Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3351751 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15825 Dátum: 2016.07.08 09:09:44 »
Védelemre az én emberem Kovi Maglódon.

Somez

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 85
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15826 Dátum: 2016.07.08 10:10:20 »
Sziasztok!

Évek óta követem a topicot, mert P2-t szeretnék vásárolni és mostanra jutottam el odáig, hogy lehetőségem lesz rá valamikor ebben az évben. Ha valaki tervezi, hogy megválik a sajátjától, akkor engem érdekelne a lehetőség. Alapvetően facelifteseket nézek 2 millió Ft környékén.

Köszi.

tg77

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15827 Dátum: 2016.07.08 13:22:34 »
Sziasztok!

P2 védelem beszereléshez szeretném kérni a pestszentimrei Révész Peti elérhetőségét privátban. Köszönöm.

Thomas800

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15828 Dátum: 2016.07.08 15:38:27 »
Sziasztok!

P2 védelem beszereléshez szeretném kérni a pestszentimrei Révész Peti elérhetőségét privátban. Köszönöm.

Küldtem privátot.

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15829 Dátum: 2016.07.08 15:39:47 »
P2 esetében 5W30, gondolom P3-ba is ez való.
P3 nál 0W20 az előírás.
Az olajszűrő specifikáció közül sajnos csak a méret a nyílvános, ezért a műszaki paraméterek ismeretének hiánya miatt teljes nyugalommal a gyári ajánlható.

zoltantak

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15830 Dátum: 2016.07.08 16:07:57 »
Ha 16"-os, akkor jó. :)  Amúgy 2-es, vagy 3-as?
Szia! 2-es re .

Bandee E. Coyote

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15831 Dátum: 2016.07.08 21:53:34 »
Sziasztok,


Ma délelőtt mentem a Ponternohoz a P2-t még egyszer megnézni és ha minden OK lefoglalózni, de valaki picivel gyorsabb volt...

Így jártam, de nekem 2-3 héten belül megjön a "kedvem" és adó ez kollégánkat hasonlóan én is 2,1 MFt-ig keresek facelift utáni P2-est. Ha van az ismeretségi körötökben ilyen paripa, vagy esetleg hahu-s kínálatban találtatok alapos megnézésére érdemeset, akkor légyszi osszátok meg velem.

Köszönöm!


Kutyahal

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15832 Dátum: 2016.07.08 22:34:58 »
Maci87 küldtem privátot a lopásgátlós kontaktok miatt. Előre is köszönöm!

Az egyedi festés elháríthatja az autótolvajokat?

Maci87

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 194
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15833 Dátum: 2016.07.08 22:56:15 »
Bandee E. Coyote
Én elsősorban a magánszemélyeket ajánlanám, de nézz körül itt:
http://www.hasznaltauto.hu/partner/elite_auto-budapest-12096
Több fórumtárs vásárolt már innen autót, állítólag tiszta múltú, korrekt Priusokat árulnak és segítőkészek.
Kutyahal
Rendben, már visszaírtam.
Egyedi festés nem hiszem, ha nincs a kocsin egy épp karosszériaelem az már talán.  ::)
Lopáscascót mindenképpen kell kötni az autóra!
« Utoljára szerkesztve: 2016.07.08 23:09:07 írta Maci87 »

Kotama

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15834 Dátum: 2016.07.09 09:02:20 »
Maci87

Köszönöm válaszod!

Itt kérnék elnézést hogy Dodó-t "lepriusosszerelősráccoztam", de pár hete beszéltem vele és nem ugrott be a neve  :innocent:

Hajnalban hazahoztuk az osztrákoktól a priusom  :clap: :clap: :clap:, még be kell regisztrálni és utána tudom vinni a mesterekhez a védelem kiépítésére.
Megköszönném ha valaki átküldené Révész Péter elérhetőségét, feltéve ha a Dodó védelem nem ütközik az ő általa használt védelemmel.
A másik kérdésem az lenne, hogy most fogok a netrisk-en biztosítást és cascot kötni. Mivel életemben nem volt casco-m így nem tudom, hogy milyen verziót kössek, van külön csak lopásra vagy a "sima" casco ezt is tartalmazza?
Köszönettel:Kotama

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15835 Dátum: 2016.07.09 09:24:30 »
Maci87

Köszönöm válaszod!

