Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1563557 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4485 Dátum: 2009.09.27 16:04:42 »
De lehet rá tenni,de itthon az egysik srcnak próbáltak már a másik TS compresszorra és valami gond volt a pillangószeleppel és akadozott a teljesítmény.Most egy kinti emberke cuccát próbálom majdc lemásolni,de itthon van egy ignis amit kompresszorosítottak és annél 25-30 pacit dobott az intercooler írható ecuval.

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4486 Dátum: 2009.09.27 16:14:37 »
De lehet rá tenni,de itthon az egysik srcnak próbáltak már a másik TS compresszorra és valami gond volt a pillangószeleppel és akadozott a teljesítmény.Most egy kinti emberke cuccát próbálom majdc lemásolni,de itthon van egy ignis amit kompresszorosítottak és annél 25-30 pacit dobott az intercooler írható ecuval.

Akkor valaki beleír az ECU-dba vagy veszel egy Greddy-t ?

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #4487 Dátum: 2009.09.27 19:12:22 »
Greddy, az irogatunk es talan jo lesz azt hiszem nem Szuti terepe konnyen lehet belole kuka motor.

Szuti szolj majd az IC-vel kapcsolatban, ha kell segitseg, mert megint nem leszek idehaza par napig. Az enyem a kisebbik Celica IC, azaz C2Power Stage 1-es (1.8 turbo). Nem hiszem, hogy kell nagyobb, egyreszt, mert azt fel is kell tudni tolteni levegovel, masreszt a nagyobb jobban kitakarja a vizhutodet es akkor abbol is gond lehet ugye.
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4488 Dátum: 2009.09.27 22:31:26 »
Greddy, az irogatunk es talan jo lesz azt hiszem nem Szuti terepe konnyen lehet belole kuka motor.

Szuti szolj majd az IC-vel kapcsolatban, ha kell segitseg, mert megint nem leszek idehaza par napig. Az enyem a kisebbik Celica IC, azaz C2Power Stage 1-es (1.8 turbo). Nem hiszem, hogy kell nagyobb, egyreszt, mert azt fel is kell tudni tolteni levegovel, masreszt a nagyobb jobban kitakarja a vizhutodet es akkor abbol is gond lehet ugye.

Majd megkérdezem Ricsit is,mert neki egy haverha 30-40-ért gyárt le ilyeneket...Köszi:-)

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4489 Dátum: 2009.09.28 08:53:09 »
Intercoolert nem lehet rátenni a gépedre? Attól biztos jobban menne...Valahol olvastam anno hogy lehet rá tenni és az olyan 30-40 lóerőt hoz...

Hát egy szimpla intercooler nem hinném hogy hoz 30-40 Le-t, mikor a kompresszor hozott 20Le-t :) De ha Tudsz ilyet mondd és veszek én is :hmmmm: :cool2:


Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4490 Dátum: 2009.09.28 09:20:20 »
Ha megnézed a Blitz compressor kit 275 pacit produkál egy intercoolerrel és e-manage ultimattel és ugyanazzal a feltöltővel. ;)

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4491 Dátum: 2009.09.28 09:34:58 »
De az még egy plusz ECu tuning is ;)
És a Pulley is a kompresszorhoz ugyan akkora? Mert ha kisebb/nagyobb az átmérő akkor az is befolyásolja a töltő nyomást... :otlet:

Nagyobb injector nem kell ilyenkor még? Meg benzin nyomás szabályzó?

Szuti, megkaptam  PÜ-t  örülök is meg "nem" is :) De megnézném ettől függetlenül a kocsidat már az alakítások után...

Sajna a videó a kocsidról  még nincs fent a laptime-ban

Üdv:
Zzz

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4492 Dátum: 2009.09.28 09:49:03 »
Elvileg van hozzá kisebb pulley,de nem akarja a cég megadni az elérhetőséget ahol meg lehetne venni direkt módon egy intercoolerért és egy pulley-ért 5kilót...Igen ezért írtam már az e-manage ultimate-t.Az én injektoraim bírnak többet is sztem még olyan plusz valamennyit,de max veszek 440-eseket az nem olyan nagy költség és azzal simán megy a 275 paci is,de ezt majd meglátjuk az enyéim mennyit bírnak.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: TS
« Válasz #4493 Dátum: 2009.09.28 09:49:46 »
Pedig jó nyomta, Frici! Saját bevallása szerint 3 mp.-t bennehagyott a kocsiban.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4494 Dátum: 2009.09.28 09:55:28 »
Szuti,

Ebayen láttam Blitzes Pulleyt! MEg még sok más helyen is úgy emléxem... de most konkrétumot nem tok, ha elém kerül elküldöm!

Jah az IC nak is van folytása... azért kellene emelni a töltőt is..., de mivel átereszt az IC, nem gáz ha picit betakar a motor hűtőbe, szinte amit láttam, mindegyik tuningolt verdának betakar... , és alatta meg van azért elég hely.

Pistonokkal(könnyített) hogy állsz? az sem veszkó beruházás (c-one), még egyszer Te írtad...

Akkor húzod még a kocsit feljebb? Mi a cél?

Üdv:

Z

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4495 Dátum: 2009.09.28 10:05:23 »
Pedig jó nyomta, Frici! Saját bevallása szerint 3 mp.-t bennehagyott a kocsiban.

Igen az pedig egy nagyon erős idő lett volna az összehasonlításban.Jövőhétre fent lesz a vidi a neten:-)


Van hely a hűtő előtt oda kényelmesen befér egy cooler.Pistonokkal úgy ha esetleg lenne baja a mocinak majd akkor lesz szétszedve,addig nem,de akkor már olyan dugattyúszett menne bele ami a kompresszorhoz való,ha addig megtartom...


Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #4496 Dátum: 2009.09.28 12:11:51 »
Idézet
Igen az pedig egy nagyon erős idő lett volna az összehasonlításban.Jövőhétre fent lesz a vidi a neten:-)


Van hely a hűtő előtt oda kényelmesen befér egy cooler.Pistonokkal úgy ha esetleg lenne baja a mocinak majd akkor lesz szétszedve,addig nem,de akkor már olyan dugattyúszett menne bele ami a kompresszorhoz való,ha addig megtartom...

 :rockon:  :yes:

Köszi nektek mégegyszer a tegnapit. Hétvégén születésnapi  :ser:

« Utoljára szerkesztve: 2009.09.28 21:20:19 írta Palaczk »
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4497 Dátum: 2009.09.28 12:35:51 »
Nincs mit,Oksa:-)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4498 Dátum: 2009.09.29 06:12:49 »
Már fel is került a netre:-)

 



mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #4499 Dátum: 2009.09.29 07:48:36 »
"A fekeron kellene meg picit allitani es szerintem hibatlan lenne." - szerintem ez egyben valasz is arra, hogy csere vagy nem csere.  :sorcerer:

Belulrol nem tunt annyira veszesnek, de kivulrol azert jot farolt meg fustolt. Jo a zene is hozza szvsz. Hajra 2.25.5.

Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb