Típusok - TOYOTA > Corolla & Auris

Szerviz

<< < (2/2241) > >>

Szeke:

--- Idézetet írta: "music" ---Bp-en a Sakura, vidéken az M+F Kisörösön.
--- Idézet vége ---

Kiskőrösön és Kecskeméten, hogy pontosítsunk  8)

thajdu:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Ezek szerint mindenki márkaszervízbe viszi a kocsiját?
 Én kicsit tartok tőlük, mert a múltkor egy karosszéria sérülés javítására mindenhol másfélszer annyit mondtak, mint amennyiért végül egy karosszériás megcsinálta...

music:

--- Idézetet írta: "thajdu" ---Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Ezek szerint mindenki márkaszervízbe viszi a kocsiját?
--- Idézet vége ---


Nehéz megbízható szakit találni. Viszont - sajnos nem emlékszem, hogy ki, és hogy itt, vagy az indexes fórumon - említette, hogy Üröm faluban (Óbudától északra Pilisvörösvár irányában) van egy jó szerelö :idea:

music:

--- Idézetet írta: "music" ---
--- Idézetet írta: "thajdu" ---Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Ezek szerint mindenki márkaszervízbe viszi a kocsiját?
--- Idézet vége ---


Nehéz megbízható szakit találni. Viszont - sajnos nem emlékszem, hogy ki, és hogy itt, vagy az indexes fórumon - említette, hogy Üröm faluban van egy jó szerelö :idea:
--- Idézet vége ---

No megtaláltam, íme: Csak Toyotát szerel. Csömör.  Kacsóh Pongrác utca (ha jól emlékszem a névre) a falu harmadik utcája.
Ez ugyan nem egészen Üröm, de erre gondoltam... [smilie=sm54.gif]
Továbbá:a monori Toyota Kovács Autóház budapesti kirendeltsége (X. kerület, Gép u. 2/a, tel: 261-8012, Zöld Pont Szerviz néven fut, sehol nincs feltüntetve a márkaszervizre utalás). Nem tudom, létezik-e még, de meg kell próbálni...

thajdu:
Music, köszi szépen a tippeket, ezeknek utánanézek akkor!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése