Szavazás

Mennyire jól tuningolható a Yaris?

Nagyon, azt se tudom, mit vegyek bele :)
14 (15.9%)
Közepesen, elég sok cucc kapható hozzá.
31 (35.2%)
Alig, nem sok lehetőség közül lehet választani
20 (22.7%)
Nem tuningolható. Így jó, ahogy van :)
23 (26.1%)

Összes szavazó: 86

Szerző Téma: Yaris tuning  (Megtekintve 546593 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2445 Dátum: 2008.12.18 10:48:55 »
Sziasztok!

egy kis segítségre volna szükségem, van egy 99-es 1.0-ás yarisom. az érdekelne hogy van-e lehetőség chiptuningra, és ha igen, mekkora teljesítmény növekedéssel járna. 

előre is köszi
szia

szerintem ne bántsd a motort... inkább vegyél egy erősebb autót, amit a mérnökök arra terveztek,h a nagyobb teljesítményt is elbírja hosszú távon.
nagy valószínűséggel nem lehet a denso-elektronikával szerelt kocsidat csippelni.
mellékelek egy képet, ott olvashatsz 2 hozzászólást..és ha jobban, mélyebben érdekel, akkor a yarisclub fórumot átnézheted...


[a csatolmányt egy admin törölte]

trance_boy

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re: Yaris tuning
« Válasz #2446 Dátum: 2009.01.12 19:22:14 »
Sziasztok! Tudnátok segíteni nekem abban hogy egy picit jobban nézzen ki yarisom? csak külső optikára gondoltam, kis ültetés, lökös, meg vmi szép kis felnik!hol és merre tudnék nézelődni!
Segítségeteket előre is köszönöm!!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Yaris tuning
« Válasz #2447 Dátum: 2009.01.12 19:42:45 »
Sziasztok! Tudnátok segíteni nekem abban hogy egy picit jobban nézzen ki yarisom? csak külső optikára gondoltam, kis ültetés, lökös, meg vmi szép kis felnik!
...

Mondd a címet, megyünk, megcsináljuk.
 :D :D :D

trance_boy

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re: Yaris tuning
« Válasz #2448 Dátum: 2009.01.13 08:26:27 »
Misi köszi:)

Jaj és a hifi problémám nem is említettem, de talán arról máshol érdeklődök, még mielőtt vki lehurrog ;)

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2449 Dátum: 2009.01.13 09:38:15 »
Sziasztok! Tudnátok segíteni nekem abban hogy egy picit jobban nézzen ki yarisom? csak külső optikára gondoltam, kis ültetés, lökös, meg vmi szép kis felnik!hol és merre tudnék nézelődni!
Segítségeteket előre is köszönöm!!
heló

www.tte.de
pontosabban:
http://www.tte.de/cm_yaris_P1_Facelift.htm

márkakereskedésben is beszerezhető, viszont horror az ára :(

felniket jó áron esetleg itt:
automax
vagy az általános/gumi-felni topikban is lehet beírni, hátha tud Trotternek a forrása valami szépet :)
bár...kérdés,h 14" ,  15" szeretnél és újat, vagy használtat?

és azt is jól gondold meg,h a gyári lökőst akarod-e átalakítani...a "tuningolt" autókat nehezebb lesz eladni


trance_boy

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re: Yaris tuning
« Válasz #2450 Dátum: 2009.01.13 10:02:31 »
köszi!:) nem akarok a gyárihoz nyulni, lehet marad mindne ugy ahogy van, csak vmi szép kis felni meg ültetés és kész, 15 195/50 még elfér alatta ugye? meg még vhogy egykis muzsikát kell beépíteni, mert az nagyon hiányzik, nem tudom hogy lehet gyári cd hez erősitőt bekötni:(

szétnézek a másik fórumrészben:)
Töszi, ja és zsír  a verdád:)

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2451 Dátum: 2009.01.13 10:35:29 »
köszi!:) nem akarok a gyárihoz nyulni, lehet marad mindne ugy ahogy van, csak vmi szép kis felni meg ültetés és kész, 15 195/50 még elfér alatta ugye? meg még vhogy egykis muzsikát kell beépíteni, mert az nagyon hiányzik, nem tudom hogy lehet gyári cd hez erősitőt bekötni:(

szétnézek a másik fórumrészben:)
Töszi, ja és zsír  a verdád:)
köszi :)

az a méret ok. 205-nél lehet egy kis baj.