Itt kérnék elnézést hogy Dodó-t "lepriusosszerelősráccoztam", de pár hete beszéltem vele és nem ugrott be a neve  :innocent:

Hajnalban hazahoztuk az osztrákoktól a priusom  :clap: :clap: :clap:, még be kell regisztrálni és utána tudom vinni a mesterekhez a védelem kiépítésére.
Megköszönném ha valaki átküldené Révész Péter elérhetőségét, feltéve ha a Dodó védelem nem ütközik az ő általa használt védelemmel.
A másik kérdésem az lenne, hogy most fogok a netrisk-en biztosítást és cascot kötni. Mivel életemben nem volt casco-m így nem tudom, hogy milyen verziót kössek, van külön csak lopásra vagy a "sima" casco ezt is tartalmazza?
Köszönettel:Kotama

Ha rám hallgatsz nem kevered a kétfajta védelmet. Maradj egy változatnál.  Más elgondolás, más módszerek.  Láttam már mind a három ajánlott szaki munkáját, közülük kettő szerelt is a különféle autóimba védelmet.  Maradjunk annál, hogy van fapadosabb és van luxus-szintű. A foglalkozás minden esetben eléri célját.
Bővebben, vagy ha van kérdésed, PÜ-ben értekezhetünk.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15836 Dátum: 2016.07.09 14:50:27 »
Gondolom, nem mondok újdonságot, a Prius varázslatos autó így a hagyományosok után.
Nekem roppant tetszik az úgy nevezett nyúlósság a CVT miatt. Fura, hogy már vissza vettem a gázt, esik a fordulat, de a sebesség még nő. Erre figyelnem érdemes a sebességhatár közelében.
Prius 2 - a mosolygós autó.

Somez

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 85
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15837 Dátum: 2016.07.09 20:18:04 »
Sziasztok!

Faceliftes P2 nézegetés kapcsán merült fel bennem, hogy jó lenne egy IPA-sat megcsípni a kamera miatt. Mik a tapasztalatok, mennyire nehéz és drága egy JBL-NAVI felszereltségűbe kamerát tenni? Be van kábelezve például vagy azt is meg kell csinálni?

Ha alapfelszereltségűt veszek, azt mennyire nehéz ugyanígy upgrade-elni?
Előre is köszi.

edhunter

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 349
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15838 Dátum: 2016.07.09 21:13:57 »
Sziasztok!

Faceliftes P2 nézegetés kapcsán merült fel bennem, hogy jó lenne egy IPA-sat megcsípni a kamera miatt. Mik a tapasztalatok, mennyire nehéz és drága egy JBL-NAVI felszereltségűbe kamerát tenni? Be van kábelezve például vagy azt is meg kell csinálni?

Ha alapfelszereltségűt veszek, azt mennyire nehéz ugyanígy upgrade-elni?
Előre is köszi.

Nem nehéz, de nincs bekábelezve. Ebay-en vannak megfelelő olcsó kamerák, a gyári drága, és meg kell hozzá fúrni az ajtólemezt. Az indexes prius topikba leírtam én hogyan csináltam kb 4 évvel ezelőtt. Ott megnézheted mennyire nehéz.
Ha jól emlékszem az alapfelszereltségűbe is ugyanúgy kell, talán egy bekötési pont máshol van, de erre már nem emlékszem pontosan.

Somez

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 85
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #15839 Dátum: 2016.07.09 21:47:34 »
Nem nehéz, de nincs bekábelezve. Ebay-en vannak megfelelő olcsó kamerák, a gyári drága, és meg kell hozzá fúrni az ajtólemezt. Az indexes prius topikba leírtam én hogyan csináltam kb 4 évvel ezelőtt. Ott megnézheted mennyire nehéz.
Ha jól emlékszem az alapfelszereltségűbe is ugyanúgy kell, talán egy bekötési pont máshol van, de erre már nem emlékszem pontosan.

Köszi az infót.