Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1563554 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4980 Dátum: 2009.12.15 15:55:11 »
Tom sérülés mentes?

NAon Jó ár... ezen eladod..

Én ha árulnám olyan 3.5-3.6ért hírdetném... de ahhoz van még  pluszban egy komoly 17" alu nyárra gumikkal + ugye 5ajtós.

Sajna most én nem tok cserélni, pedig szerettem volna egy nagypapás diesel kocsit, mert én meg nem használom ki, csak munkába járok vele... :(

Ettől függetlenül örülök is, hogy még marad :) MErt naon szeretem a kocsimat.

Jah Most mentem 7végén 650km-t ... átlagom 8,3 lett 140 es tempóban ( azé néha-néha 160 is volt :) ) ... szóval teljesen meg vagyok vele elégedve egy 200Le kocsitól ez nem rossz ;)

 :clap: ::) :tt2:



Az első alsó spoiler lett egyszer leverve picit (előző tulaj által) az eléggé lent van de nekem minden kocsim ültetett volt ezelőtt úgyhogy én már vigyáztam rá. Ennyi az össz sérülése de ez is javítva lett.
Szeretném relatíve hamar eladni ezért gondoltam hogy kicsit lejjebb megyek árban.

Átlagom nekem mindig 8.5 ez főként autópálya 140-el varosba be meg varosbol ki :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4981 Dátum: 2009.12.15 15:55:52 »
Tényleg olcsón árulod látszik hogy el akarod adni:-))nem baj csak az a szomorú hogy nem ts-t akarnak venni az emberek hanem eladni akarják.. :wacko:

Hat ja igazibol senki sem vesz semmit :) De idom van... nem is surgos csak gondoltam nekikezdek... aztan meglatjuk
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: TS
« Válasz #4982 Dátum: 2009.12.15 16:35:46 »
Tényleg olcsón árulod látszik hogy el akarod adni:-))nem baj csak az a szomorú hogy nem ts-t akarnak venni az emberek hanem eladni akarják.. :wacko:
Hat ja igazibol senki sem vesz semmit :) De idom van... nem is surgos csak gondoltam nekikezdek... aztan meglatjuk
Szerintem meg jó ilyenkor hirdetni, egészen tavaszig vagyis májusig alig lesz kínálat, szóval nem biztos hogy rosszak az esélyeid ;)

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4983 Dátum: 2009.12.15 16:42:35 »
Én is télen vettem anno az enyémet :)

nismo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re: TS
« Válasz #4984 Dátum: 2009.12.15 17:46:59 »
Tényleg olcsón árulod látszik hogy el akarod adni:-))nem baj csak az a szomorú hogy nem ts-t akarnak venni az emberek hanem eladni akarják.. :wacko:

én vennék, de sajna nincs rá keret   ::)

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4985 Dátum: 2009.12.15 18:54:13 »
Én is télen vettem anno az enyémet :)

En is telen vettem ... marmnt nov vegen a TS-t :) hatha valaki karacsonyra kap sok penzt es pont TS-t szeretne :) Nem annyira surgos meglatjuk van-e egyaltalan barmi mozgas mert elegge halott az ingatlan es autopiac szvsz. Csak mar nem akartam halogatni a felrakast mert aztan jon a ho es hetekig szutyok lesz.. igy is koszos lett a kocsi alja mire odaertem valami ures placcra.
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4986 Dátum: 2009.12.15 18:55:25 »
Tényleg olcsón árulod látszik hogy el akarod adni:-))nem baj csak az a szomorú hogy nem ts-t akarnak venni az emberek hanem eladni akarják.. :wacko:

én vennék, de sajna nincs rá keret   ::)

Hat ha tehetnem feleert adnam hogy segitsem a raszorulo Toyotas cartarsakat de azert a penz is kell - sajna - ugyhogy nagyon sokat mar nem akarok engedni :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: TS
« Válasz #4987 Dátum: 2009.12.15 19:56:18 »
Az eladással csak óvatosan!

Nekem a kocsimat akarták ellopni szerintem, mert mindenáron leakartak csalni, kb 2 hete árultam a telómat a pasi jött fekete Passat, a vége az lett hogy fegyvert fogott rám és felhúzta közvetlen közelről!!!

Csak annyit akarok ezzel mondani, hogy én nem vesződök majd, beviszem egy autókereskedésbe és ott fogom hagyni az enyémet, illetve nem adok már el semmit a neten!

Nekem ez egy életre való élmény volt :nono:

A rendszáma megvan :cool2:
Konrád

barna.czukor

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4988 Dátum: 2009.12.15 19:58:59 »
Eléggé science fiction.

Hogyan oldódott mge a szitu?

Rendszám?

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: TS
« Válasz #4989 Dátum: 2009.12.15 20:23:41 »
Inkább dráma!

Akkor gyanús volt a dolog amikor megláttam a szép új fekete PAssat TDI-t 2 litereset a legújabbat!

Nyugtattam magam ,hogy maffiózók nem járnak ilyennel!

KCM 833- ettől óvakodjatok!

Fegyvere van és használni is fogja!
Konrád

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4990 Dátum: 2009.12.15 20:33:28 »
Az eladással csak óvatosan!

Nekem a kocsimat akarták ellopni szerintem, mert mindenáron leakartak csalni, kb 2 hete árultam a telómat a pasi jött fekete Passat, a vége az lett hogy fegyvert fogott rám és felhúzta közvetlen közelről!!!

Csak annyit akarok ezzel mondani, hogy én nem vesződök majd, beviszem egy autókereskedésbe és ott fogom hagyni az enyémet, illetve nem adok már el semmit a neten!

Nekem ez egy életre való élmény volt :nono:

A rendszáma megvan :cool2:

Jol hangzik :(

Az a baj hogy bizomanyra veszik csak be viszont valamivel jarnom is kene es mivel a masik kocsit sem akarom hitelre venni ezert kene ennek az ara hogy azt toldjam meg. Illetve ha ki is tudnam kohogni a teljes osszeget akkor sem tudni mikor megy el a Corolla es nem szivesen ulnek ugy at masba hogy a Corolla lehet meg 1 evig nem lesz eladva... persze a fegyver nyomos erv lehet :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: TS
« Válasz #4991 Dátum: 2009.12.15 21:06:00 »
Én a helyedben Impreza, vagy kifutó Legacy boxer dieselt vennék, Camry Hibridet!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/subaru/legacy/subaru_legacy_2.0_boxer_diesel-2135986

A következő autóm valamelyik e közül lesz az biztos!

Nyomaték, összkerék, Eger-Salgótarján ennél jobb kombináció nem is kellene :sorcerer:

« Utoljára szerkesztve: 2009.12.16 08:37:24 írta kleingy »
Konrád

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4992 Dátum: 2009.12.15 22:01:38 »
Gondolkoztam ezeken de ugye az impreza draga es belul meg az uj eleg fapad, legacy sem tul occso + fapad. Camry jo valasztas lenne de para itthon javittatni mert nincs hivatalbol semmi. MR2-vel eppen eleget szivtam hogy minden csavart japanbol rendeltek itt eljatszhatnam ezt usa-bol :) De koszi azert ha elesedik a szitu ujra megvizsgalom az opciokat :) Egyelore ez meg egy vevovel odebb van :)
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.16 08:36:59 írta kleingy »
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4993 Dátum: 2009.12.16 09:14:32 »
Konrád,

Aztán mi lett azzal a majommal?
Egy telóért fegyvert rántott???? Feljelentetted?

Miért nem fogadsz valami ukránt aztán dolgoztatod meg, hogy neki is egy örök emlék legyen ujjak nélkül,tolószékben....?!

Biztos nem cigány volt, gondolom..... :wacko: :ph34r:


Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4994 Dátum: 2009.12.16 09:41:12 »
Konrád,

Aztán mi lett azzal a majommal?
Egy telóért fegyvert rántott???? Feljelentetted?

Miért nem fogadsz valami ukránt aztán dolgoztatod meg, hogy neki is egy örök emlék legyen ujjak nélkül,tolószékben....?!

Biztos nem cigány volt, gondolom..... :wacko: :ph34r:



Mennyi eroszak mennyi eloitelet ! :) Lehet hogy csak egy vallalkozo volt... vagy ugyved... a valsag miatt sokan kenyszerulnek megelhetesi bunozesre :) De ettol fuggetlenul rendszam alapjan fel lehetne jelenteni gondolom csak Magyarorszagon ezzel tobbsegeben magat szivatja az ember (rendorsegre jarkalas, birosagra jarkalas, blah blah blah mint Vagasi Feri a szomszedokban :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO