Szerző Téma: Avensis hibák (nincsenek:)  (Megtekintve 3750444 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re: Avensis hibák (nincsenek:)
« Válasz #2940 Dátum: 2009.11.06 19:22:36 »
És ilyen kulcsokat kell keresni...a bal oldaliból kettőnek kell lennie ( arról most nem tudtam képet csinálni )

[a csatolmányt egy admin törölte]
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10687
Avensis hibák (nincsenek:)
« Válasz #2941 Dátum: 2009.11.06 22:59:48 »
De az avensis is hiányzik és van olyan hogy úgy kérik hogy típusjelzés nélkül.

Én ilyenről nem tudok, hogy Toyotánál lehetett/lehet típusjelzés nélkül kérni autót. A nálunk megfordult Avensisek esetében 1x sem kérdezte a kereskedő, illetve nem is említette, hogy létezne ilyen opció.
Azért nem egy 316i-s BMW-ről beszélünk, amit "ciki" mutatni a külvilág felé.  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

rokafiu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1022
Re: Avensis hibák (nincsenek:)
« Válasz #2942 Dátum: 2009.11.06 23:42:18 »
És ilyen kulcsokat kell keresni...a bal oldaliból kettőnek kell lennie ( arról most nem tudtam képet csinálni )
Nekem a baloldaliból van kettő, a jobb oldali feketéből egy és van egy olyan mint a jobb oldali fekete csak az szürke (szervizkulcs).
Erre fel azt mondta vki hogy a távosból csak 1 jár... nemtudom ha tényleg csak 1 járt belőle, akkor valoszinü azért lehet belőle kettő
mert céges autó lévén a cég lehet hogy két távirányitós kulcsot kért.

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Avensis hibák (nincsenek:)
« Válasz #2943 Dátum: 2009.11.07 06:14:57 »
Szerintem meg a távosból 2 jár és a fekete távírányító nélkülit utólag csináltatták hozzá. Az most 13e a távírányítós 33e-vel szemben.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re: Avensis hibák (nincsenek:)
« Válasz #2944 Dátum: 2009.11.07 11:34:11 »
Hát nekünk 2 távos van,meg ez a jobb oldali a szervíz kulcs szerintem. De azt írtátok,h az szürke,de ez meg fekete :)  Milyen akkor a szürke kulcs,vki tud róla képet mutatni?
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Avensis hibák (nincsenek:)
« Válasz #2945 Dátum: 2009.11.07 11:53:39 »
Hát nekünk 2 távos van,meg ez a jobb oldali a szervíz kulcs szerintem. De azt írtátok,h az szürke,de ez meg fekete :)  Milyen akkor a szürke kulcs,vki tud róla képet mutatni?

Nah hát sztem ezek jók ha megvannak midnenkinek: A fekete a pótkulcs, szűrke távirányítónélküli a szervízkulcs a kék a metasystem riasztója, a fekete kicsi asszem riasztó újraindító, a két szürke lap a két kulcs kódja a nagy piros meg asszem az is valami kód ezekkel nemvok teljesen tisztában, és a két fényesz alul nem tudom miaz... az van rajta hogy TREZOR thenumberoneinhungary

[a csatolmányt egy admin törölte]

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10687
Avensis hibák (nincsenek:)
« Válasz #2946 Dátum: 2009.11.07 11:56:51 »
2 db fekete távirányítós kulcs (lock / unlock gombokkal) és 1 db szürke szervizkulcs járt az Avensisekhez Magyarországon. Utólagos riasztó/pót kulcs beszerzése/megléte már a korábbi tulajdonos egyéni akciójaként értelmezendő.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re: Avensis hibák (nincsenek:)
« Válasz #2947 Dátum: 2009.11.07 11:59:29 »
Hát nekünk 2 távos van,meg ez a jobb oldali a szervíz kulcs szerintem. De azt írtátok,h az szürke,de ez meg fekete :)  Milyen akkor a szürke kulcs,vki tud róla képet mutatni?

Nah hát sztem ezek jók ha megvannak midnenkinek: A fekete a pótkulcs, szűrke távirányítónélküli a szervízkulcs a kék a metasystem riasztója, a fekete kicsi asszem riasztó újraindító, a két szürke lap a két kulcs kódja a nagy piros meg asszem az is valami kód ezekkel nemvok teljesen tisztában, és a két fényesz alul nem tudom miaz... az van rajta hogy TREZOR thenumberoneinhungary

Azta :) Ennyi kulcsot :)
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus

rokafiu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1022
Re: Avensis hibák (nincsenek:)
« Válasz #2948 Dátum: 2009.11.07 12:01:54 »
Kulcskirakodóvásár :D



[a csatolmányt egy admin törölte]

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Avensis hibák (nincsenek:)
« Válasz #2949 Dátum: 2009.11.07 12:02:48 »
2 db fekete távirányítós kulcs (lock / unlock gombokkal) és 1 db szürke szervizkulcs járt az Avensisekhez Magyarországon. Utólagos riasztó/pót kulcs beszerzése/megléte már a korábbi tulajdonos egyéni akciójaként értelmezendő.

