Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 463152 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Thomasino

  • Night-bird
  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 422
Re: Képek
« Válasz #2160 Dátum: 2009.02.10 23:55:49 »
Pont a keret miatt fotóztam le (sajnos nem ugy sikerült ahogy szerettem volna). Nem a reptérről jött, együtt fordultam rá vele az Üllőire.  Asszem ezt jól kiveséztük  :D

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Képek
« Válasz #2161 Dátum: 2009.02.11 12:24:26 »
Hun van a rendszámon CD jel????
Jaaaa, a matrica?? Olyat én is feltehetnék....  Ennek a kocsinak semmi köze a diplomáciai testülethez! Ha lenne köze nem egy himi-huminak tűnő rendszám lógna rajta, hanem egy magyar világoskék DT-s.
Persze nem zárom ki, hogy ebben egy diplomata ül, de a kocsinak nincsen köze a testülethez, az biztos.
Nomeg a reggeli csúcsban az Ecseri úti lámpánál életszerű, hogy diplomaták autókáznak.  :D

Nemrég betettem ide egy képet egy kék Rolláról, ha azon valóban diplomata (DT-s) rendszám volt.

Lehet, hogy jogosulatlanul használja a CD-jelzést - de annyi biztos, hogy ez egy USA piacra gyártott Corolla, és a rendszáma nem kamu. Ahogy nézem, U.S. Army rendszám, ilyen szokott lenni a külszolgálaton lévő amerikai katonák, illetve a velük együtt külföldön élő hozzátartozóik autóin. Még a rendszámtartó is eredeti amerikai, azé a Toyota kereskedésé, aki nyilván anno eladta a kocsit, újonnan vagy használtan.

Az meg, hogy régi autó... Nem jelent semmit, ott is vannak régi autók. Éppenséggel alkalmasnak tarthatta arra, hogy ezt nyúzza itt a "vadkeleten".

Az meg, hogy ott van, ahol... Lehet, hogy épp Ferihegyről tart hazafelé. Azt rendszeresen használják amerikai gépek (szállítók, légi utántöltők, AWACS stb.), jelen vannak ott az amerikai katonák.

Mondjuk én azért közelebbről is megvizsgálnám, hogy ki vezeti és miért CD-s most, hogy nincsen hivatalos US Army támaszpont idehaza tudtommal.

De tényleg kiveséztük.  :D

A kocsi szép és kellene is!

Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Képek
« Válasz #2162 Dátum: 2009.02.11 14:19:34 »
Mondjuk én azért közelebbről is megvizsgálnám, hogy ki vezeti és miért CD-s most, hogy nincsen hivatalos US Army támaszpont idehaza tudtommal.

Támaszpont nincs, de ahogy mondtam, a ferihegyi repteret pl. állandó jelleggel használják.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: Képek
« Válasz #2163 Dátum: 2009.02.11 21:38:46 »
Mindegyik európai követségük potenciális terrorista-merényleti célpont, szóval van itt mindenféle szerzet.
music     

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10700
Képek
« Válasz #2164 Dátum: 2009.02.11 22:50:30 »
CD matricára visszatérve, ilyen apró vackokat tutira lehet kapni a sarki trafikban is, és szerintem pont azok ragasztják fel, akik csak villogni akarnak, illetve netán valódi diplomata/országgyűlési képviselő esetében pedig a "szüzek", azaz az első külszolgálatot/ciklust töltők. Olyankor még nagyon el vannak szállva maguktól az egyes emberkék...  :whistling:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Képek
« Válasz #2165 Dátum: 2009.02.12 10:25:13 »
CD matricára visszatérve, ilyen apró vackokat tutira lehet kapni a sarki trafikban is, és szerintem pont azok ragasztják fel, akik csak villogni akarnak, illetve netán valódi diplomata/országgyűlési képviselő esetében pedig a "szüzek", azaz az első külszolgálatot/ciklust töltők. Olyankor még nagyon el vannak szállva maguktól az egyes emberkék...  :whistling:
Jaja, különben meg az OGY képviselő nem minősül diplomatának... Na ne már.... CD-s matrica meg végképp ....-ság idehaza a saját hazájában???? Ugyanmár... Ha meg külföldre megy, akkor, mivel nincsen a magánautóján nemzetközileg elismert jelzés (rendszám!!!) a külhoni hatóság magas ívből tesz rá, hogy mi van a kocsi hátulján. A személyes mentesség vagy a honos ország "DT"-s rendszámán látszik a járműre vonatkozóan, vagy pedig a személynél lévő "DT" útlevél. Slussz-passz. A többi, csak feltűnési viszketegség usw.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Képek
« Válasz #2166 Dátum: 2009.02.17 10:43:47 »
A hetvegen ilyen helyen kocsikaztam  :D


