Szerző Téma: Biztosítás  (Megtekintve 591137 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Biztosítás
« Válasz #735 Dátum: 2008.11.04 21:58:04 »
Én meg a netes átutalásban nem bízom, pontosabban a netben, inkább befizetem csekken egyben az éves díjat, azon is lehet pár ezer forintot nyerni.

Lehet, persze, de fáááj annyit kifizetni egyben  ::) ... én havonta fizetném, ha tehetném. Úgy kvázi fel sem tűnne  :yes:

(Ezért tankolok én 1500-2000 forintokért alkalmanként... Egyszerre mondjuk 12 ezer, az naaagyon rossz :ph34r:)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Gabbara

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
  • '08 Auris 1.4 Aquatis
Re: Biztosítás
« Válasz #736 Dátum: 2008.11.04 22:33:12 »
Én meg a netes átutalásban nem bízom, pontosabban a netben, inkább befizetem csekken egyben az éves díjat, azon is lehet pár ezer forintot nyerni.
Nincs baj a netes atutalassal csak oda kell figzelni, hogy ne olyan legyen a geped mint Plalaczke  :innocent: - ezt nem birtam kihagyni  :winkiss:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Biztosítás
« Válasz #737 Dátum: 2008.11.04 22:54:01 »
Én meg a netes átutalásban nem bízom, pontosabban a netben, inkább befizetem csekken egyben az éves díjat, azon is lehet pár ezer forintot nyerni.
Nincs baj a netes atutalassal csak oda kell figzelni, hogy ne olyan legyen a geped mint Plalaczke  :innocent: - ezt nem birtam kihagyni  :winkiss:

Ááá, az én vírusom csak az mp3-akat eszegeti  :yes: ... Meg egyébként is seggbe lett már purgálva  :2guns:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Biztosítás
« Válasz #738 Dátum: 2008.11.05 08:54:28 »
Nagyon amateur kerdes kovetkezik:  :surrender:
Az ujrakotes annyi, hogy amit a jelenlegi biztositom kuld csekket nem fizetek be, hanem elcammogok/neten megkotom az uj biztositoval a szerzodest es kalap?


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Biztosítás
« Válasz #739 Dátum: 2008.11.05 09:06:36 »
Lehet, persze, de fáááj annyit kifizetni egyben  ::) ... én havonta fizetném, ha tehetném. Úgy kvázi fel sem tűnne  :yes:
(Ezért tankolok én 1500-2000 forintokért alkalmanként... Egyszerre mondjuk 12 ezer, az naaagyon rossz :ph34r:)
Én havonta fizetem az Uniqánál a kötelezőt (vonják)...  :whistling:
És szívesebben rakom tele a kocsit egyszer, hogy aztán sokáig ne kelljen kútra menni (utálok tankolni).  :flowers:
         

Peti

  • Vendég
Re: Biztosítás
« Válasz #740 Dátum: 2008.11.05 09:48:24 »

Az ujrakotes annyi, hogy amit a jelenlegi biztositom kuld csekket nem fizetek be, hanem elcammogok/neten megkotom az uj biztositoval a szerzodest es kalap?

Nem nem, a réginél fel kell mondanod, mert ha nem fizeted be, az új helyen meg megkötöd, akkor az érvénytelen lesz, és maradsz ugyanannál a biztinél.

Peti

  • Vendég
Re: Biztosítás
« Válasz #741 Dátum: 2008.11.05 09:52:45 »
És szívesebben rakom tele a kocsit egyszer, hogy aztán sokáig ne kelljen kútra menni (utálok tankolni).  :flowers:

Én nagyon ritkán és a soha között tankolom tele, pláne most mikor hetente csúnyán olcsóbb a benya, de amúgy érdekes, pont mostanság figyeltem meg, hogy ugyanannyi pénzért tankolva nem járok többet ill. gyakrabban tankolni, mint anno a Corival, talán 1nappal kevesebbet bírunk ki, úgyhogy jó ez így :yes:

Peti

  • Vendég
Re: Biztosítás
« Válasz #742 Dátum: 2008.11.05 09:56:09 »
Ma beszéltem az Allianzos üzletkötővel, (kb. fél tucat biztosításunk van ott) hogy mi merre hány méter most hogy ilyen kedvező a kötelező náluk, azt mondta ki tudja hozni kedvezményekkel 13-14ezerre negyedévenként, na kíváncsi leszek, ha ez menni fog akkor nincs több kérdésem. :innocent:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Biztosítás
« Válasz #743 Dátum: 2008.11.05 09:57:55 »
Én nagyon ritkán és a soha között tankolom tele, pláne most mikor hetente csúnyán olcsóbb a benya, de amúgy érdekes, pont mostanság figyeltem meg, hogy ugyanannyi pénzért tankolva nem járok többet ill. gyakrabban tankolni, mint anno a Corival, talán 1nappal kevesebbet bírunk ki, úgyhogy jó ez így :yes:
Jobban utálok tankolni mint hogy 3 forintokért figyeljem az árakat.  :flowers:
         

