Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3352037 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14475 Dátum: 2015.11.07 09:51:46 »
Te ugye nem olvasol figyelmesen?

- Az előző tulajnál történt az eset
- A készletet már lecseréltem

Végül idézd a jogszabályt légy szíves, ami tiltja, hogy ugyanakkora gumit fél collal szélesebb felnire tegyünk az egyik oldalon!

mansa

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14476 Dátum: 2015.11.07 09:57:11 »
Nekem 280e km volt az autóban amikor megvettem nemrég,és én is taxizok vele csak Londonban. Az autónak semmi baja,végig vezetett szervizkönyvel rendelkezik. 2010-es az autó és a hybrid hajtasra meg három év gyártói garancia van.
Üdv Mindenkinek

Autókerékpár vásárlás előtt állok a III-as vagy + lenne a cél és taxiként használnám. Jellemzően az itthoni kínálatban gyanúsan kevés futott km. van elemben a külföldi oldalon hirdetett darabokkal, ahol nem ritka a 300 000 km fölötti futásteljesítmény. Kérdés a következő: van-e tapasztalata valakinek magasabb km futású autóval? Pl: 3-4-500 000 km fölött, mert ugye ha veszek egy 200 000-250 000 km futottat egy pár év alatt hip-hop 4-500 000 lesz benne és egy normál üzemű autónál azért ott vannak már kiadások bőszen a forgó-kopó alkatrészeken kívül is. Előre is köszi a segítőkész válaszokat.
[/quote]

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14477 Dátum: 2015.11.07 13:20:44 »
idézd a jogszabályt légy szíves, ami tiltja, hogy ugyanakkora gumit fél collal szélesebb felnire tegyünk az egyik oldalon!
Az NKH válaszáig talán elég lesz egy a közreműködésükkel készült cikk is.
« Utoljára szerkesztve: 2015.11.07 13:23:30 írta Agyarka »

szögi

  • fórum szerveradmin
  • Adminisztrátor
  • Néha itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 99
    • http://localnet.hu
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14478 Dátum: 2015.11.08 02:08:18 »
- a hibridgaranciát NEM tudták most sem ellenőrizni, a komputer nem hagyta, ugyanaz a hibaüzenet, mint júniusban: menjek még vele 500 km-t!
...

Köszi, hogy leírtad helyettem is, és kíváncsian várom Péter válaszát.
szögi

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14479 Dátum: 2015.11.08 12:44:31 »
Bicskei
Nálad az Extrecare-hoz feltétel volt a korábbi végig márkaszervizes előélet?
Nem tudom mit vizsgáltak, a kinti Holland szervíztörténet nem volt látható, bár pecsételve volt a szervízkönyv, ha jól tudom Belgiumba megy ki a kérelem és ott mondanak áment rá. Mindenesetre vagy 3 hetet vártam rá.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14480 Dátum: 2015.11.08 12:46:48 »
Mennyire buziztak Veled a kormánymű cserénél ExtraCare keretén belül?
Semmit, bementem, hogy picit kotyog a kormány, lszi húzzák meg amit kell. A vörösvári Mayerben voltam, ők szóltak, hogy itt kormánymű csere lesz, megrendelik és majd menjek be, természetesen semmit nem kell fizetnem. Nem ellenkeztem ;)
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14481 Dátum: 2015.11.08 12:50:07 »
Nekem 280e km volt az autóban amikor megvettem ... és a hybrid hajtasra meg három év gyártói garancia van.
Ezt nem értem. A hibrid hajtásra MÉG 3 év garid van 300e km-nél??? Mert akkugaranciát lehet venni, de az nem a teljes hibridrendszerre (pl. inverter) vonatkozik.
És gondolom UK-ban is ugyanazok a szervízfeltételek vannak, mint itthon.
Mondjuk a TAXI üzemnek lehet hogy mások a paraméterei.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

lfarkas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 281
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14482 Dátum: 2015.11.08 13:19:15 »
Ezt nem értem. A hibrid hajtásra MÉG 3 év garid van 300e km-nél??? Mert akkugaranciát lehet venni, de az nem a teljes hibridrendszerre (pl. inverter) vonatkozik.
És gondolom UK-ban is ugyanazok a szervízfeltételek vannak, mint itthon.
Mondjuk a TAXI üzemnek lehet hogy mások a paraméterei.
Úgy tudom a P2-re kedvezőbbek a hibrid hajtáslánc gari feltételek mint P3-ra.
Üdv.
Üdv!

