Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3351722 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10605 Dátum: 2014.04.16 23:43:21 »
Jé ez pont olyan mint lfarkas fórumtárs előző priusa színre, évjáratra :)
Inkább az enyém volt pont ilyen :-)

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re: Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10606 Dátum: 2014.04.17 07:51:28 »
Jaa ez nem fekete?  :) Csak a szín maradt meg :)
Enyém pont ilyen, grafit, 2008as, de IPA Navis, smartos. :)

Szababo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 249
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10607 Dátum: 2014.04.17 08:28:56 »
Erről  az autóról mi a véleményetek.

Hogy felmentek az árak, tavaly ilyenkor IPA + NAVI + smartkeyes autót lehetett venni, sőt még volt egy Swiss Edition is 2,4-ért.  :hmmmm:
Asszony taposta prius:
Volvo S80 D5:

vdanii

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 307
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10608 Dátum: 2014.04.17 08:39:37 »
Erről  az autóról mi a véleményetek. Egyelőre P2-t is nézegetek, mert P3-akból amik épp vannak HaHu-n elég drágák. De ha olyat találnék mint vdanii 3.39-ért, akkor egyértelmű P3 kell!  :)

Mi lenne a reális ára? A Yarisom-ra 800e-t kéne rádobnom. Törésmentes állítólag. Van alvázszámom hozzá. Tudna valaki segíteni a leinformálásban? Esetleg valaki Székesfehérvárról, aki rá tudna nézni a kocsira?  :szemez:

Ha nem zavar az utólagos navi+tolatókamera, 3.28ért a fehér az nem rossz vétel.
JÓ kereskedés, reális km.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/prius/toyota_prius_1.8_hsd_sol_navi_automata_navi_kamera_headup_sz.konyv-7832080
Prius 1.8 HSD

Szax

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 359
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10609 Dátum: 2014.04.17 10:33:06 »
A navi gyárinak látszik. Én megnézném, csak sajnos nem budapesti a cartárs, ha jól emlékszem.

dert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 365
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10610 Dátum: 2014.04.17 12:15:03 »
Ha nem zavar az utólagos navi+tolatókamera, 3.28ért a fehér az nem rossz vétel.
JÓ kereskedés, reális km.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/prius/toyota_prius_1.8_hsd_sol_navi_automata_navi_kamera_headup_sz.konyv-7832080

Leveleztem velük.
Kérdeztem volt-e törve az autó. Válasz: "Tudomásunk szerint nem volt törve, fényezve."
Erre megkérdeztem, hogy nem csináltak rétegvastagság mérést? És megírtam, hogy csak akkor érdekel, ha nem volt törve. Meg hogy várom a szervizkönyvről a fotókat, és a különbözetre a hitelkalkulációt és az alvázszámot amit beígért.

Ez 8 napja volt, azóta semmi válasz. :)

dert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 365
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10611 Dátum: 2014.04.17 12:25:51 »
Erről  az autóról mi a véleményetek. Egyelőre P2-t is nézegetek, mert P3-akból amik épp vannak HaHu-n elég drágák. De ha olyat találnék mint vdanii 3.39-ért, akkor egyértelmű P3 kell!  :)

Mi lenne a reális ára? A Yarisom-ra 800e-t kéne rádobnom. Törésmentes állítólag. Van alvázszámom hozzá. Tudna valaki segíteni a leinformálásban? Esetleg valaki Székesfehérvárról, aki rá tudna nézni a kocsira?  :szemez:

Most hogy így világossá tettétek számomra, hogy ez egy full fapad, leteszek róla. Köszi mindenkinek! :)

Ez jónak tűnik, viszonylag közel is van, de nagyon sokat kérnek érte. :(
« Utoljára szerkesztve: 2014.04.17 12:30:03 írta dert »

Szababo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 249
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10612 Dátum: 2014.04.17 14:49:14 »
Most hogy így világossá tettétek számomra, hogy ez egy full fapad, leteszek róla. Köszi mindenkinek! :)

Egyébként az IPA-ból csak a tolató kamera jó, de itt a fórumon 20 eHUF-ért dobnak egyet a P2 2. generációjába is. A navit tán egyszer használtam, mindig mobilról nyomom, mert azon friss a térkép és nem kell 20-40 eHUF-ot rááldozni a frissítésre. A smart key nem fog hiányozni, ha nem ezen nőttél fel. Ezeket mérlegeld.
Asszony taposta prius:
Volvo S80 D5:

vdanii

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 307
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10613 Dátum: 2014.04.17 15:08:56 »
A navi gyárinak látszik. Én megnézném, csak sajnos nem budapesti a cartárs, ha jól emlékszem.

Ez nem gyári navi, hanem utólagos, Androidos.
Gyengébb kijelző, lassabb szoftver, könnyebb és olcsóbb (0 Ft) frissíthetőség
Prius 1.8 HSD

vdanii

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 307
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10614 Dátum: 2014.04.17 15:11:06 »
Leveleztem velük.
Kérdeztem volt-e törve az autó. Válasz: "Tudomásunk szerint nem volt törve, fényezve."
Erre megkérdeztem, hogy nem csináltak rétegvastagság mérést? És megírtam, hogy csak akkor érdekel, ha nem volt törve. Meg hogy várom a szervizkönyvről a fotókat, és a különbözetre a hitelkalkulációt és az alvázszámot amit beígért.

Ez 8 napja volt, azóta semmi válasz. :)

1 srác van, nagy pörgés van ott, lehet nincs ideje. Miért nem mész el megnézni saját szemmel? :)
Én is itt vettem amúgy az autóm, nem tudták, hogy sérülésmentes e, végül az volt.
Ettől még nem biztos, hogy ez is s.mentes, de nem feltétlen rossz.
Prius 1.8 HSD

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10615 Dátum: 2014.04.17 15:33:43 »
Leveleztem velük.
Kérdeztem volt-e törve az autó. Válasz: "Tudomásunk szerint nem volt törve, fényezve."
Erre megkérdeztem, hogy nem csináltak rétegvastagság mérést? És megírtam, hogy csak akkor érdekel, ha nem volt törve. Meg hogy várom a szervizkönyvről a fotókat, és a különbözetre a hitelkalkulációt és az alvázszámot amit beígért.

Ez 8 napja volt, azóta semmi válasz. :)
Ne haragudj, de komolytalannak néznek.  :flowers: Oda kell menni, ha ilyen mélységekben érdekel, és nézd meg magad. Vigyél egy rtg vtg mérőt, mert az általuk kiállított papírt az emberek 99,99%-a nem hiszi el. Minek is csinálnák meg előre?

Ha behozott autó, akkor szervizmúltat könyv formájában nem fogsz kapni, csak, ha a márkaszerviz, ami foglalkozott vele, el nem küldi neked. Bármilyen import Toyota hirdetésben, ha odaírják, hogy "bármelyik külföldi márkaszervizben leinformálható", vagy hasonló megfogalmazásban kb ugyanezt, akkor az tévedés, mert ez itthonról közel sem biztos, hogy skerülni fog. Van, amikor igen, de a legtöbbször nem foglalkoznak veled 1000-1500km távolságból látatlanban.
Ha magyar az autó újkora óta és márkaszervizben volt szervizelve, akkor elektronikus szervizkönyve lesz, az alapján már tudsz informálódni, de ezt is maganak kell intézni.  ;)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

vdanii

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 307
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10616 Dátum: 2014.04.17 15:51:25 »
Ne haragudj, de komolytalannak néznek.  :flowers: Oda kell menni, ha ilyen mélységekben érdekel, és nézd meg magad. Vigyél egy rtg vtg mérőt, mert az általuk kiállított papírt az emberek 99,99%-a nem hiszi el. Minek is csinálnák meg előre?

Ha behozott autó, akkor szervizmúltat könyv formájában nem fogsz kapni, csak, ha a márkaszerviz, ami foglalkozott vele, el nem küldi neked. Bármilyen import Toyota hirdetésben, ha odaírják, hogy "bármelyik külföldi márkaszervizben leinformálható", vagy hasonló megfogalmazásban kb ugyanezt, akkor az tévedés, mert ez itthonról közel sem biztos, hogy skerülni fog. Van, amikor igen, de a legtöbbször nem foglalkoznak veled 1000-1500km távolságból látatlanban.
Ha magyar az autó újkora óta és márkaszervizben volt szervizelve, akkor elektronikus szervizkönyve lesz, az alapján már tudsz informálódni, de ezt is maganak kell intézni.  ;)

"Ha behozott autó, akkor szervizmúltat könyv formájában nem fogsz kapni, csak, ha a márkaszerviz, ami foglalkozott vele, el nem küldi neked. "

ez nem így van.  Nekem van szépen kitöltött szervizkönyvem, végigpecsételve.
És a km-t visszaigazolta a szerviz és a Toyota is, rendben van. Tehát NEM KÖTELEZŐ, de lehet még pecsételt is.
Prius 1.8 HSD

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10617 Dátum: 2014.04.17 16:02:55 »
Igen, így van. És arról is hallotunk már itt, a fórumon, hogy a holland szervizek inkább hajlandók visszajelezni, ellenben a németek inkább nem.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

dert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 365
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10618 Dátum: 2014.04.17 16:22:37 »
Mindenkinek köszi a tanácsokat!  Nyilván ha Bp-i lennék mindegyiket megnézném személyesen. Ha azért komolytalannak tartanak, mert nem kocsikázok lufira 400 km-t, hanem előtte próbálom a számomra kizáró tényezőket megtudni,akkor így jártam. Majd eladják nálam komolyabb vevőnek.
« Utoljára szerkesztve: 2014.04.17 16:25:03 írta dert »

vdanii

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 307
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10619 Dátum: 2014.04.17 16:26:39 »
Mindenkinek köszi a tanácsokat!  Nyilván ha Bp-i lennék mindegyiket megnézném személyesen. Ha azért komolytalannak tartanak, mert nem kocsikázok lufira 400 km-t, hanem előtte próbálom a számomra kizáró tényezőket megtudni,akkor így jártam. Majd eladják nálam komolyabb vevőnek.

A legtöbb Budapesten van.
Érdemes feljönni Budapestre rászánni 1 napot és megnézni mind kora reggeltől,. :)

aztán a legjobbal hazamenni, :)
Prius 1.8 HSD