Szerző Téma: Mazda  (Megtekintve 610079 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Mazda
« Válasz #2325 Dátum: 2014.08.27 14:13:11 »
ki kell próbálni aztán amelyik tetszik, azt kell megvenni. kisautókkal, pláne ha japánok, szerintem nehéz igazán rosszat kifogni, itt leginkább az számít, hogy tetsszen. a vezethetőség az már csak bónusz...

Oximoron

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 204
Re:Mazda
« Válasz #2326 Dátum: 2014.08.27 14:49:09 »
ki kell próbálni aztán amelyik tetszik, azt kell megvenni. kisautókkal, pláne ha japánok, szerintem nehéz igazán rosszat kifogni, itt leginkább az számít, hogy tetsszen. a vezethetőség az már csak bónusz...
Igen, mindenképp ki szeretném próbálni, de munka mellett nem egyszerű eljutni egy kereskedésben, pláne, ha az fura nyitvatartással bír. Gyanítom egyébként, hogy a Mazda bejönne egy próba után, kérdés, hogy meglesz -e addig.
Valóban, a tetszésfaktor számít most leginkább.  :yes:

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Mazda
« Válasz #2327 Dátum: 2014.08.27 18:18:38 »
linkeld már be,melyiket akarod megnézni?!
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Oximoron

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 204
Re: Mazda
« Válasz #2328 Dátum: 2014.08.27 19:02:52 »
linkeld már be,melyiket akarod megnézni?!
Már tárgytalan - elvitték. Le is került a Hahuról. Mazda 2 1.3 TE Plus, 86 LE ~120e km -el volt hirdetve 1,75 -ért.

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Mazda
« Válasz #2329 Dátum: 2014.08.27 20:06:19 »
;((
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Mazda
« Válasz #2330 Dátum: 2014.08.27 20:07:57 »
majd jön másik. bőven elég bele az alapmotoros kivitel is, ha jobb akad a horogra, az csak bónusz lesz

Oximoron

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 204
Re: Mazda
« Válasz #2331 Dátum: 2014.08.27 20:40:19 »
;((
Azért nem tragikus a helyzet - csak egy autó. Ez lett volna a legközelebb. Hasonló felszereltségű van több is, csak messzebb kell menni értük - már ha maradunk a modellnél. Inkább csak azért bosszant, mert örültem volna, ha a párom kipróbálja, és megmondja, hogy ezt keressük -e, avagy nem. Így továbbra is vakrepülés van, és nézegethetem tovább az autókeresőt... :wacko:

majd jön másik. bőven elég bele az alapmotoros kivitel is, ha jobb akad a horogra, az csak bónusz lesz
Jah, én is így vagyok vele, azért van miből szemezgetni, csak kicsit messzebb. Egyébiránt a 75 lovas alapmotor is elég lenne talán, de úgy láttam, magasabb felszereltség itt csak a nagyobb motorhoz van (persze azért nem kell az 1.5 -ös 103 lovast keresni  :D )
Mindegy is, talán így könnyebben hihető lesz a jövőre nézve, hogy ha jónak tűnő autót látunk, akkor mihamarabb meg kell nézni. Vicces, hogy a kollégánk vette meg ma - talán azt gondolta, hogy elvisszük előle, pedig első körben csak megnézni akartuk. :?: De így legalább elmegyünk Aurist nézni, én valamivel nyugodtabb lennék, ha a párom és a kislányom egy nagyobb, masszívabb autóban tudnám, bár a kis Mazda ellen sem lett volna kifogásom. :yes:

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re: Mazda
« Válasz #2332 Dátum: 2014.08.28 07:42:47 »
Azért nem tragikus a helyzet - csak egy autó. Ez lett volna a legközelebb. Hasonló felszereltségű van több is, csak messzebb kell menni értük - már ha maradunk a modellnél. Inkább csak azért bosszant, mert örültem volna, ha a párom kipróbálja, és megmondja, hogy ezt keressük -e, avagy nem. Így továbbra is vakrepülés van, és nézegethetem tovább az autókeresőt... :wacko:
Jah, én is így vagyok vele, azért van miből szemezgetni, csak kicsit messzebb. Egyébiránt a 75 lovas alapmotor is elég lenne talán, de úgy láttam, magasabb felszereltség itt csak a nagyobb motorhoz van (persze azért nem kell az 1.5 -ös 103 lovast keresni  :D )
Mindegy is, talán így könnyebben hihető lesz a jövőre nézve, hogy ha jónak tűnő autót látunk, akkor mihamarabb meg kell nézni. Vicces, hogy a kollégánk vette meg ma - talán azt gondolta, hogy elvisszük előle, pedig első körben csak megnézni akartuk. :?: De így legalább elmegyünk Aurist nézni, én valamivel nyugodtabb lennék, ha a párom és a kislányom egy nagyobb, masszívabb autóban tudnám, bár a kis Mazda ellen sem lett volna kifogásom. :yes:
Ahogy elnézem árban nem az első 2-es Mazda körül gondolkoztok. Csak azért kérdem mert említetted az UFO Civic-et,mi kinéztünk egyet de az millió alatt van :)
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re: Mazda
« Válasz #2333 Dátum: 2014.08.28 08:38:48 »

Jah, én is így vagyok vele, azért van miből szemezgetni, csak kicsit messzebb. Egyébiránt a 75 lovas alapmotor is elég lenne talán, de úgy láttam, magasabb felszereltség itt csak a nagyobb motorhoz van (persze azért nem kell az 1.5 -ös 103 lovast keresni  :D )
Mindegy is, talán így könnyebben hihető lesz a jövőre nézve, hogy ha jónak tűnő autót látunk, akkor mihamarabb meg kell nézni. Vicces, hogy a kollégánk vette meg ma - talán azt gondolta, hogy elvisszük előle, pedig első körben csak megnézni akartuk. :?: De így legalább elmegyünk Aurist nézni, én valamivel nyugodtabb lennék, ha a párom és a kislányom egy nagyobb, masszívabb autóban tudnám, bár a kis Mazda ellen sem lett volna kifogásom. :yes:

hát a jó felszereltség nálam is alapkövetelmény... :yes:

ha egy kollegád vette meg azt a kettest, akkor nem az lenne a legegyszerűbb, ha kipróbálnátok most? vagy nem vagytok beszélőviszonyban?  ;)

Oximoron

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 204
Re:Mazda
« Válasz #2334 Dátum: 2014.08.28 11:15:14 »
Ahogy elnézem árban nem az első 2-es Mazda körül gondolkoztok. Csak azért kérdem mert említetted az UFO Civic-et,mi kinéztünk egyet de az millió alatt van :)

Sajna ennél kicsit feljebb kell keresgélnem, kifejezetten jó állapotú autóra van szükség.

hát a jó felszereltség nálam is alapkövetelmény... :yes:

ha egy kollegád vette meg azt a kettest, akkor nem az lenne a legegyszerűbb, ha kipróbálnátok most? vagy nem vagytok beszélőviszonyban?  ;)

Teljesen jóban vagyunk, de a tegnapi furcsaság után, a páromat ismerve,  nem biztos, hogy meg akarja kérni a kollégát, hogy mutassa meg az új szerzeményét   :innocent: Nem baj, majd én  :D
Addig meg majd érdeklődöm az Auris topicban  :yes:

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Mazda
« Válasz #2335 Dátum: 2014.09.04 08:20:32 »
Hogy ez első blikkre milyen szimpatikus:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/mazda/6/mazda_6_2.0_cd_te_134_ezer_km-8205535
Csak a kereskedő autói ,amiket régebben néztem, kevésbé :hmmmm:

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Mazda
« Válasz #2336 Dátum: 2014.09.04 09:10:58 »
kár,h fészlift előtti,5seb váltóval, elbírná a 6.fokozatot is.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Mazda
« Válasz #2337 Dátum: 2014.09.15 20:07:08 »
kisa
born to ride

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Mazda
« Válasz #2338 Dátum: 2014.09.15 20:11:25 »
Mazdás lettem.

http://i.imgur.com/Xxr3Jun.jpg
Álomszép  :yes:
És jobban pakolható mint egy motor ;)

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re:Mazda
« Válasz #2339 Dátum: 2014.09.15 20:18:48 »
Gratulalok  :clap: Ez tenyleg egy gyonyoruseg  :wub: Sok sok elvezetes, gondtalan kilometert kivanok!!!


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX