Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3351805 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14520 Dátum: 2015.11.18 13:19:31 »
Azzal a pirossal és azzal a szőkével én is utánacsinálnám  :D

reho

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 310
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14521 Dátum: 2015.11.18 13:36:04 »
Azzal a pirossal és azzal a szőkével én is utánacsinálnám  :D
Nekem is tetszene mindkettő - csak az sci-fi, hogy a csajok ennyire buknának a Priusra :) (aztán kitudja...)

agabor

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 375
  • Prius 3 2010
    • Blog lenne, ha írnám
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14522 Dátum: 2015.11.18 14:06:47 »
Találtam még egy érdekes oldalt a P4-ről. Francia nyelvet beszélők előnyben :) A videók meg külön viccesek ahogy a Priussal csábítja a nőcit a főhős :D

Már régen elfelejtettem mindent, ezért Google Translate. :) Az érdekes, hogy feltételezik, hogy ebben már 0W-10-es olaj fog kelleni, még kevésbé legyen mechanikai veszteség.

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14523 Dátum: 2015.11.18 14:20:11 »
Azt nem értem, hogy ha a Design videóban annyira tetszik a nőnek az autó, akkor a Performance videóban miért pofozza le a fickót...

dextro

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 35
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14524 Dátum: 2015.11.18 14:54:20 »
toyota P2-be mekkora méretű hangfalak kellenek?

Akarok venni bele valamit és nem tudom a méretet.

OliWARE

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14525 Dátum: 2015.11.19 20:00:02 »
Sziasztok!
Tudtok esetleg olyan kedves kollégát, aki rendszeresen jár Németországba Priusokért, és nyugodt szívvel meg lehet bízni egy adott vagy bizonyos igényeknek megfelelő Prius szerviztörténetének leinformálásával, behozásával? Hálás köszönetem előre is! :)

0510

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 52
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14526 Dátum: 2015.11.19 22:55:53 »
Sziasztok!
Tudtok esetleg olyan kedves kollégát, aki rendszeresen jár Németországba Priusokért, és nyugodt szívvel meg lehet bízni egy adott vagy bizonyos igényeknek megfelelő Prius szerviztörténetének leinformálásával, behozásával? Hálás köszönetem előre is! :)

Ha hivatalos márkaszervizben szervizelték, akkor az itteni Toyota szerviz is információt tud adni alvázszám alapján. Én is így vettem, a budakeszi Toyota Mayer nagyon készséges volt.

agabor

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 375
  • Prius 3 2010
    • Blog lenne, ha írnám
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14527 Dátum: 2015.11.20 08:03:22 »
Ha hivatalos márkaszervizben szervizelték, akkor az itteni Toyota szerviz is információt tud adni alvázszám alapján. Én is így vettem, a budakeszi Toyota Mayer nagyon készséges volt.

Ez vicces, mert a soproni szervizben meg nekem azt mondták, hogy a németek nem használják az elektronikus, központi Toyota-szervizkönyvet, így ha behoznak egy autót, akkor arról nem látnak benne információkat. :) Gondolom, hogy akkor szerviz válogatja, hogy használják-e.

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14528 Dátum: 2015.11.20 09:35:55 »
Ez vicces, mert a soproni szervizben meg nekem azt mondták, hogy a németek nem használják az elektronikus, központi Toyota-szervizkönyvet, így ha behoznak egy autót, akkor arról nem látnak benne információkat. :) Gondolom, hogy akkor szerviz válogatja, hogy használják-e.
A Hollandok sem igazűn használják. Közel két hétig talpaltam a Holland szervíz és a Toyota Europe között mire kiadta a kinti szerviz a történetet mert az elektronikusban semmi nem volt a visszahívásokon kívül.

OliWARE

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14529 Dátum: 2015.11.20 10:37:10 »
A Hollandok sem igazűn használják. Közel két hétig talpaltam a Holland szervíz és a Toyota Europe között mire kiadta a kinti szerviz a történetet mert az elektronikusban semmi nem volt a visszahívásokon kívül.
Nagyon köszönöm a válaszokat, közben elolvastam az utolsó kb. 1500 commentet, és nagyjából azt hámoztam ki, hogy a Ponterno, Toy-Car és Hibridauto kereskedésekkel már van jó tapasztalatotok. Meg lehet bízni őket, hogy ha kinézek egy hirdetést, felhívják, pár szóban felmérjék az állapotát, megkérdezzék az alvázszámot és alaposan utánanézzenek a szervizmúltjának, vagy ezeket nekem kell megtenni?
Most beszéltem egy eladóval (magánszemély), ő pl. azt állította, hogy csak az autó tulajának, és neki is csak személyesen árulnak el bármit a szervizkönyvből, persze, lehet, hogy csak a kocsija utáni nyomozástól akarta elvenni a kedvemet.

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14530 Dátum: 2015.11.20 10:52:49 »
Nagyon köszönöm a válaszokat, közben elolvastam az utolsó kb. 1500 commentet, és nagyjából azt hámoztam ki, hogy a Ponterno, Toy-Car és Hibridauto kereskedésekkel már van jó tapasztalatotok. Meg lehet bízni őket, hogy ha kinézek egy hirdetést, felhívják, pár szóban felmérjék az állapotát, megkérdezzék az alvázszámot és alaposan utánanézzenek a szervizmúltjának, vagy ezeket nekem kell megtenni?
Most beszéltem egy eladóval (magánszemély), ő pl. azt állította, hogy csak az autó tulajának, és neki is csak személyesen árulnak el bármit a szervizkönyvből, persze, lehet, hogy csak a kocsija utáni nyomozástól akarta elvenni a kedvemet.
Jó a kérdés. Én csak a ponternot ismerem, de ilyesmivel én sem bíztam meg őket.

vdanii

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 307
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14531 Dátum: 2015.11.21 21:54:12 »
Nagyon köszönöm a válaszokat, közben elolvastam az utolsó kb. 1500 commentet, és nagyjából azt hámoztam ki, hogy a Ponterno, Toy-Car és Hibridauto kereskedésekkel már van jó tapasztalatotok. Meg lehet bízni őket, hogy ha kinézek egy hirdetést, felhívják, pár szóban felmérjék az állapotát, megkérdezzék az alvázszámot és alaposan utánanézzenek a szervizmúltjának, vagy ezeket nekem kell megtenni?
Most beszéltem egy eladóval (magánszemély), ő pl. azt állította, hogy csak az autó tulajának, és neki is csak személyesen árulnak el bármit a szervizkönyvből, persze, lehet, hogy csak a kocsija utáni nyomozástól akarta elvenni a kedvemet.

En anno fullentettem, telefonon h most vettem a kocsit es szervizre szeretnek jrlentkezni de nem tudom mi jon, mikor volt szervizben.:))
Mindig mondta
Prius 1.8 HSD

Skopy

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14532 Dátum: 2015.11.23 16:52:42 »
Régebben volt már szó róla, nem tudom azóta módosították-e.

http://www.origo.hu/auto/20151123-adomentesseget-kapnak-a-magyar-villanyautok.html

dextro

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 35
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14533 Dátum: 2015.11.24 14:18:21 »
sziasztok!

P2-be mennyi időnként kell vezérlést cserélni?
Szíjas?

üdv,
Dextro

beni7

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 50
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14534 Dátum: 2015.11.24 14:36:58 »
Szia!


Láncos , Kowee -nak 300.000 -nál még nem volt csere érett.

üdv


sziasztok!

P2-be mennyi időnként kell vezérlést cserélni?
Szíjas?

üdv,
Dextro