Szerző Téma: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!  (Megtekintve 83087 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #270 Dátum: 2009.02.13 11:50:54 »
Sztem 2 autót nem akar és eladni sem a corolláját.Azt akarja hogy olyan 7litert egyen városban és 6-ot a hungaroringen:-)A gumik változzanak át semi slickre amint a pálya közelébe ér és amint onnan visszajött akkor máris tudjon cementet hordani vele.Sztem ez a terve...

Amúgy én is nézegettem 4kerekes celicácat Bartrender után szabadon:-)Kiváncsi lennék milyen lehet csapatni vele a sóderben:-)))

Na pl ez a 2 toyota!!!:

http://www.hasznaltauto.hu/2290062_toyota_celica_1992

http://www.hasznaltauto.hu/1997250_toyota_celica_1992

Ezeket kell vezetni is,nem hupákolni az 1.4-ben:-))Persze idősebb,meg sok km van benne,de amikor beleültél Bartrender celijébe asszem majdnem vinnie kellett takarítani az ülést annyira izgalomba jöttél:-)Na így lenne ezekkel is...

Ha meg csak játszósnak kellene akkor is lehetne egy olyan celicát venni ami csak pályára lenne megcsinálva.Kipakolni belőle mindent.155 paci az 1270 kilójával.Ha kipakolod belőle ami nem kell hogy pályára jó legyen még azt éreznéd hogy egy 170 180 pacis autóban ülsz mivel könnyítenél rajta.Ez amit belinkeltem szép nagyon ugyan jobbkormányos,de az nem olyan gáz.


http://www.hasznaltauto.hu/2682381_toyota_celica_1991

leszilaci

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #271 Dátum: 2009.02.13 15:02:33 »
ezt nézem már régóta:
http://www.hasznaltauto.hu/2483835_toyota_celica_1986
szimpinek tűnik :)

munkatársamnak van ilyen kocsija, csak 1.6 motorral
ez 2.0 katalizátor nélküli 150pacis (katalizátoros 140, de a rendszámtáblán ha jól láttam, akkor ez kat nélküli)

ilyesmin gondolkodom a yaris mellé, vagy pediig  is200 lesz...kezdem a családot puhítani :whistling:

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #272 Dátum: 2009.02.13 18:44:15 »
Szuti!
Meséltél egy haverodról, aki nemrég vett egy 2002-es 5ajtós TS-t az autocity-nél. Az illető nem Budaörsön lakik?

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #273 Dátum: 2009.02.13 18:54:15 »
Sztem 2 autót nem akar és eladni sem a corolláját.Azt akarja hogy olyan 7litert egyen városban és 6-ot a hungaroringen:-)A gumik változzanak át semi slickre amint a pálya közelébe ér és amint onnan visszajött akkor máris tudjon cementet hordani vele.Sztem ez a terve...

Ez itt a lényeg.

De tényleg. Tutinet megmarad az egynégyes - amúgy teljesen rendben lévő - Rollájánál, és agyal, hogyan tehetné egyedivé, kevés pénzből.
De az egynégyesből sehogysem lesz pályagép, hacsak nem pimpel rá egy kompresszort, vagy ikerturbót.

Álmodozni lehet - és kell is-, de más a realitás.

Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #274 Dátum: 2009.02.13 19:12:21 »
Szuti!
Meséltél egy haverodról, aki nemrég vett egy 2002-es 5ajtós TS-t az autocity-nél. Az illető nem Budaörsön lakik?

De ott lakik.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #275 Dátum: 2009.02.13 19:18:20 »
Szuti!
Meséltél egy haverodról, aki nemrég vett egy 2002-es 5ajtós TS-t az autocity-nél. Az illető nem Budaörsön lakik?

De ott lakik.
Én meg ott dolgozom, mellettem szokott parkolni, vagyis mögöttem  :yes:
Jól néz ki, akkor ugrott be, hogy ismered, mikor megláttam a rendszámtábla tartóján az autocity feliratot.
Ha egy kicsit bevállalósabb lennék, én is egy olyanban ülnék  :yes:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #276 Dátum: 2009.02.13 19:49:34 »
Na srácok kell még ez a topic? Kezdem unni az ide-oda labdadobálgatást, ahol fórumtagok vs Tutinet játszik...
         

TSityu

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #277 Dátum: 2009.02.13 20:07:33 »
Szuti!
Meséltél egy haverodról, aki nemrég vett egy 2002-es 5ajtós TS-t az autocity-nél. Az illető nem Budaörsön lakik?

De ott lakik.
Én meg ott dolgozom, mellettem szokott parkolni, vagyis mögöttem  :yes:
Jól néz ki, akkor ugrott be, hogy ismered, mikor megláttam a rendszámtábla tartóján az autocity feliratot.
Ha egy kicsit bevállalósabb lennék, én is egy olyanban ülnék  :yes:

Hmmm. Úgy látom nem csak a matricákat, de a rendszámtartót is le kellett volna szednem. Nem volt neked kék astra-d?

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #278 Dátum: 2009.02.13 20:27:31 »
Na srácok kell még ez a topic? Kezdem unni az ide-oda labdadobálgatást, ahol fórumtagok vs Tutinet játszik...
Már írtam én is, hogy tutinet kinyilvánította, hogy ne kell neki a TS...

Végülis ha nem ír majd bele senki, simán elsüllyed.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #279 Dátum: 2009.02.13 20:39:00 »
Hmmm. Úgy látom nem csak a matricákat, de a rendszámtartót is le kellett volna szednem. Nem volt neked kék astra-d?

De, bár az is meg van még, a tesóm használja.
Túl ritka a TS Corolla, nameg kicsi a világ. Nagyon szép autót vettél, elötte mid volt? Ma is ott parkoltam elötted a fekete Corollával. Egyébként jópár éve itt dolgozom, és hihetetlen, hogy mennyire megszaporodtak az autók a társasház parkolójában, kb megduplázódtak.

TSityu

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #280 Dátum: 2009.02.13 21:07:07 »


De, bár az is meg van még, a tesóm használja.
Túl ritka a TS Corolla, nameg kicsi a világ. Nagyon szép autót vettél, elötte mid volt? Ma is ott parkoltam elötted a fekete Corollával. Egyébként jópár éve itt dolgozom, és hihetetlen, hogy mennyire megszaporodtak az autók a társasház parkolójában, kb megduplázódtak.
[/quote]

Köszi szépen, ha Tutinetet nem is, de engem sikerült rábeszélni egy TS vásárlásra. :lol:
Előtte egy H betűs japán márkát hajtottam, az is ott áll még a parkolóba. Egyébként meg van ott két cég, egy G betűs, meg egy C betűs, és a sok nagy fekete, meg sok kis fehér autójukkal foglalják a parkolót, abból van a tumultus. :D

A topicot nem tarthatnánk meg? Esetleg megváltoztatnánk a nevét: Beszéljünk rá mindenkit egy TS vásárlásra. :lol: :lol: :lol:

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #281 Dátum: 2009.02.13 22:07:44 »
Előtte egy H betűs japán márkát hajtottam, az is ott áll még a parkolóba. Egyébként meg van ott két cég, egy G betűs, meg egy C betűs, és a sok nagy fekete, meg sok kis fehér autójukkal foglalják a parkolót, abból van a tumultus. :D
OFF
A 'G'-s cégnél, ha mindenki ott van ez akkor max. 20 db autót jelenthet, ez a gyakorlatban 12-15 autó kb. A mentségemre szolgáljon, hogy én csak reggel 8/9-től du 1/2 5-5ig foglalom a helyet, nameg autóval 15percre lakom, ugyan ez Bkv-val 50perc. Arról nem is beszélve, hogy ez a ház úgy lett tervezve/építve, hogy a földszinti részek irodaként funkcionáljanak, a lakókank van pl. egy nagy teremgarázsuk is. De én sem örülnék a sok nem ott lakó (de ott dolgozó) autójának, amennyiben ott laknék :yes:
ON
Tutinet rajta volt a TS-en, csak hát mindenki tudja, hogy megvan a felára a dupla kraftnak, ez van.



TSityu

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #282 Dátum: 2009.02.13 22:49:17 »

ON
Tutinet rajta volt a TS-en, csak hát mindenki tudja, hogy megvan a felára a dupla kraftnak, ez van.

Bár én még nem vagyok régi TS tulaj, de azért nincs akkora felár, hogy ne lenne érdemes megfizetni.
Bármelyik hasonló márka ilyen modellje jóval többe kerül. A régi 1.4-emmel összehasonlítva.
Normál használat mellett:
Fogyasztás: kb +2l
Kötelező: havi +500ft
Kw adó: havi +2000ft (ahogy öregszik ez csökken :D)
Szervizköltség: még nem kellett, de nem hiszem, hogy jelentősen több lenne mint más Corollánál
CASCO: ízlés szerint
Viszont amit ezért nyújt, de ezt már 1000x hallottuk.
Pályán használva:
Ott szerintem bármi sokba van.

Szóval, Én azért nem adnám fel ilyen könnyen.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #283 Dátum: 2009.02.13 22:49:59 »
Skacok én már 3embert vettem rá Ts vásárlására.Ts888,Poccak,meg Tsityu is ha nem hiszitek kifejthetem bővebben mert nem kamu.Ts888-al voltunk kint 2 alkalommal a vácin és az nagyon tetszett neki,emellett 5ajtósat akart és kevés km-vel.Poccak/a celicafórumról/ azt mondta ha azt kibírja amit én csinálok a kocsival akkor neki kell egy ilyen mert nála is biztonságban lesz az autó.Tsityu meg 5ajtósat akart olyat ami jól megy és jó állapotban van:-))

Tényleg Misi nem kapok emiatt a toyotától mondjuk egy semi slick nyárigumiszettet? :D [rohog]

Tutinet amit írtál hogy lehet csinosítgatni a kocsit arra itt a példa:-)Nekem lenne ilyen tervem az enyémmel.Nagyon komolyan néz ki,bár amikor megvettem is írtam Kleingy-nek hogy jó lenne lefényeztetni valami másra,akkor nemannyira tetszett a grafit:-)

http://toyotaownersclub.com/forums/index.php?showtopic=81817

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #284 Dátum: 2009.02.14 11:46:29 »
Tutinet .
            if you speak English it will be good.szuti is my friend first i was like civic type-r
i drive both cars but TS was the best. first  i was looking for type-r long time Bcoz i was rely like the type-r but i was dont know about the TS. i saw szuti car and i drive i say to my self this will be my car 5 door nice look and its dame fast car so don't Miss this chance to by the TS go for ts it will good  choice. :censored:
« Utoljára szerkesztve: 2009.02.14 11:49:18 írta ts888 »