Jó de én úgy tudom hogy a toyotásoknak nagyrészt meta system riasztójuk van. És nefelejtsük el a kis szürke óvszereket a kulcsokon:D
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.07 12:47:13 írta BloodRedSandman »

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: Avensis hibák (nincsenek:)
« Válasz #2950 Dátum: 2009.11.07 13:59:47 »
Hiányzik a hátuljáról (jobb oldal a lámpa alatt) a kis Terra embléma. Az meg tudtommal nem szokott csak úgy magától leesni.  :hmmmm:
Suhancok is szoktat ilyet leszedegetni :excl:
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re: Avensis hibák (nincsenek:)
« Válasz #2951 Dátum: 2009.11.07 14:02:29 »
pl a hátsó ajtóknál vagy egy kis műanyag szalag az ajtó és a karosszéria találkozásánál ,a karosszérián. Apró dolog,de ha megvan akkor tuti nem volt telibe fényezve a kocsi.
Azért ez így nem igaz de tény hogy ha nem figyeltek rá akkor nem pakolták vissza (PL nekem is van pedig fényezve lett kocc miatt)! Ettől függetlenül tényleg jó hogyha megvan!
Nemcsak kocc miatt kellhet fényezés. Én is lehorzsoltam ott parkolóházban - odébb láttam az oszlopot - pont a műanyag csíknál. Most ha újrafényeztetném, - nem fogom - akkor lehet, hogy többet vesztek, mint amit nyerek a makulátlansággal.
music     

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Avensis hibák (nincsenek:)
« Válasz #2952 Dátum: 2009.11.07 14:22:14 »
Hiányzik a hátuljáról (jobb oldal a lámpa alatt) a kis Terra embléma. Az meg tudtommal nem szokott csak úgy magától leesni.  :hmmmm:
Suhancok is szoktat ilyet leszedegetni :excl:

Jah hát nah.... pont erről beszélgettünk MrIP vel meg TSityuval tegnap este mikrotalin.....

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Avensis hibák (nincsenek:)
« Válasz #2953 Dátum: 2009.11.07 14:23:23 »
pl a hátsó ajtóknál vagy egy kis műanyag szalag az ajtó és a karosszéria találkozásánál ,a karosszérián. Apró dolog,de ha megvan akkor tuti nem volt telibe fényezve a kocsi.
Azért ez így nem igaz de tény hogy ha nem figyeltek rá akkor nem pakolták vissza (PL nekem is van pedig fényezve lett kocc miatt)! Ettől függetlenül tényleg jó hogyha megvan!
Nemcsak kocc miatt kellhet fényezés. Én is lehorzsoltam ott parkolóházban - odébb láttam az oszlopot - pont a műanyag csíknál. Most ha újrafényeztetném, - nem fogom - akkor lehet, hogy többet vesztek, mint amit nyerek a makulátlansággal.

Hát ha az eladás miatt nem teszed akkor inkább fényképezd le és mutasd meg a kövi gazdának. Vagy nem lett olyan vészes? Nem fog berozsdálni?

dozyas

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Re: Avensis hibák (nincsenek:)
« Válasz #2954 Dátum: 2009.11.07 15:42:53 »
Hali!
én nagyon megszívtam a toyotámmal !
1.eszi  az olajat,már majdnem mindet próbáltam van mikor 10000kmnél már 2-3 lite el is fogy!toyotába viszem szervizelni néznek mint a birkák és nem tudják mitől,motorgenerál?
2.váltócsere volt m7esen beállt!
3.generátorcsere
4.önindítócsere
ja kicseréltük elől a féket és csere után abs lámpa világít toyota szervíz szerint elromlott 3darab ads jeladó
multkor nem indult a kocsi és kijött  a  szervíz és azt mondták hogy komputer hiba cseréljek computert.lehuztam computer csatiját
contact spray és azóta megy ,ja cseréltem már injektort is!csak az enyém ilyen gánya kocsi?vagy csak nem törődtek vele?
a nagykulcsos a központi kulcsa de folyton elfelejti mitől lehet ezt a problémámat sem oldották meg a toyotában de leírták hogy programozzam
nem japán a kocsi hanem angol
ki mit monnd ezekre a dolgokra
mennyi olajat ehet meg szabályosan gépkönyv alapján
milyen olaj van benne gyárilag?
köszi
e-Mailom:nagy.zoltan41@chello.hu
várom a segítő embereket