Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3367796 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

lfarkas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 281
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14010 Dátum: 2015.09.22 07:54:46 »
Tempomat, bluetooth, tolatókamera, plüss belső (alcantara?), 17-es kerekek, téli gumi a gyári 15-ös könnyűfém felnin, fény-, esőszenzor, esőlepergetős szélvédő(gyári!) végig sötétített üvegek.
Kösz. Enyém ua. Gondoltam tobb extra is van, mert akkor indul a lila köd. Táv tart tempomat, solar, bőr. Tudom preciz vagy és jól tartod gépet... Gyorsan el fog hagyni. Sok szerencsét és várjuk a fejlemenyeket. Nekünk CT 200 hátul kicsi, amúgy csinos darab.
Üdv.
Üdv!

teapotrulz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14011 Dátum: 2015.09.22 10:05:13 »
Köszi mindenkinek! ponterno-t is felhivom.

agabor

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 375
  • Prius 3 2010
    • Blog lenne, ha írnám
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14012 Dátum: 2015.09.22 10:28:31 »
Én is beszállnék a threadbe (mint Vágási Feri az internetbe') :) Múlt héten Óbudán voltam nappali fényt beszereltetni, úgy alakult, hogy a mellettem álló beállóban is pont P3-at szereltek, csak ott az utólag beépített riasztó vezérlése volt "lefagyva". A tulajdonos egy idősebb úr volt, aki elmondta, hogy (asszem) 2 éves az autó, és most van benne 10.000 km; van, hogy több, mint egy hétig nem megy vele, és folyamatosan lemerül az aksija. Már vett a garázsba egy bikázó akkut, pont emiatt. Nem tudom, hogy a kulcsdetektálás ki van-e nála kapcsolva (gondolom nem), de a pluszban beépített riasztó is eszegeti még nála az akkumulátort, ami így nem a legjobb felhasználói élmény azért.  :hmmmm:

De ő a "boot"-akksira értette ezt, nem? Azt simán megeheti egy riasztó, mert kicsi. Pláne, ha McGyver-műhely kötötte be. Az előző kocsink egy Citroen C3, dízel, emlékeim szerint 55Ah-s akksival. Még nem adtuk el mindenféle okok miatt, de februárban cseréltem benne akksit, a régi 6 éves volt, megnyekkent. A zsír új Bosch-t is leszívta a riasztó pár hónap állás alatt.

agabor

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 375
  • Prius 3 2010
    • Blog lenne, ha írnám
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14013 Dátum: 2015.09.22 10:31:01 »
[LEDesítés]
Egy hónapja rendeltem William cree chipes smd ledeket az Aliexpressről (típus: TOPI-K297W), ma érkezett meg, úgyhogy gyorsan be is szereltem őket.
Lekerekített fejű konyhai étkezőkés volt a célszerszám, teljesen jól ki lehet vele pattogtatni a műanyag burákat. Az is viszonylag egyértelmű, hogy a 8-as csomagból melyiket hova kell tenni (a tükörvilágítás az, ami egy oldalas, a többiek mind körbe világítanak). Hideg fehérek, de így is szebb a fényük, mint az eredeti sárga lámpáknak és nem is melegszenek. Az első ajtóknál amikor cseréltem, azt ugye nehéz lekapcsolni (biztosítékot kellett volna kiszedni), kb 20 másodperce világított, amíg pattogtattam, utána megfogtam kézzel az izzót, és elég csúnyán megégette a kezem, szóval csak óvatosan! :)

A "szebb fény" azt is jelenti, hogy erősebben világítanak? Toljál már föl róla plz valahova fotókat, ahol meg tudjuk nézni! :) Engem is érdekelne.

dert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 365
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14014 Dátum: 2015.09.22 17:01:23 »
Én is beszállnék a threadbe (mint Vágási Feri az internetbe') :) Múlt héten Óbudán voltam nappali fényt beszereltetni, úgy alakult, hogy a mellettem álló beállóban is pont P3-at szereltek, csak ott az utólag beépített riasztó vezérlése volt "lefagyva". A tulajdonos egy idősebb úr volt, aki elmondta, hogy (asszem) 2 éves az autó, és most van benne 10.000 km; van, hogy több, mint egy hétig nem megy vele, és folyamatosan lemerül az aksija. Már vett a garázsba egy bikázó akkut, pont emiatt. Nem tudom, hogy a kulcsdetektálás ki van-e nála kapcsolva (gondolom nem), de a pluszban beépített riasztó is eszegeti még nála az akkumulátort, ami így nem a legjobb felhasználói élmény azért.  :hmmmm:

