Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3374176 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

dert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 365
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10935 Dátum: 2014.05.22 08:56:25 »
Szia. Én is kintről tervezném a behozatalt és azt kérdezném h a profi segítség mit takart, jó barátod, vagy egy idegen aki ezzel foglalkozik és segített behozni elintézett minden papírt stb, ajánlod? Én szivesen ki is megyek érte majd, de ha van aki ezzel foglalkozik és megéri megbízni őket akkor lehet ezt is hagynám bent a kosárba, mint opció.

Köszi HT

Én is ilyenben gondolkozom, mert egy normális/számomra opcionális P3-at sem hirdetnek már régóta HaHu-n. :(
A normális mértékű hasznot nem sajnálnám egy korrekt "segítőtől" és nem is gombokért akarok autót, csak legyen jó és korrekt az a P3. :)

mugyula

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10936 Dátum: 2014.05.22 11:08:39 »
Szia. Én is kintről tervezném a behozatalt és azt kérdezném h a profi segítség mit takart, jó barátod, vagy egy idegen aki ezzel foglalkozik és segített behozni elintézett minden papírt stb, ajánlod? Én szivesen ki is megyek érte majd, de ha van aki ezzel foglalkozik és megéri megbízni őket akkor lehet ezt is hagynám bent a kosárba, mint opció.

Köszi HT

Szia ,

Egy ezzel foglalkozó vállalkozás. Mindent intézett, nagyon tudom ajánlani, mert az együttműködés, és a kiválasztás során a kapcsolattartás, bonyolítás első osztályú volt. Nem is mehet másként, mert a jó autók elég gyorsan tünnek el a hirdetésekről. Konkrétan itt is kettőt vittek el előttünk más Közép-Kelet Eu-s országból. Perceken múlott, és ezzel nem túlzok.

Egy korábbi vásárlás során ismertem meg.
Nálam nem volt választás, mert a munkám miatt nem tudtam menni intézni.
A végén a nevemre írva, műszakiztatva, minden fizetési kötelezettséget teljesítve került hozzám az autó, zárt helyen átadva, gyakorlatilag szalon állapotúra tisztítva ás ápolva. A vásárlás során ellenőrzik az autót származás és műszaki állapot vonatkozásában is.
Nekem megérte.
Üdv

mugyula

jordan9

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
  • Photographer
    • http://www.htphoto.hu
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10937 Dátum: 2014.05.22 12:02:16 »
Szia ,

Egy ezzel foglalkozó vállalkozás. Mindent intézett, nagyon tudom ajánlani, mert az együttműködés, és a kiválasztás során a kapcsolattartás, bonyolítás első osztályú volt. Nem is mehet másként, mert a jó autók elég gyorsan tünnek el a hirdetésekről. Konkrétan itt is kettőt vittek el előttünk más Közép-Kelet Eu-s országból. Perceken múlott, és ezzel nem túlzok.

Egy korábbi vásárlás során ismertem meg.
Nálam nem volt választás, mert a munkám miatt nem tudtam menni intézni.
A végén a nevemre írva, műszakiztatva, minden fizetési kötelezettséget teljesítve került hozzám az autó, zárt helyen átadva, gyakorlatilag szalon állapotúra tisztítva ás ápolva. A vásárlás során ellenőrzik az autót származás és műszaki állapot vonatkozásában is.
Nekem megérte.

Hmm ez teljesen jól hangzik sőt.  Ráveszem magam és meghirdetem az avensist. És lehet kérnék majd egy kontaktot. És a keresgélni te kerestél vagy abban is segítettek h milyen paraméterek stb és felkutattak egyet kettőt?

mugyula

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10938 Dátum: 2014.05.22 19:55:00 »
A keresés úgy ment, hogy megadtam a paramétereket, és elkezdték keresni. Kaptam a linkeket, és véleményeztem. A kapcsolattartás folyamatos volt. Aztán egy idő után nem bírtam megállni, én is elkezdtem keresni.
Végül az lett, amit én találtam, illetve néztem ki. Eltartott egy ideig kb 1,5 hét volt. Amikor meglett, és az eladóval felvették a kapcsolatot onnan már pörögtek a dolgok. Gyakorlatilag másnap indultak is egy alvázszám ellenőrzés, adatlekérés után. Még Németországból is kaptam telefont, hogy mik a tapasztalatok az autóról, rétegvastagság mérés eredménye stb. Utána még pár nap volt amíg minden elintéződött. reg adó. műszaki, névre írt forgalmi stb. Úgy mehettem érte mint az új autóért, csak élvezetesebb volt a folyamat.
Üdv

mugyula

mugyula

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10939 Dátum: 2014.05.22 20:06:42 »
Új témám van Tagtársak !

Annyit olvastam a Priusról, mielőtt rászántam magam a vételre, hogy szerintem nincs olyan teszt, vélemény, külföldi is, amit ne láttam volna. Sokszor írták, hogy a belső műanyagok zörögnek- zöröghetnek. Nálam teljesen síri csend van a kocsiban, már ha minden szépen a helyén van, és nem tud rezonálni. Persze lehet más lesz a helyzet télen. Kinek mi a tapasztalata?

Más. Ez a harmadik autóm, amelyben van bluetooth-os telefon és média kapcsolat. A legsimábban ez csatlakozott eddig a telefonhoz. Pik-pak és már meg is volt. Teljesen elképedtem, mert pont egy másik japán autóval viszont rengeteget kínlódtam, mire sikerült. Pillanatok alatt beolvasta a névjegyeket fényképpel együtt. Szuper volt.
Üdv

mugyula

Szax

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 359
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10940 Dátum: 2014.05.22 20:13:01 »
A belső zörgés szerintem P2 jellemzőbb. Legalábbis nálam szinte minden hideg indulásnál van egy kis zirr-zörr.

mugyula

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10941 Dátum: 2014.05.22 20:28:27 »
A belső zörgés szerintem P2 jellemzőbb. Legalábbis nálam szinte minden hideg indulásnál van egy kis zirr-zörr.

Később elhallgat ? A motor miatt van a zirr-zörr? Azért furcsa egy kicsit, hogy még le sem tudjuk ellenőrizni egy kis gázadással, mert ugye akkor már indul is a gurulás.
Üdv

mugyula

prius430

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10942 Dátum: 2014.05.22 21:34:15 »
valakinek van PZ445-X03EU-0G térkép image-e...? (p2, gen5)

Szax

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 359
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10943 Dátum: 2014.05.23 00:10:48 »
Nem úgy értettem a hideget. :D Szó szerint. Hideg időben zirgős-zörgős a műszerfal. Melegebb időben nem annyira. Nyúzzanak meg, ha rá tudok jönni mi zörög, valami a burkolat alatt lehet, mert akármit lefogok, tovább csinálja.

jani111

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 30
    • autószőnyeg
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10944 Dátum: 2014.05.23 07:15:15 »
Új témám van Tagtársak !

Annyit olvastam a Priusról, mielőtt rászántam magam a vételre, hogy szerintem nincs olyan teszt, vélemény, külföldi is, amit ne láttam volna. Sokszor írták, hogy a belső műanyagok zörögnek- zöröghetnek. Nálam teljesen síri csend van a kocsiban, már ha minden szépen a helyén van, és nem tud rezonálni. Persze lehet más lesz a helyzet télen. Kinek mi a tapasztalata?

Más. Ez a harmadik autóm, amelyben van bluetooth-os telefon és média kapcsolat. A legsimábban ez csatlakozott eddig a telefonhoz. Pik-pak és már meg is volt. Teljesen elképedtem, mert pont egy másik japán autóval viszont rengeteget kínlódtam, mire sikerült. Pillanatok alatt beolvasta a névjegyeket fényképpel együtt. Szuper volt.

Szia!
Nekem sajnos pont ellenkezőek a tapasztalataim mind a műanyagot mind a telefont illetően.A műanyagok és akárpitok szerintem nem méltóak egy ennél két osztállyal olcsóbb autóba sem.
A telefonban viszont megkérdezném milyen készüléked van?Nekem eddig semmihez nem csatlakozott,így lehet új telefont nézek.(vagy új autót).

vdanii

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 307
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10945 Dátum: 2014.05.23 08:35:27 »
Szia!
Nekem sajnos pont ellenkezőek a tapasztalataim mind a műanyagot mind a telefont illetően.A műanyagok és akárpitok szerintem nem méltóak egy ennél két osztállyal olcsóbb autóba sem.
A telefonban viszont megkérdezném milyen készüléked van?Nekem eddig semmihez nem csatlakozott,így lehet új telefont nézek.(vagy új autót).

Nekem is egyből csatlakozott az iPhonehoz, de Androidossal is próbáltam már, azzal is ment.
Prius 1.8 HSD

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10946 Dátum: 2014.05.23 08:56:08 »
Szia!
Nekem sajnos pont ellenkezőek a tapasztalataim mind a műanyagot mind a telefont illetően.A műanyagok és akárpitok szerintem nem méltóak egy ennél két osztállyal olcsóbb autóba sem.
A telefonban viszont megkérdezném milyen készüléked van?Nekem eddig semmihez nem csatlakozott,így lehet új telefont nézek.(vagy új autót).
Próbáltál más ROM-ot tennni a telefonra? Tegnap pont ebbe futottam bele hogy a Lenovo A820-on lévő MIUI V5 nem csatlakozott rendesen semmilyen bluetooth audio eszközhöz. Feltettem másik ROM-ot, azóta mos, főz, gyereket nevel :)

jani111

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 30
    • autószőnyeg
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10947 Dátum: 2014.05.23 09:19:15 »
Szia!

Látom te jobban benne vagy ezekben az elektronikai dolgokban,én ennyire nem.Ez a telefon amit használok egy kínai termék,minden szempontból kifogástalan(a maga kategóriájában,nekem) eddig minden autómhoz,géphez,bármihez csatlakozott.Viszont kb 4 db van az országban és rom biztos nincs hozzá,ha lenne akkor sem tudnám felrakni.

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10948 Dátum: 2014.05.23 09:40:42 »
Szia!

Látom te jobban benne vagy ezekben az elektronikai dolgokban,én ennyire nem.Ez a telefon amit használok egy kínai termék,minden szempontból kifogástalan(a maga kategóriájában,nekem) eddig minden autómhoz,géphez,bármihez csatlakozott.Viszont kb 4 db van az országban és rom biztos nincs hozzá,ha lenne akkor sem tudnám felrakni.
Milyen telefon?

jani111

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 30
    • autószőnyeg
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #10949 Dátum: 2014.05.23 09:56:26 »
MyPhone Next, más néven Allview  P5 Quad