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14483 Dátum: 2015.11.08 17:44:34 »
Úgy tudom a P2-re kedvezőbbek a hibrid hajtáslánc gari feltételek mint P3-ra.

De arra is max. 8 év / 160 ezer km.

dert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 365
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14484 Dátum: 2015.11.09 00:48:17 »
Semmit, bementem, hogy picit kotyog a kormány, lszi húzzák meg amit kell. A vörösvári Mayerben voltam, ők szóltak, hogy itt kormánymű csere lesz, megrendelik és majd menjek be, természetesen semmit nem kell fizetnem. Nem ellenkeztem ;)

Köszi!
Lesz pár dolog amit ExtraCare keretén belül kell leügyezzek, de már az elsőnél nekiálltak buzizni, hogy hát az nem hiba stb. Mindegy, majd alakul.. :)

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14485 Dátum: 2015.11.09 03:22:06 »
nekiálltak buzizni, hogy hát az nem hiba
Nekem munkalapot sem voltak hajlandóak felvenni a ülés, valamint a hátsó lengéscsillapító nyikorgásáról, és a rozsdásodó kipufogóról a rendes garancia időtartam alatt. Azt mondták mindegyik ilyen. Szerencsére az elmúlt 2,5 évben nem romlott az állapot

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14486 Dátum: 2015.11.09 07:08:07 »
Kopó alkatrészekre (sem) nem vonatkozik az extracare meg még jópár dologra. Az hiszem a kipufogórendszerre sem...
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

mansa

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14487 Dátum: 2015.11.09 09:10:12 »
Pedig Így van! Két hete voltam bent egy tesztvezetesre hogy kipróbáljak egy fiatalabb autót ,és az ügynök mondta hogy 8 év gyártói garancia van mindegyik autón. Pontosan nem tudom mit takar ez,de gondolom vezetett sz.könyv kell hozzá alapból. Nekem  10e mérföldenkent meg van a szerviz,a következő 170e mls lesz.
Ezt nem értem. A hibrid hajtásra MÉG 3 év garid van 300e km-nél??? Mert akkugaranciát lehet venni, de az nem a teljes hibridrendszerre (pl. inverter) vonatkozik.
És gondolom UK-ban is ugyanazok a szervízfeltételek vannak, mint itthon.
Mondjuk a TAXI üzemnek lehet hogy mások a paraméterei.

dert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 365
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14488 Dátum: 2015.11.09 09:23:18 »
Kopó alkatrészekre (sem) nem vonatkozik az extracare meg még jópár dologra. Az hiszem a kipufogórendszerre sem...

Kipura valóban nem, de az én nyűgjeim mindegyik belefér a tételes ExtraCare leírásba elvileg. :)

Yetroh

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14489 Dátum: 2015.11.09 11:01:48 »
Üdv Urak!
Koràbban kértem tanàcsot p3  bt-vel zenehalgatàs ügyeben.JÖtt is vàlasz,de a leírt modon nem működik a tortenet.sem a samsung galaxy note 4 sem a samsung galaxy alpha telefonokat nem latja a medialejatszo ugy,hogy kozben a telefonos bt funkciok tokeletesen mukodnek.zenehalgatasnal nem mukodik,a bt fül nem aktív.tudom hogy jack csatival kikuszobolheto a dolog,de ugy vagyok vele orulnek ,ha mukodne ez a funkcio ha mar van.ötlet?