P3-ban nem lehet kikapcsolni a kulcsot. Elvileg lekapcsol magától bizonyos idő után ha érzi ritkán látja a kulcsot. :)

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14015 Dátum: 2015.09.22 17:14:08 »
A "szebb fény" azt is jelenti, hogy erősebben világítanak? Toljál már föl róla plz valahova fotókat, ahol meg tudjuk nézni! :) Engem is érdekelne.
A klub oldalon, videók/szerelés alatt láthatod LEG upgrade videó alatt.

szögi

  • fórum szerveradmin
  • Adminisztrátor
  • Néha itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 99
    • http://localnet.hu
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14016 Dátum: 2015.09.22 17:53:16 »
A klub oldalon, videók/szerelés alatt láthatod LEG upgrade videó alatt.

Csináltam pár képet, nehéz volt sötétet csinálni a mélygarázsban, de megoldottam  :devil:
https://www.dropbox.com/sh/m86s2w7gm5uubml/AADDDnDWbSTSTdpmc2SC63O9a?dl=0
szögi

agabor

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 375
  • Prius 3 2010
    • Blog lenne, ha írnám
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14017 Dátum: 2015.09.23 08:36:55 »
Csináltam pár képet, nehéz volt sötétet csinálni a mélygarázsban, de megoldottam  :devil:
https://www.dropbox.com/sh/m86s2w7gm5uubml/AADDDnDWbSTSTdpmc2SC63O9a?dl=0

Köszi, Koweenak is!

dave1molnar

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14018 Dátum: 2015.09.23 09:48:58 »
Sziasztok!
Olvastam a sok fogyasztási adatot.
Szeretném tudni miként nézitek a fogyasztást?
Amit felfedeztem, mintha a A/B trip esetén tankolásnál lenullázza s onnan mutatja az átlag fogyasztást. Ne nekem ott 5felett mutat viszont ha hazaérek s nézem a grafikonokat kb. 4,5 alatt van mind jóval.

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14019 Dátum: 2015.09.23 10:19:35 »
Tankold tele, majd a liter 100-szorosát oszd el a megtett úttal (km)! Ez a legbiztosabb módszer.
music     

szögi

  • fórum szerveradmin
  • Adminisztrátor
  • Néha itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 99
    • http://localnet.hu
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14020 Dátum: 2015.09.23 10:36:58 »
Sziasztok!
Olvastam a sok fogyasztási adatot.
Szeretném tudni miként nézitek a fogyasztást?
Amit felfedeztem, mintha a A/B trip esetén tankolásnál lenullázza s onnan mutatja az átlag fogyasztást. Ne nekem ott 5felett mutat viszont ha hazaérek s nézem a grafikonokat kb. 4,5 alatt van mind jóval.

Nem nullázza le, ha csak te nem teszed, illetve, ha nem fordul át (10e km után) a számlálója.
szögi

dave1molnar

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14021 Dátum: 2015.09.23 10:44:32 »
Nem nullázza le, ha csak te nem teszed, illetve, ha nem fordul át (10e km után) a számlálója.
Köszönöm.
Akkor jól sejtettem a turpisságot.

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14022 Dátum: 2015.09.23 11:03:11 »
Nekem volt már, hogy tankoláskor lenullázódott ez a képernyő:



De nem tudom, mitől, mert máskor meg nem.

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14023 Dátum: 2015.09.23 11:06:32 »
Tankold tele, majd a liter 100-szorosát oszd el a megtett úttal (km)! Ez a legbiztosabb módszer.
Én a tankolt litert szoktam elosztani a megtett táv századával! :) Kevesebb a nulla közben, de a vége ugyanaz! :)) Így valahogy jobban megy fejben! :)

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14024 Dátum: 2015.09.23 11:21:35 »
Sziasztok!
Olvastam a sok fogyasztási adatot.
Szeretném tudni miként nézitek a fogyasztást?

Beírom a spritmonitorba :)