Szerző Téma: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!  (Megtekintve 83218 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #225 Dátum: 2009.02.06 17:56:23 »
Látod Tutinet igazam volt hogy az az a ts amit kérdeztél törött volt.Még oetinek is felhívtam egy csajé volt akkor és asszem,de már egy kereskedésben 3.2-ért árulták,mert oldalról belement valaki.Peti emlékszel?Most pofátlanul 3.7-ért van meghirdetve...

Most így hirtelen nem ugrik be :hmmmm: de amit lejjebb belinkeltetek, (a 3ajtós) azt már 2x-3x láttam a használtautón, kisebb-nagyobb megszakításokkal...

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #226 Dátum: 2009.02.06 18:06:53 »
A grafit az törve volt,1 oldallal korábban írtam ismerem is a volt tulajt.Tutinet már felhívta mielőtt még mondtam volna neki és azt mondta a kereskedő hogy csak meghúzták az oldalát,de közben 3.2mft-ért árulták még 1 éve amikor Petinek néztem a kocsit.Csajé volt a gép és belementek durván oldalról.Szóval az felejtős max csak olyan 3mft körül venném meg mivel a srác is ennyiért  vette.Van egy rekesz söröm hogy a fekete is meg volt törve.Nem lehet ennyi az ára!Ja és én is 3.tulaj voltam amikor vettem a gépe 20ekm-vel 2évesen szóval vannak csodák.

Peri megkereshetem a ts topicban amikor beszéltünk róla és bemásolom este mit beszéltünk akkor.

Peti

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #227 Dátum: 2009.02.06 18:13:02 »
Ja és én is 3.tulaj voltam amikor vettem a gépe 20ekm-vel 2évesen szóval vannak csodák.

Hááát ::) az már tényleg csodaszámba megy :flowers:

Idézet
Peri megkereshetem a ts topicban amikor beszéltünk róla és bemásolom este mit beszéltünk akkor.

Ha van időd/kedved, megkeresheted, mert most tényleg nem vágom :innocent:

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #228 Dátum: 2009.02.06 18:51:21 »
Az árából nem feltétlen következik, hogy bibi van vele. Nézőpont kérdése, szerinted 4kiló engedményes a fekete, szerintem meg a 3,7millás szürke ára irreális.
Kezdjük ott, hogy 2.tulajos (egy ilyen sportautónál nem túl OK a sok tulaj), 2004-es évjárat (igaz, decemberi), közel 4,5éves, nameg kifutott modellről van szó (E12).
Ezt most nem értem... A két tulaj sok????  :eek:
Ennek az autónak pont a tiszta előélet az előnye. Két tulaja volt, mindkettő itteni fórumozó. Nem rommátört és újjáélesztett kocsiról van szó. És nem is külföldről behozottról, mint amit Te linkeltél be elsőnek.
A másik előny a kisebb Cori beszámításának lehetősége. Innentől kezdve másodlagos mennyi a kocsi ára, az számít mennyit kellene ráfizetni.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #229 Dátum: 2009.02.06 19:04:45 »
Ezt most nem értem... A két tulaj sok????  :eek:
Ennek az autónak pont a tiszta előélet az előnye. Két tulaja volt, mindkettő itteni fórumozó. Nem rommátört és újjáélesztett kocsiról van szó. És nem is külföldről behozottról, mint amit Te linkeltél be elsőnek.
A másik előny a kisebb Cori beszámításának lehetősége. Innentől kezdve másodlagos mennyi a kocsi ára, az számít mennyit kellene ráfizetni.
Igaz, az egy piros pont, hogy mindkét tulaj megfordult a tclub fórumon. Viszont a 3ajtó 'fekete pont' tutinet szemében, nameg én ma már nem hiszek a cserékben (azok az idők elmúltak), túl nagy a kínálat ahhoz, hogy az emberek meg tudjanak egyezni a cserében. Kiváncsi vagyok, hogy a TS-es tulaj hajlandó lesz e átülni egy klíma nélküli alap corollába, mikor teli van kínálati oldala különféle corikkal.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #230 Dátum: 2009.02.06 19:48:54 »
Peti megtaláltam:
2007 11.02-án írtam és aztán 3-4 nap volt amíg tárgyaltunk róla.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #231 Dátum: 2009.02.06 22:05:44 »
Két tulaj innen a fórumról, főleg hogy Tondach az egyik, akkor tutinet szerintem most már sinen lehetsz, ez egy jó döntés lenne szerintem, főleg hogy még a tiédet is beszámítanák!  :flowers: Mi kell még???  :surrender: Szerintem még alkudni is lehet egy picit...
Toyota Yaris T SPORT
153



kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #232 Dátum: 2009.02.06 22:26:57 »
Két tulaj innen a fórumról, főleg hogy Tondach az egyik, akkor tutinet szerintem most már sinen lehetsz, ez egy jó döntés lenne szerintem, főleg hogy még a tiédet is beszámítanák!  :flowers: Mi kell még???  :surrender: Szerintem még alkudni is lehet egy picit...

Már csak a tulajnak kéne olvasnia ezt...akár itt is létrejöhetne az üzlet :D "élőben" [rohog]
TS forever:)

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #233 Dátum: 2009.02.07 01:47:27 »


Igy van, itt meg is lehetne csinálni az egészet! Tutinet, hol a frászban vagy? Itt intézi mindenki a dolgokat és találjuk az egyre jobb lehetőségeket, te meg sehol...
Toyota Yaris T SPORT
153



Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #234 Dátum: 2009.02.07 09:26:46 »


Igy van, itt meg is lehetne csinálni az egészet! Tutinet, hol a frászban vagy? Itt intézi mindenki a dolgokat és találjuk az egyre jobb lehetőségeket, te meg sehol...

 Biztos elment pénzért a bankba.  :devil:
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #235 Dátum: 2009.02.07 13:35:11 »


Igy van, itt meg is lehetne csinálni az egészet! Tutinet, hol a frászban vagy? Itt intézi mindenki a dolgokat és találjuk az egyre jobb lehetőségeket, te meg sehol...

 Biztos elment pénzért a bankba.  :devil:

Idézet
Szeged Tarján nevű városrészében történt az idei év tizennegyedik bankrablása. Egy 165-170 centiméter magas, zömök rablót keres a rendőrség.

Nyomoztam, nem tutinet a tettes....  :D :D :D

De tényleg hol a frászban van??? Mi itt kitesszük a belünket, oszt.... :surrender: :surrender:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #236 Dátum: 2009.02.07 13:50:06 »


Igy van, itt meg is lehetne csinálni az egészet! Tutinet, hol a frászban vagy? Itt intézi mindenki a dolgokat és találjuk az egyre jobb lehetőségeket, te meg sehol...

 Biztos elment pénzért a bankba.  :devil:

Idézet
Szeged Tarján nevű városrészében történt az idei év tizennegyedik bankrablása. Egy 165-170 centiméter magas, zömök rablót keres a rendőrség.



Nyomoztam, nem tutinet a tettes....  :D :D :D

De tényleg hol a frászban van??? Mi itt kitesszük a belünket, oszt.... :surrender: :surrender:





Lehet hogy már rég létrejött a biznisz csak nem tudunk róla...  :hmmmm:

Tutinet meg azóta nyomja a köröket Budapest utcáin és nem jut gépközelbe  :scooter: :scooter: :scooter:
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #237 Dátum: 2009.02.07 16:59:58 »


Igy van, itt meg is lehetne csinálni az egészet! Tutinet, hol a frászban vagy? Itt intézi mindenki a dolgokat és találjuk az egyre jobb lehetőségeket, te meg sehol...

 Biztos elment pénzért a bankba.  :devil:
Édesanyám évekig itt dolgozott... :no:
Gabe 254.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #238 Dátum: 2009.02.07 19:18:02 »
Beszéltem Tutinettel még él,de sztem nem meri ezt az egészet.Mi jobban akarjuk mint Ő maga... :devil:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #239 Dátum: 2009.02.07 19:58:01 »
Beszéltem Tutinettel még él,de sztem nem meri ezt az egészet.Mi jobban akarjuk mint Ő maga... :devil:

Miért ne élnék, csak sokat dolgoztam és fáradt vagyok, kb. vagy 50-60 telefonhívásom volt minden nap és mindenkinek minden azonnal kellett.

TS-re meg inkább nincs pénze......

 :hug: sajnálom.

topic bezár.  :helpsmilie:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.