ültetésnél esetleg a Ts-rugót érdemes beletenni(1,5-2cm), TTE-vel 3cm(ami egyébként eibach), de a fix 4cm-es ültetés már fekvőrendőr-gyilkos, főleg ha nem csak egyedül használod...tapasztalat.
esetleg állíthatót, de az megint aranyár

gyári cd-hez nem tudsz erősítőt kötni...nincs rca kimenet...esetleg a hangszóró kimenetet lehet rákötni egy arra alkalmas erősítőre...viszont az zajos!


trance_boy

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re: Yaris tuning
« Válasz #2452 Dátum: 2009.01.13 13:30:44 »
Leszi laci:) jó hogy vannak ilyen rendes csokák mint te!:)

szép felni meg jó kis gumi kell rá, ültetés elég lenne 1,5 két centi is sztem a 15 ös kerekekhez, a hifit meg muszáj leszek magamnak megcsinálni mert már nem marad pénzem:( van jó kis fejegységem  erősitőm hangszóróim, is, de nem tudom hogy fog szolni a gyári hagszórokkal, csak a csomiba bedobom a kis mélynyomom:) de lehet  nem babrálok vele, marad a gyári, csak egy szép felni na meg egy pár centit le.nem hiányzik a gond, volt műr "tuningolt " autom és macerás, de oylan szépek, és ugy hiáynzik a loerő is, de imádom a yarist is:)

[a csatolmányt egy admin törölte]

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Yaris tuning
« Válasz #2453 Dátum: 2009.01.13 14:06:59 »
Huhh, azért ez a fényezés nem semmi!  :wub:  :clap:
         

trance_boy

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re: Yaris tuning
« Válasz #2454 Dátum: 2009.01.13 15:09:10 »
Köszi:) de a yarist  kellene kicsit feldobni ,mert az még nagyon gyári:)

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2455 Dátum: 2009.01.13 15:25:44 »
szép felni meg jó kis gumi kell rá, ültetés elég lenne 1,5 két centi is sztem a 15 ös kerekekhez, a hifit meg muszáj leszek magamnak megcsinálni mert már nem marad pénzem:( van jó kis fejegységem  erősitőm hangszóróim, is, de nem tudom hogy fog szolni a gyári hagszórokkal, csak a csomiba bedobom a kis mélynyomom:) de lehet  nem babrálok vele, marad a gyári, csak egy szép felni na meg egy pár centit le.nem hiányzik a gond, volt műr "tuningolt " autom és macerás, de oylan szépek, és ugy hiáynzik a loerő is, de imádom a yarist is:)
de milyen felniben gondolkozol?
5-6-10...ágú?
színe?
formája? esetleg szögeltes? :D

hangszórókkal vigyázz!!!
60mm a max mélység! és a 16-osnál már el-kitakarja az ajtóborítás...
szóval 13-as és max 60mm, de inkább alatta...nekem a 60-as néha beleér a fóliába :( 1mm-es karcokat csinál
és a gyárinak szögecselve van a rögzítése megoldva, szóval beépítőkeret is kell beszerezni, vagy fából csinálni.

1,5-2cm-es ültetéshez a Ts-rugó kell....csak ritka, mint a fehér holló...
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.13 15:31:43 írta leszilaci »

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2456 Dátum: 2009.01.13 15:34:43 »
Leszi laci:) jó hogy vannak ilyen rendes csokák mint te!:)
dehogy, csak jó pillanatomban kaptál el :devil:

trance_boy

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re: Yaris tuning
« Válasz #2457 Dátum: 2009.01.13 15:39:51 »
ja és nézte ma picasán a képeken, van bőven kaja viszi a pálmát:)


de msn en beszélgettem Zénókéval, Ts felni, meg ülteteés Stb, láttam a képeid közt mindne megfordult:) ti megszállottak vagytok tényleg, :)

de zsír ültetve ts elég jó, láttam 15 ért 40 mm eset, de félek megvenni:( pedig általában 1 edül járok de a baj nem hiáynzik:(

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2458 Dátum: 2009.01.13 15:57:46 »
ja és nézte ma picasán a képeken, van bőven kaja viszi a pálmát:)

de msn en beszélgettem Zénókéval, Ts felni, meg ülteteés Stb, láttam a képeid közt mindne megfordult:) ti megszállottak vagytok tényleg, :)

de zsír ültetve ts elég jó, láttam 15 ért 40 mm eset, de félek megvenni:( pedig általában 1 edül járok de a baj nem hiáynzik:(
enni muszáj :)
kajaképek jövő héten frissülni fognak :whistling:

15ért 40mm nem rossz ár.
nem vállalhatatlan kategória, csak az elejével kell nagyon vigyázni, m azzal nem tudsz már padkát mászni...
hátulját lehet nagyon jól levinni a yarisnak, az elejét nem kell túlságosan.
viszont ültetni kell!  ;) ezen nincs vita.


leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2459 Dátum: 2009.01.13 16:03:52 »
de zsír ültetve ts elég jó, láttam 15 ért 40 mm eset, de félek megvenni:( pedig általában 1 edül járok de a baj nem hiáynzik:(
tessék:
http://www.vatera.hu/toyota_yaris_ultetorugo_117131401.html