ment/mentél) gyorsabbtól. A tényleges időeredménynél nagyobb örömet okoz, hogy százalékosan mit tudsz kiautózni a meglévő techinkából... Relatív gyorsan menni is tud olyan jó lenni, mint gyorsan menni :flowers:

Peace :1eye:

Az egész onnan indult hogy egy 1.4-ből akar Tutinet egy versenyautót ami városi is meg pályagép is.Lehetett volna a topic neve az is hogy ne költs feleslegesen az 1.4-re nagy tuningot meg ne akarj rárakni turbót meg mittoménmit hanem vegyél egy ts-t...

Azt a csalános dolgot tavasszal kipróbálom:-)

TSityu

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #317 Dátum: 2009.02.15 18:29:17 »
Nos kedves Cartársak,

Ne térjünk el a témától, Tutinet lesz TS, vagy sem?  :hmmmm:  :yes:  :no:
Ajánlat van már bőven.

Én még csak kezdő vagyok, de ez a kedvenc topicom.  :D

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #318 Dátum: 2009.02.15 18:32:10 »
értelek Szuti, de közben már elállt a vételi szándék ötletétől is, és azóta is csak kapja az ívet, hogy neki kell egy TS... Amit lehet, hogy Ő maga is így gondol, csak az anyagi részébe nem akar elmerülni... Összességébe mind a két oldalt megértem, csak ne erőszakoljátok már meg szerencsétlent :D
kisa
born to ride

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #319 Dátum: 2009.02.15 18:34:21 »
értelek Szuti, de közben már elállt a vételi szándék ötletétől is, és azóta is csak kapja az ívet, hogy neki kell egy TS... Amit lehet, hogy Ő maga is így gondol, csak az anyagi részébe nem akar elmerülni... Összességébe mind a két oldalt megértem, csak ne erőszakoljátok már meg szerencsétlent :D


Akkor átnevezhetjük a topicot hogyan beszéltük le Tutinetet arról hogy vegyen egy ts-t?:-)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Ez most nem lesz szép!
« Válasz #320 Dátum: 2009.02.15 18:48:05 »
Milyen hisztiről beszélsz ? Akkor reggeltem újként és benyomtam egy licitet, amit megnyertem de közben leütöttem máshol ugyanazt. Ha én vagyok az első, akivel ez megtörtént bizony akkor elég baj de szerintem ez kizárt.

Nézd, ha egy dolgot akarok megvenni, biztosan nem nyomok az összes kereskedőnél entert,akinél kínálva vagyon a cuccos,  ha kezdő vagyok, ha nem. Ez már már kategória. Szerintem.

Hacsak nem kell kettő ugyanolyan. De akkor meg  kettőt vennék egy kereskedőtől és nem egyet-egyet.

Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Ez most nem lesz szép!
« Válasz #321 Dátum: 2009.02.15 18:56:23 »
Olyan könnyedén adta magát hogy na, engedtem a csábításnak.....

Aha!  :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer:

Csábítsa már el valaki tutinet kollégát egy TS erejéig és slussz , passz bezárom a topicot!  :lol: :lol: :D :D
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #322 Dátum: 2009.02.15 19:08:27 »
Na srácok, akkor ezt az offot folytatjátok a megfelelő topicokban? Nekem is reszket a kezem a "téma bezárása" feliraton...
Külön off topic tutinetnek, nem semmi...
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #323 Dátum: 2009.02.15 19:13:54 »
Na srácok, akkor ezt az offot folytatjátok a megfelelő topicokban? Nekem is reszket a kezem a "téma bezárása" feliraton...
Külön off topic tutinetnek, nem semmi...

Remek ötlet Gyöngyi egy zseni vagy.Ez legyen az a topic ahol semmi sem off:-)

Csak nehogy ki legyünk tiltva [rohog]

TSityu

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #324 Dátum: 2009.02.15 19:17:03 »
Sziasztok,

Talán még egy próbát megér, keressük meg a hölgyet és kérjük meg rá, hogy BESZÉLJE RÁ TUTINETET EGY TS VÁSÁRLÁSRA.

Ha rá hallgat valamiért.  :lol: :lol: :lol:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #325 Dátum: 2009.02.15 19:39:40 »
Nomeg a sportos kocsik mellett mint lehetőség (a vásárlás előtt) ott volt az Opel Astra G. 1.2 motorral.

Na most már visítok, de tényleg  :lol: :lol: :lol: :lol:
Egykettes Astra, mint sportos modell...
Szerintem, inkább akkor egy sportos Maruti, annak csak 8 decis a motorja, garantáltan keveset fogyaszt, és lehet vele csapatni is, ha kell.  :otlet: :otlet:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #326 Dátum: 2009.02.15 20:18:45 »
Nomeg a sportos kocsik mellett mint lehetőség (a vásárlás előtt) ott volt az Opel Astra G. 1.2 motorral.

Na most már visítok, de tényleg  :lol: :lol: :lol: :lol:
Egykettes Astra, mint sportos modell...
Szerintem, inkább akkor egy sportos Maruti, annak csak 8 decis a motorja, garantáltan keveset fogyaszt, és lehet vele csapatni is, ha kell.  :otlet: :otlet:

Én rá sem merek kérdezni hogy most akkor ez mi akart lenni az astrával.Egy jó kis ideillő hasonlattal tudnék élni az üvegtigrisből hogy add el a corit ls vegyél kottát meg biciklit ami azért jó mert jó :D

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #327 Dátum: 2009.02.15 20:30:06 »
Tüttürürűűűűűű Közhírré tétetik:Pénteken tömegverekedés a meki előtt.

TSityu

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #328 Dátum: 2009.02.15 20:43:57 »
OFF:

Nekem hiteles autóm van, de a forgalmiba az én nevem van a tulajdonos rovatba, a banknak meg semmi köze hozzá amíg fizetem a részleteket, és a lakásomon is hitel van, no annak a fele tényleg a banké. :devil:

ON:

Akkor inkább tedd félre a pénzt, de NE költsd az 1.4-re.

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #329 Dátum: 2009.02.15 20:45:08 »
Tüttürürűűűűűű Közhírré tétetik:Pénteken tömegverekedés a meki előtt.

Igen? akkor holnap mennem kell kondizni [rohog]
TS forever:)