Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3351758 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

reho

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 310
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12885 Dátum: 2015.04.29 16:40:30 »
Megy a P2-be a menetfény. Nem sokára elkészü. Remélem dögös lesz.  :clap:
Fotókat majd dobj már légyszi, ha elkészült. Na meg, hogy pontosan milyen típust tettél bele. Valószínűleg nem csak engem érdekelne ez a dolog. Köszi!

Utálom, hogy leveszi a kijelző fényerejét a tompítottra, napszemüvegben egyenesen nem látom, hogy mennyivel megyek. De persze nem csak ez miatt gondolkodom a menetfényen. Viszont valami nagyon oda nem illőt nem akarok.

Gabes3

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 65
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12886 Dátum: 2015.04.29 18:03:09 »
Egy egyszerű JS-08321 high power led. Oké, készítek képet.   ::)

edhunter

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 349
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12887 Dátum: 2015.04.29 19:36:27 »
Fotókat majd dobj már légyszi, ha elkészült. Na meg, hogy pontosan milyen típust tettél bele. Valószínűleg nem csak engem érdekelne ez a dolog. Köszi!

Utálom, hogy leveszi a kijelző fényerejét a tompítottra, napszemüvegben egyenesen nem látom, hogy mennyivel megyek. De persze nem csak ez miatt gondolkodom a menetfényen. Viszont valami nagyon oda nem illőt nem akarok.

Állítsd feljebb a fényerőt. Kicsit macerás minden alkalommal, de legalább látod.  :)

reho

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 310
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12888 Dátum: 2015.04.29 20:03:39 »
Állítsd feljebb a fényerőt. Kicsit macerás minden alkalommal, de legalább látod.  :)
Gondolod nem szoktam? :-) Napszemüvegben akkor is alig látni, főleg ha szemből süt...

HGabor89

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12889 Dátum: 2015.04.29 22:21:10 »
Sztem közérdekű:
Premium 15-ös kerék, nagy  navi (HUD-ra is kijelez), park asszisztens, nyitható tetőablak, napelemes szellőztetés.
Azt nem tudom, hogy a nálunk forgalmazottaknál a lámpák mennyiben különböznek.

Koszi! De mi a kulonbseg felszereltsegben? Mert ez ok, ez a premium. De mi van a sol-ban?
Toyotanal nincs olyan opcio, mint pl a BMW-nel, hogyha beirom az alvazszamot, akkor az osszes gyari extrat kiirja?

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12890 Dátum: 2015.04.30 07:05:21 »
Utálom, hogy leveszi a kijelző fényerejét a tompítottra, napszemüvegben egyenesen nem látom, hogy mennyivel megyek.
De azért azt tudod, h a fényerő gombot hosszan nyomva újra nappali üzemmódba megy? Tehát mint mikor nincs a világítás felkapcsolva (nem pedig a legerősebb éjszakaira).
« Utoljára szerkesztve: 2015.04.30 07:07:10 írta zezoka »

reho

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 310
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12891 Dátum: 2015.04.30 07:51:50 »
De azért azt tudod, h a fényerő gombot hosszan nyomva újra nappali üzemmódba megy? Tehát mint mikor nincs a világítás felkapcsolva (nem pedig a legerősebb éjszakaira).
Na ezt nem tudtam, köszi kipróbálom.

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12892 Dátum: 2015.04.30 08:50:11 »
Na ezt nem tudtam, köszi kipróbálom.
Nálam azt asszony kezelte, mikor ott volt! :) Mikor felkapcsolta ma lámpát, már nyomta is hosszan a gombot! :) Ennek ellenére én is macerásnak találtam, és beraktam egy drlt!

kekesiz

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 332
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12893 Dátum: 2015.04.30 10:39:40 »
Jófelé keresgélsz az biztos. A lehetséges hibák (ahogyan írtad) ellenére is még mindig az átlagnál magasabb színvonalat képviselnek a Priusok. Azt nem írtad melyik generációjára fáj a fogad de feltehetőleg azt az összeszerelési minőséget mindenképpen meg fogják ütni, mint a TE 2004-es török gyártású (ha a 3. generációsról beszélünk) Versod. Zörgős, kattogós Priusban még nem ültem, a 2001-es PI-esemben is csend volt már ami a műszerfalat illeti. Az úttartás kapcsán nem gondolnám h probléma lenne, anno a PI tesztjében írták, hogy autópályán imbolygós stb. Persze: autópálya tempónál (többek között) nem célszerű eszeveszetten rángatni a kormányt de innen üzenem a cikkírónak (bizonyos F.A. "szakújságíró", aki még az Auris HSD-t sem tudta 6l/100km-es átlagfogyi alá bevinni-muhahahaha :lol:), hogy nekem a gyárinál egyel vékonyabb kereken is tökéletesen stabil volt a gép, pedig nem nyugger módban kanyarodtam vele sokszor a felesleges sebességvesztés, újra kigyorsítás (ez nem az erőssége a PI-nek) elkerülése érdekében. ;) Ebben a körben a PII 16 hüvelykes felnijeiről ne is beszéljünk, a PIII-ról aztán meg végképp ne!
A garancia tekintetében ha végig/visszaolvasod a topicot is képbe kerülsz, jó olvasgatást és sikeres Prius vásárlást.

Köszi szépen a kimerítő választ!
A 2006-ban ráncfelvarrott változatot miről lehet megismerni a nem facelift-es változathoz képest? Belső kép alapján a magnó helyett CD lejátszó, ez oké, de ha mondjuk csak külső kép van róla?

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12894 Dátum: 2015.04.30 10:46:51 »
Krómcsík a hűtőn, oldalindex mellett HSD logó, hátsó lámpa felső része nem sötétített.

kekesiz

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 332
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12895 Dátum: 2015.04.30 11:45:57 »
Krómcsík a hűtőn, oldalindex mellett HSD logó, hátsó lámpa felső része nem sötétített.
Dánkesőn!  :)

NeverGreen

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 160
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12896 Dátum: 2015.04.30 18:36:25 »
Fotókat majd dobj már légyszi, ha elkészült. Na meg, hogy pontosan milyen típust tettél bele. Valószínűleg nem csak engem érdekelne ez a dolog. Köszi!

Utálom, hogy leveszi a kijelző fényerejét a tompítottra, napszemüvegben egyenesen nem látom, hogy mennyivel megyek. De persze nem csak ez miatt gondolkodom a menetfényen. Viszont valami nagyon oda nem illőt nem akarok.

Az enyém ilyen, OSRAM 401-es, mások is ide tették. A nagy napsütés miatt nem igazán látszik, de igazán jó fénye van.


- Minden nap elmúlik valami rossz! -

reho

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 310
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12897 Dátum: 2015.05.02 21:25:43 »
Az enyém ilyen, OSRAM 401-es, mások is ide tették. A nagy napsütés miatt nem igazán látszik, de igazán jó fénye van.
Egész pofás, kicsit attól tartotam a DLR-től "banzsa" képe lesz a Priusnak, de nem is. :) Gondolkozom rajta, mert most ez a hosszan nyomott gomb ami visszaadja a műszerfalat, kicsit megingatott, hogy kell-e nekem a DLR...

NeverGreen

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 160
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12898 Dátum: 2015.05.02 21:32:12 »
Hát... Mindenesetre az elektromos fogyasztás egyértelműen kisebb, és az izzók élettartama természetesen minden bizonnyal hosszabb lesz. Olyan jó fényereje van, hogy pl. mélygarázsokban - ahol korábban muszáj volt felkapcsolni a világítást - is elegendő fényt ad.
- Minden nap elmúlik valami rossz! -

hegyigab

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #12899 Dátum: 2015.05.04 01:22:38 »
Sziasztok!
Írtam egyet egy sokkolós hibajelzéses élményemről, meg az automata parkolási asszisztens használatáról.
Meg bővítettem a HUD bemutató leírást.
Hátha van köztetek olyan, akinek újdonság mindez. :)
http://priuspiac.hu/category/prius-felhasznaloi-kisokos/
Ahogy eddig is, örömmel fogadok minden visszajelzést, javaslatot, építő kritikát.