Szerző Téma: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )  (Megtekintve 123518 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #375 Dátum: 2011.12.17 14:45:39 »
Notórius gyorshajtóknak kéne mutogatni.
music     

zsoooc

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1578
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #376 Dátum: 2011.12.17 14:48:52 »
Notórius gyorshajtóknak kéne mutogatni.

Nem tudjuk, hogy mi történt és ki volt a hibás. Vagy te tudsz oroszul? :eek:
Corolla 1,4 VVT-i 2005

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #377 Dátum: 2011.12.17 14:52:42 »
A konkrét esettől függetlenül mondom.
music     

Sördög

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 292
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #378 Dátum: 2011.12.17 21:39:46 »
Jól láttam,a végére meghalt a Passat-os?Akárhogy figyeltem,mentősöket nem láttam :wacko:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #379 Dátum: 2011.12.17 23:17:31 »
Nekem is úgy tűnt, ha másért nem, letakarták. Sérülteket nem szoktak letakarva otthagyni.
music     

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #380 Dátum: 2011.12.18 13:06:00 »
én nem vagyok benne biztos, hogy meghalt. nem volt rajta gyakorlatilag semmi külsérelmi nyom. persze ettől még leszakadhatott az összes belső szerve, ha egy ilyen régi  kocsi ennyire rútul összetört akkor azért ott nagy kress lehetett :(

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #381 Dátum: 2011.12.18 15:06:38 »
Biztos én sem vagyok, de az azért durva lenne, hogy csak úgy otthagynak feküdni egy sérültet letakarva, mindenféle orvosi segítség nélkül.
music     

Sördög

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 292
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #382 Dátum: 2011.12.18 17:49:33 »
Rendkívül kultúrált módon tesztelte sztem az egyik tűzoltó még az autóban lévő sérültet,vajon él-e még.Jó hogy bottal nem piszkálta meg,mint egy elgázolt macskát!Miért érzem úgy,kint még mindég olcsó az emberélet?  :2guns:Vagy csak előítéletes vagyok az oroszokkal? :tank:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #383 Dátum: 2011.12.19 00:34:36 »
Miért érzem úgy,kint még mindég olcsó az emberélet?
Mert az  ::)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10266
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #384 Dátum: 2011.12.20 14:19:33 »
Sajnos itt is az  :censored:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #385 Dátum: 2011.12.22 22:58:07 »
Remélem, nem azt akarod mondani, hogy ezen a téren az oroszok szintjén vagyunk. Én nem vagyok se magyar tűzoltó, se mentős, de ezt mindegyikük nevében visszautasítom  :excl: :nonono:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10266
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #386 Dátum: 2011.12.23 08:44:32 »
Remélem, nem azt akarod mondani, hogy ezen a téren az oroszok szintjén vagyunk. Én nem vagyok se magyar tűzoltó, se mentős, de ezt mindegyikük nevében visszautasítom  :excl: :nonono:
Szíved joga.
De amikor pont Pécsett megy ki úgy egy mentőtiszt, hogy "na, ma kinyírok valakit", vagy amikor megtudja, hogy 60 éves az, akihez kihívják, akkor ilyet szól, hogy "minek él még az ilyen?" akkor no comment. Remélem, hogy egyikünk sem kerül a kezei közé :censored: Sajnos nem tudom, hány ilyen van még...abban viszont egyetértünk, hogy nem gondolom azt, hogy mindenki ilyen lenne. Sőt még az oroszoknál is lehet, hogy pont egy ilyen **** ment ki, és arról állítottad Te is, hogy olcsó az emberélet  :flowers: Ott sem "lökdösné bottal" mindegyikük az embert talán.
« Utoljára szerkesztve: 2011.12.23 08:52:03 írta vd1234 »

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #387 Dátum: 2011.12.23 09:57:49 »
Szíved joga.
De amikor pont Pécsett megy ki úgy egy mentőtiszt, hogy "na, ma kinyírok valakit", vagy amikor megtudja, hogy 60 éves az, akihez kihívják, akkor ilyet szól, hogy "minek él még az ilyen?" akkor no comment. Remélem, hogy egyikünk sem kerül a kezei közé :censored: Sajnos nem tudom, hány ilyen van még...abban viszont egyetértünk, hogy nem gondolom azt, hogy mindenki ilyen lenne. Sőt még az oroszoknál is lehet, hogy pont egy ilyen **** ment ki, és arról állítottad Te is, hogy olcsó az emberélet  :flowers: Ott sem "lökdösné bottal" mindegyikük az embert talán.
Figy... Én azt kizártnak tartom, hogy nálunk ilyen előfordulhatna, hogy egy baleset után ennyi ideig úgy haldoklik valaki egy kocsiban, hogy kvázi rá se bagóznak, mentőnek pedig híre-hamva sincs.

Függetlenül attól, hogy kimerültségében, és/vagy a meló szörnyűségei elleni védekezésként kialakult cinizmusában miket mond egy-egy mentőtiszt.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10266
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #388 Dátum: 2011.12.23 10:46:26 »
Figy... Én azt kizártnak tartom, hogy nálunk ilyen előfordulhatna, hogy egy baleset után ennyi ideig úgy haldoklik valaki egy kocsiban, hogy kvázi rá se bagóznak, mentőnek pedig híre-hamva sincs.

Függetlenül attól, hogy kimerültségében, és/vagy a meló szörnyűségei elleni védekezésként kialakult cinizmusában miket mond egy-egy mentőtiszt.
Figy...nem én találtam ki, ezek megtörténtek, és sajnos nemcsak mondanak...szintén Pécsett volt, hogy az újraélesztés megkezdése helyett azon ment a az agyuk a mentősöknek, hogy biztosított-e a sérült, hol a TAJ-kártyája, és akkor csináltak valamit, amikor a szemtanúk már majdnem megverték őket  :censored: Nem tudom, hogy ennyire ki voltak-e merülve, vagy ennyire védekeznek a meló szörnyűségei ellen (amit nem vitatok  :cry: ). Mindenki döntse el maga. Én például nem bírom az ilyen látványokat, és nem dolgozok ilyen helyen. Aki bírja és vállalja, annak minden elismerésem! De amíg ott dolgozik, ne így csinálja, ez a véleményem.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #389 Dátum: 2011.12.23 10:48:14 »
De legalább ott voltak, bakker... Na mindegy, ezt nincs értelme ragozni. Szerintem azért nálunk sokkal jobb a helyzet ebben (is), mint a ruszkiknál; szerinted nem. OK, ezen nem fogunk összeveszni.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )