Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3368260 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6345 Dátum: 2012.08.05 19:17:08 »
Üdv Urak.

Nincs valakinek ötlete honnan tudnék összeszedni egy bontott hátsó ülés és jobb hátsó ajtó belső burkolatot? Úgy néz ki nyitott ablakon valaki eldobott csikke berepült és kiégette az ülést valamint beleolvadt az ajtóba.

Bocs akit érint, de a k...va anyját annak aki kidobálja ablakon.. :(

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6346 Dátum: 2012.08.05 19:40:45 »
Biztosan egy tartalék csat.  [rohog]
Az első képen navis MFD, de a kormány meg navi nélküli, ez is érdekes párosítás.
Mit vársz 2.780-ért? Azt hogy egy autóból legyen?  [rohog]

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6347 Dátum: 2012.08.05 19:42:13 »
Üdv Urak.

Nincs valakinek ötlete honnan tudnék összeszedni egy bontott hátsó ülés és jobb hátsó ajtó belső burkolatot? Úgy néz ki nyitott ablakon valaki eldobott csikke berepült és kiégette az ülést valamint beleolvadt az ajtóba.

Bocs akit érint, de a k...va anyját annak aki kidobálja ablakon.. :(
Szívesen segítenék, de ilyen tahókra nem készültem én sem. Pedig úgy látszik kellene. Sajnálom.

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6348 Dátum: 2012.08.05 20:40:07 »
Szívesen segítenék, de ilyen tahókra nem készültem én sem. Pedig úgy látszik kellene. Sajnálom.
Semmi gond. A bosszantó csak az hogy pont a kocsi óvása érdekében nem bagózok benne. Észre sem vettem mikor kaphattam be az elmúlt 2 napban :( Csak ma láttma az égést az ülésen és az ajtóburkolaton a csikkel együtt :(

Hammer

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 564
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6349 Dátum: 2012.08.05 21:26:54 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/prius/toyota_prius_1.5_hybrid_ipa_navi_2006_automata-6045155

2. képen az ott a biztonsági öv öv nélkül? :D
Az ilyen csatit csak arra használják hogy ne kelljen bekötni az övet, de ne sípoljon, az más kérdés hogy néz ki a po....ja 1 frontális ütközés után :excl: :nono:

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6350 Dátum: 2012.08.05 21:57:05 »
Az ilyen csatit csak arra használják hogy ne kelljen bekötni az övet, de ne sípoljon, az más kérdés hogy néz ki a po....ja 1 frontális ütközés után :excl: :nono:
...de minek a csati ha menüből is ki tudod kapcsolni a csipogást...

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6351 Dátum: 2012.08.06 06:59:29 »
Mit vársz 2.780-ért? Azt hogy egy autóból legyen?  [rohog]
Jutányos ár Priusért, sok egy Lego autóért..
Today, tomorrow and after tomorrow!

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6352 Dátum: 2012.08.06 07:02:05 »
Semmi gond. A bosszantó csak az hogy pont a kocsi óvása érdekében nem bagózok benne. Észre sem vettem mikor kaphattam be az elmúlt 2 napban :( Csak ma láttma az égést az ülésen és az ajtóburkolaton a csikkel együtt :(
Hát ez azért nagyon gáz, ennyi erővel az öledbe is repülhetett volna az a csikk...csak gratulálni tudok az ilyeneknek
A neten szétnéztél már? Van itthon 1-2 PII amit bontanak, mintha a Késmárk utcaiaknak is lenne egy, nekem a dísztárcsára fáj a fogam egy ideje...
Today, tomorrow and after tomorrow!

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6353 Dátum: 2012.08.06 07:04:03 »
Tegnap vki M3-as, Bp felé, 18.00 környékén, Rekettyés pihenő előtt kb. 1km-rel a leállósávban? (LN.-...)
Gondolom nem "műszaki hibás" megállás volt... :D
Today, tomorrow and after tomorrow!

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6354 Dátum: 2012.08.06 08:29:14 »
Biztosan egy tartalék csat.  [rohog]
Az első képen navis MFD, de a kormány meg navi nélküli, ez is érdekes párosítás.
Ez télleg elég érdekes, a második képen már nem látszik a kijelző körül mennyi gomb van...

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6355 Dátum: 2012.08.06 08:35:22 »
...de minek a csati ha menüből is ki tudod kapcsolni a csipogást...
Mert pl én sem tudom a 2008asban (bár én nem is akarom, sípoljon csak, így legalább bekötik az utasoldalon is, mert én mindig), nem műxik egyik leírt módszer sem! Tolatáscsipogást ellenben kikapcsolnám, de azt sem tudom.

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6356 Dátum: 2012.08.06 09:22:08 »
a facelift előttiekben ill. az amcsikban lehet kapcsolgatni ezeket a zavaró dolgokat. ami azért is érdekes mert az egyszerűbb gondolkodású amerikaiak hajlamosabbak elfelejteni dolgokat mint például ha hátramenetbe teszik akkor hátra fog menni

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6357 Dátum: 2012.08.06 10:06:46 »
a facelift előttiekben ill. az amcsikban lehet kapcsolgatni ezeket a zavaró dolgokat. ami azért is érdekes mert az egyszerűbb gondolkodású amerikaiak hajlamosabbak elfelejteni dolgokat mint például ha hátramenetbe teszik akkor hátra fog menni
Maximálisan igazad van. Csak a kocsiról készült képeken nekem úgy látszott hogy a hátsó lámpa teteje még fekete ami ugye facelift előttire utal. Bár lehet hogy lego :)

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6358 Dátum: 2012.08.06 22:27:00 »
Múlt héten Erdélybe voltunk pihenni, kicsivel több mint 1500 km-ert tettünk meg (Debrecen-Gyergyóalfalu-Debrecen+kirándulások) és 4,3 lett az átlag (4 fő full csomag, kirándulások 5 fő kevés csomag) :wub: .
Nagyon szépen teljesített, hegynek felfele és lefele is, volt hogy megnéztem az első fétárcsát lefele menet után és éppen langyos volt, sokat játszottam a "B" fokozattal. Először láttam full zöldbe az akku töltöttséget és nagyon szapora is lett tőle, meg sokáig tartott :) . Hűtőventilátort nem is hallottam bekapcsolni igaz azért a hegytetőkön mindig lentebb szaladt a hőmérséklet, itthon klíma mellett nagy melegben már hallottam párszor. A helyiek agresszív vezetése mellett nem sokszor kellett előznöm, de azért belefutottam vagy 3x hegynek felfele. Araszolgatva felfele nem is érezni mennyi erő van benne, de megtaposva igen is agresszíven reagált és gyorsított felfele rendesen. :cool2:

Mi is körbenéztünk Erdélyben, csak egy héttel később :)
A gyergyóújfalvi andezittelepnél mi is megálltunk ;)
Összesen közel 2000 km jött össze, az oda és visszautazással és a csillagtúrázással. Székelyudvarhelyen szálltunk meg, onnan mentünk minden irányba. A kinti utazásokra az eddigi legjobb fogyasztási átlagom jött ki 3,7 a fedkomp, 3,8 a tankolás alapján, a teljes túrára 4,0 jött ki. Persze ebben szinte semmi autópálya nem volt, az országúti sebesség 80-100 körül - ahol éppen nem volt szerpentin. Lakott településeken meg a helyi szokásoknak megfelelően 60 körül, bár így is jó sokan megelőztek.


[a csatolmányt egy admin törölte]

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6359 Dátum: 2012.08.06 22:59:39 »
Mi is körbenéztünk Erdélyben, csak egy héttel később :)
A gyergyóújfalvi andezittelepnél mi is megálltunk ;)
Összesen közel 2000 km jött össze, az oda és visszautazással és a csillagtúrázással. Székelyudvarhelyen szálltunk meg, onnan mentünk minden irányba. A kinti utazásokra az eddigi legjobb fogyasztási átlagom jött ki 3,7 a fedkomp, 3,8 a tankolás alapján, a teljes túrára 4,0 jött ki. Persze ebben szinte semmi autópálya nem volt, az országúti sebesség 80-100 körül - ahol éppen nem volt szerpentin. Lakott településeken meg a helyi szokásoknak megfelelően 60 körül, bár így is jó sokan megelőztek.
zsír! apámat megpróbálom jövőre rábeszélni egy auris hsd-re rábeszélni, bár a volvo v40 látszik befutónak egyelőre, mert nagyjából lexarja a fogyasztást...