A frissítés kész, ahogy látjátok a kinézet "alaphelyzetbe" állt, de szépen átalakítjuk
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
xerintem a sok felsövezeték...hm??
a google térképes navija megfigyeléseim szerint pontosabbak...vas.du jöttem le az M7en héviz fele...a pest felé menö oldalon siofoknal baleset volt, kb 50m pontosan jelezte a balesetet meg a piros csik a torlodás hosszát is...ugyanakkor a waze még több km-en át torlodást jelzett...
Pedig egy cég már a kettő ;-)Tapatalkkal küldve az én SM-N910C eszközömről
Wi-fi csak itthon van bekapcsolva; a jelenség az Üllői belvárosi szakaszán jött elő.
ahol van böven felsövezeték...!!!
Hol??? Sem villamos, se troli, max. a Kálvin térnél. Sima ketőhuszas mindenhol van, de az nem zavarja. A Nagykörútnál van keresztbe a négyes-hatos. Slussz.
de pl felhös égbolt,magas épületek meg egyszerüen gyenge gps antenna is okozhatja a hibát...
nincs olyan opció hogy ha alagútban van stb akkor aut. számolja ki a gps jelet? ezt próbáld meg ki/be kapcsolni
Első kettő stimmelt, a gps antenna erőssége ismeretlen számomra