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Biztosítás
« Válasz #744 Dátum: 2008.11.05 10:02:11 »
Nem láttam még olyan nőt, aki szeret tankolni, de ha lehet, az üzemanyagos topikba folytassátok ::)  :offtopic:
kisa
born to ride

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: Biztosítás
« Válasz #745 Dátum: 2008.11.07 20:20:37 »
Az Allianz "dicséretére" azért el kell mondanom - nem tudom, ki vette észre - hogy náluk arra is lehet kedvezményt kapni, ha megadod nekik a mobilszámodat és/vagy az emailcímedet. (hogy aztán bombázhassanak ellenállhatatlan üzleti ajánlataikkal)
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Biztosítás
« Válasz #746 Dátum: 2008.11.08 12:26:34 »
Lehet, persze, de fáááj annyit kifizetni egyben  ::) ... én havonta fizetném, ha tehetném. Úgy kvázi fel sem tűnne  :yes:
(Ezért tankolok én 1500-2000 forintokért alkalmanként... Egyszerre mondjuk 12 ezer, az naaagyon rossz :ph34r:)
Én havonta fizetem az Uniqánál a kötelezőt (vonják)...  :whistling:
És szívesebben rakom tele a kocsit egyszer, hogy aztán sokáig ne kelljen kútra menni (utálok tankolni).  :flowers:

Válasz a fuel-topikban...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Biztosítás
« Válasz #747 Dátum: 2008.11.08 12:44:47 »
Na, megkaptam én is az Allianztól a levelet, a 2009-es díjról. Nagy zengzetes rizsába ágyazva (hűséges ügyfél, ezért az infláció ellenére blablabla...) közlik, hogy 2009-ben ugyanannyiért hajlandóak biztosítani, mint 2008-ban (ez negyedévente 7590 forint). Na bumm  ::) ... Valahogy nem így képzelem el a hűséges ügyfél honorálását. Azzal együtt sem, hogy felajánlották: kiválthatok náluk egy 150 ezerrel feltöltött hitelkártyát, amivel -többek közt- mindenhol a mindenkori árnál 9 Ft-al olcsóbban tankolni is tudok (föltéve, ha egy hónapban egy bizonyos összeg fölött tankolok, de ez nekem bőven össze is jön).

De, mondom, ahhoz képest, hogy a Netrisk kidobott nekem, szintén az Allianzra, egy lehetséges 5500-as (!) negyedéves díjat (újrakötés esetén), eléggé bullshit ez a 7590-es ajánlat  :nono: ... Úgyhogy asszem, én is be fogok menni és tárgyalok velük, hogy ugyanmár tegyenek kicsit többet azért, hogy náluk maradjak  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

aTTi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Re: Biztosítás
« Válasz #748 Dátum: 2008.11.08 22:03:44 »
De, mondom, ahhoz képest, hogy a Netrisk kidobott nekem, szintén az Allianzra, egy lehetséges 5500-as (!) negyedéves díjat (újrakötés esetén), eléggé bullshit ez a 7590-es ajánlat  :nono: ... Úgyhogy asszem, én is be fogok menni és tárgyalok velük, hogy ugyanmár tegyenek kicsit többet azért, hogy náluk maradjak  :yes:
Ezt hogy is kell csinálni, mert érdekelne a stratégia  :)
szintén allianz

2000 Avensis I 1.6 Sol LSE 104, 4A-FE
2003 Avensis II 1.8

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Biztosítás
« Válasz #749 Dátum: 2008.11.08 22:29:16 »
De, mondom, ahhoz képest, hogy a Netrisk kidobott nekem, szintén az Allianzra, egy lehetséges 5500-as (!) negyedéves díjat (újrakötés esetén), eléggé bullshit ez a 7590-es ajánlat  :nono: ... Úgyhogy asszem, én is be fogok menni és tárgyalok velük, hogy ugyanmár tegyenek kicsit többet azért, hogy náluk maradjak  :yes:
Ezt hogy is kell csinálni, mert érdekelne a stratégia  :)
szintén allianz

Hát be kell menni, és elmondani, hogy kaptál egy kedvezőbb ajánlatot, mégpedig szintén náluk kötött biztosításra nézve. Legyenek szívesek ezt szerződés-bontás és -újrakötés nélkül lehetővé tenni, ha van rá mód. Ha nincs, esetleg megfontolod, hogy mégsem náluk kötsz újra.

Ez az érvelés tud működni, anno egyszer így ugrottam B7-ből kapásból B10-be  :yes: ... Ügyfelet ők sem szívesen veszítenek el.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )