Szerző Téma: GPS, PDA, kütyük...  (Megtekintve 784568 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1200 Dátum: 2008.03.05 19:34:21 »
Idézetet írta: "whis"
Ha valaki tud megoldást navigáció ügyben BluePanther V350-re, jelezze

Idézetet írta: "Sanyesz2005"
Idézetet írta: "Kgabe"
Egyátalán van már decemberinél frissebb Mo térkép? :hmm:

Nincs :szomoru:  De, ha ennek ellenére térképforrást keresel, akkor néz itt körül. :kacsint:

A fenti hivatkozásban erre is van megoldás... :kacsint:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1201 Dátum: 2008.03.05 22:31:11 »
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "Misi"
Már fut is... :kacsint:

Milyen? Én még ki sem próbáltam, csak ott figyel a telefonon.


1x használtam, akkor jó volt.

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1202 Dátum: 2008.03.23 20:50:23 »
Szeretnék a hozzáértõktõl kérdezni...

Ha szeretnék magamnak egy Mio C250-et vagy esetleg egy Mio C320-at, és azt szeretném hogy minél részletesebben tudja egész Európát, akkor eleve teljes EU-val rendeljem, vagy elég megvennem a Kelet EU-s verziót, és van erre valami okosság??
Elõre is köszi!
Xanyi

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1203 Dátum: 2008.03.23 21:20:32 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Szeretnék a hozzáértõktõl kérdezni...

Ha szeretnék magamnak egy Mio C250-et vagy esetleg egy Mio C320-at, és azt szeretném hogy minél részletesebben tudja egész Európát, akkor eleve teljes EU-val rendeljem, vagy elég megvennem a Kelet EU-s verziót, és van erre valami okosság??
Elõre is köszi!


csupaszon is veheted, mindenre van okosság :D
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1204 Dátum: 2008.03.23 22:27:06 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "Xanyi"
Szeretnék a hozzáértõktõl kérdezni...

Ha szeretnék magamnak egy Mio C250-et vagy esetleg egy Mio C320-at, és azt szeretném hogy minél részletesebben tudja egész Európát, akkor eleve teljes EU-val rendeljem, vagy elég megvennem a Kelet EU-s verziót, és van erre valami okosság??
Elõre is köszi!


csupaszon is veheted, mindenre van okosság :D


Hm  :nagymosoly:
És akkor az a késõbbiekben frissíthetõ lesz? Te, vagy más tud segíteni ilyen okosságban?  :kacsint:
Xanyi

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1205 Dátum: 2008.03.23 22:31:16 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "Xanyi"
Szeretnék a hozzáértõktõl kérdezni...

Ha szeretnék magamnak egy Mio C250-et vagy esetleg egy Mio C320-at, és azt szeretném hogy minél részletesebben tudja egész Európát, akkor eleve teljes EU-val rendeljem, vagy elég megvennem a Kelet EU-s verziót, és van erre valami okosság??
Elõre is köszi!


csupaszon is veheted, mindenre van okosság :D


Hm  :nagymosoly:
És akkor az a késõbbiekben frissíthetõ lesz? Te, vagy más tud segíteni ilyen okosságban?  :kacsint:


Ja, de ez nem annyira publikus!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Satriani

  • Vendég
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1206 Dátum: 2008.03.26 23:24:10 »
http://smszipper.com/

Ezt ismeri valaki? Elvileg 3 SMS-nyi szöveget el lehet vele küldeni egy áráért.  :hmm: Majd holnap utánanézek, elsõre el se hiszem.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1207 Dátum: 2008.03.28 20:31:32 »
Ismerõs vett LG LN550-es navit. Azt mondták neki, hogy IGO kompatibilis, de mégse mennek rá az IGO térképek valamiért nem akarja beolvasni õket. Maploader-vagy mivel másolva sem. Mi lehet a megoldás? Vagy teljesen más térkép?
Laco 73 :D

Wagnerur

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 126
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1208 Dátum: 2008.03.29 16:55:34 »
Idézetet írta: "Satriani"
http://smszipper.com/

Ezt ismeri valaki? Elvileg 3 SMS-nyi szöveget el lehet vele küldeni egy áráért.  :hmm: Majd holnap utánanézek, elsõre el se hiszem.
És a fogadó? Nemtom elképzelni hogyan csinálja.  :oops: Esetleg kleingy tud róla valamit. Fura dolog lehet ez.

FLInt

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 527
  • Carina E 1.6 XLi '95 4A-FE Lean Burn
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1209 Dátum: 2008.04.10 17:27:12 »
Sziasztok!
Most már eléggé leesett az ára a GPS cuccoknak ahhoz, hogy -csóró létemre- én is vennék egyet, de annyira nekem nem olcsók még, hogy térképszoftvert is vegyek hozzá. Szerintetek a 40-45 eFt-ig terjedõ árkategórián belül melyiket érdemes vennem? A kütyüt kizárólag navigálásra használnám, az egyéb képességek nem olyan lényegesek. Szempont még az is, hogy a kütyü megbízható, egyszerûen kezelhetõ, magyar menüs, meg az utólag rátöltendõ "okos" térkép azért frissíthetõ is legyen. Melyik készüléket (és milyen hozzávaló térképet) ajánlanátok jó ár/érték aránya miatt? Úgy hallottam,  az iGo a legjobb térkép, ez így van? Vagy ha esetleg tudtok egy kihagyhatatlanul jó akciós ajánlatról, térképpel együtt, ne rejtsétek véka alá. Bocsi a láma kérdésekért, még járatlan vagyok a témában, de valamikor el kell kezdeni. Elõre is köszi a tippeket!  :prayer:
Toyotáról csak jót vagy semmit...

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1210 Dátum: 2008.04.10 19:29:29 »
Idézetet írta: "FLInt"
Sziasztok!
Most már eléggé leesett az ára a GPS cuccoknak ahhoz, hogy -csóró létemre- én is vennék egyet, de annyira nekem nem olcsók még, hogy térképszoftvert is vegyek hozzá. Szerintetek a 40-45 eFt-ig terjedõ árkategórián belül melyiket érdemes vennem? A kütyüt kizárólag navigálásra használnám, az egyéb képességek nem olyan lényegesek. Szempont még az is, hogy a kütyü megbízható, egyszerûen kezelhetõ, magyar menüs, meg az utólag rátöltendõ "okos" térkép azért frissíthetõ is legyen. Melyik készüléket (és milyen hozzávaló térképet) ajánlanátok jó ár/érték aránya miatt? Úgy hallottam,  az iGo a legjobb térkép, ez így van? Vagy ha esetleg tudtok egy kihagyhatatlanul jó akciós ajánlatról, térképpel együtt, ne rejtsétek véka alá. Bocsi a láma kérdésekért, még járatlan vagyok a témában, de valamikor el kell kezdeni. Elõre is köszi a tippeket!  :prayer:


Szerintem ilyen paraméterekkel a legjobb ajánlat a Mio C250. Hozzá jár a MioMap (Igo klón) kelet EU térképpel együtt. Már több helyen is megvásárolható 44900 Ft-ért!
Xanyi

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1211 Dátum: 2008.04.10 20:13:25 »
         

rezol

  • Vendég
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1212 Dátum: 2008.04.13 15:37:03 »

FLInt

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 527
  • Carina E 1.6 XLi '95 4A-FE Lean Burn
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1213 Dátum: 2008.04.13 21:54:16 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Szerintem ilyen paraméterekkel a legjobb ajánlat a Mio C250. Hozzá jár a MioMap (Igo klón) kelet EU térképpel együtt. Már több helyen is megvásárolható 44900 Ft-ért!

Ha minden igaz, a jövõ héten nyitja meg új üzletét poros kis városunkban az EW. A nyitás utáni napon a Mio C510 Kelet EU térképpel 39.990 HUF lesz. Azt hiszem megtaláltam a bestbuy-t, ha el nem kapkodják az elsõ percekben.  :nagymosoly: Mindenkinek köszi a segítséget! Remélhetõleg kleingy által beszúrt linkeknek lehet hinni és tényleg lesz térképfrissítés a Mio-hoz.
Toyotáról csak jót vagy semmit...

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1214 Dátum: 2008.04.16 16:51:44 »
Idézetet írta: "kleingy"
1-2 érdekes hír a Mio vs iGo-ról a döntés meghozata elõtt.
Vége: a Mio nem kap többé iGO-t!
Máris megvan a NavNGo utódja!
Lesz térképfrissítés minden Mio modellhez


Mindez jól hangzik, csak nem kerek a dolog. Én láttam a Mio-k új kezelõfelületét - rémdráma. A térképek meg, írjanak 100% lefedettséget, a bokorban sincsenek a NavNGo térképeihez. Merthogy van 100% lefedettsség, ami messze nem egyenlõ a full detail szinttel.

Szóval ma már MIO-t NAGYON NE!!!!!!  Helyette inkább az Asusok között érdemes nézelŒdni.