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Képek
« Válasz #2167 Dátum: 2009.02.17 20:02:57 »
A hetvegen ilyen helyen kocsikaztam  :D

aZannya! :eek:
Szép lehetett.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Képek
« Válasz #2168 Dátum: 2009.02.17 21:23:23 »
A hetvegen ilyen helyen kocsikaztam  :D

Zsír  :D ! Hol van ez pontosan?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Képek
« Válasz #2169 Dátum: 2009.02.17 21:24:49 »
Zsír  :D ! Hol van ez pontosan?
Passo Rolle. Olaszorszag, San Martino di Castrozzatol kb 10 km-re.


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Képek
« Válasz #2170 Dátum: 2009.02.17 21:29:30 »
Zsír  :D ! Hol van ez pontosan?
Passo Rolle. Olaszorszag, San Martino di Castrozzatol kb 10 km-re.

Aaannyira szeretnék végigautózni ezeken a gyönyörű hegyi utakon, hágókon  :wub: :yes: !!!

Az egyetlen híresebb út, amin eddig mentem, a Karnische Dolomitenstrasse. A Grossglockner Hochalpenstrasse után minden évben csorog a nyálam, mert ott nyaralunk a közelében - de egyrészt az ugye bazi drága, másrészt nyáron annyi turista bumlizik rajta mindenfélével, hogy nem lehetne zavartalanul menni, harmadrészt meg sajnálnék erre "feláldozni" egy nap túrázást  ::)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Képek
« Válasz #2171 Dátum: 2009.02.17 21:32:10 »
harmadrészt meg sajnálnék erre "feláldozni" egy nap túrázást  ::)
Ez delutan keszult, turarol hazajovet  :yes: A turazas volt a lenyeg  :wub: , az oda vezeto (meg vissza) ut csak hab a tortan  :yes: Kene mar egy outdoor topic, ha mas is szereti a hegyeket...


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Képek
« Válasz #2172 Dátum: 2009.02.17 21:36:13 »
harmadrészt meg sajnálnék erre "feláldozni" egy nap túrázást  ::)
Ez delutan keszult, turarol hazajovet  :yes: A turazas volt a lenyeg  :wub: , az oda vezeto (meg vissza) ut csak hab a tortan  :yes: Kene mar egy outdoor topic, ha mas is szereti a hegyeket...

Hát van egy nyaralós topik az OFF-ban, ugye...

Ez sítúra volt? Ahhoz én sajnos nem értek, gyakorlatilag nem tudok síelni. Hegymászó képességekkel sem bírok, tehát addig tudok csak menni, amíg nincs szükség kötélre, ilyesmire... De addig nagyon szívesen  :yes: ... Ahova menni szoktunk, tehát Osttirol és azon belül Matrei környéke és a Virgental, optimális helyszín a túrázásra  :clap: ... Ismered?

Válasz mehet az említett topikba.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Képek
« Válasz #2173 Dátum: 2009.03.17 10:26:54 »
Tegnap délutáni csendélet a céges parkolóban. Kollegina mellém állt.  :1eye:


         

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Képek
« Válasz #2174 Dátum: 2009.03.17 11:05:57 »
aranyos. lányok orral előre, fiúk orral befele :1eye:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002