Szerző Téma: adok-veszek  (Megtekintve 970764 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

FlyErz

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
Re:adok-veszek
« Válasz #3945 Dátum: 2016.04.21 19:35:07 »
Sziasztok!
Eladó lett szeretett Corollám, ha esetleg valakit érdekelne.

https://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_linea_terra-10078884

viktor78

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:adok-veszek
« Válasz #3946 Dátum: 2016.04.24 22:39:05 »
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! 2006-os(E12) Corolla Wagon 1.4 Terra autómhoz keresek Bal ködlámpa takaró műanyag elemet. Olyan elemre lenne szükségem amibe nem építhető ködlámpa,csak eltakarja a nyílást.
Segítségeteket előre is köszönöm!

http://www.kepfeltoltes.hu/view/160424/toyota-corolla-1.4-combi-6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

« Utoljára szerkesztve: 2016.04.24 22:41:49 írta viktor78 »

kicsi8304

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 230
Re:adok-veszek
« Válasz #3947 Dátum: 2016.04.24 23:04:39 »
Hello!

E12-es 1.6 VVT-i Corollához vadonatúj SACHS kuplungszerkezet eladó.
Bolti ár : 52.000
Én odaadom 40.000ért

Gábor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 128
Re:adok-veszek
« Válasz #3948 Dátum: 2016.04.29 10:36:28 »
toyota corolla e11 -be keresek szivargyújtó aljzatot.
1998 Toyota Corolla 1.3 Hatchback

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:adok-veszek
« Válasz #3949 Dátum: 2016.04.29 10:48:54 »
toyota corolla e11 -be keresek szivargyújtó aljzatot.
homasita
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Dzsi85

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:adok-veszek
« Válasz #3950 Dátum: 2016.05.04 12:32:20 »
Sziasztok!

98-as Avensis T22-höz keresek belső, a középen elhelyezkedő világítást, azt mondták a Corolláé is ilyen...
erre gondolok: 81240-05010. Köszi előre is.


Kalmi

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 818
  • Corolla 1.3 XLI HB 1994
Re:adok-veszek
« Válasz #3951 Dátum: 2016.05.04 18:07:59 »
Sziasztok!

98-as Avensis T22-höz keresek belső, a középen elhelyezkedő világítást, azt mondták a Corolláé is ilyen...
erre gondolok: 81240-05010. Köszi előre is.


üdv,

Igen, és valami Lexusé is ilyen.
Csak nem kontakthibás?

E-bay-en lehet találni:
http://www.ebay.co.uk/itm/Toyota-avensis-GSL-1999-genuie-front-interior-driver-roof-light-ref-HLM42-/321665572635?hash=item4ae4c31f1b:g:GjAAAOSwZjJU2dUM

A képen az egyik érintkező úgy el van fordulva, hogy 100%, hogy kontaktos az is.

Szerintem javítsd meg, azt, ami a kocsiban van, azzal spórolsz 10k-t és a várakozást. A megoldás a szegecsek kifúrása és M2-es rozsdamentes csavarral+rugós alátét anya stb. összerakás.

szuribaba

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:adok-veszek
« Válasz #3952 Dátum: 2016.05.05 11:16:52 »
Sziasztok!
Úgy néz ki, hogy sikerül egy eredeti fekete bőr belsőt vennem a Corolla HB-em hez ami azt jelenti, hogy eladó sorba került a kocsiban lévő ülésem.
A kocsim 5 ajtós, és a lényeg, hogy a képeken látható műbőr üléshuzatot 2016.03. hóban csináltattam Angyalfőldön a Piroska néninél.
Az üléshuzatot 40.000 Huf-éert csináltattam, de én az ülésekkel együtt 60.000 Huf ért adom.
Amikor megcsináltattam a huzatot tettem fel ide képet róla, de csak az első ülésekről................de garantálom, hogy a hátsó is ugyan olyan szépen néz ki!
Az ülések tökéletes állapotban vannak, tehát semmi bajuk és ahogy írtam xcsak azért szeretném eledni, mert sikerült egy teljes bőr ülés szettet vásárolnom.
Akit érdekel az a +3630 385 83 02-es számon elér!
Üdv
Tamás

szuribaba kérésére módosítom az ülésszett árát: 40.000.- HUF-ért kínálja.
« Utoljára szerkesztve: 2016.05.05 17:53:41 írta Trotter66 »

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re:adok-veszek
« Válasz #3953 Dátum: 2016.05.05 22:17:59 »
Sziasztok!
Úgy néz ki, hogy sikerül egy eredeti fekete bőr belsőt vennem a Corolla HB-em hez ami azt jelenti, hogy eladó sorba került a kocsiban lévő ülésem.
A kocsim 5 ajtós, és a lényeg, hogy a képeken látható műbőr üléshuzatot 2016.03. hóban csináltattam Angyalfőldön a Piroska néninél.
Az üléshuzatot 40.000 Huf-éert csináltattam, de én az ülésekkel együtt 60.000 Huf ért adom.
Amikor megcsináltattam a huzatot tettem fel ide képet róla, de csak az első ülésekről................de garantálom, hogy a hátsó is ugyan olyan szépen néz ki!
Az ülések tökéletes állapotban vannak, tehát semmi bajuk és ahogy írtam xcsak azért szeretném eledni, mert sikerült egy teljes bőr ülés szettet vásárolnom.
Akit érdekel az a +3630 385 83 02-es számon elér!
Üdv
Tamás

szuribaba kérésére módosítom az ülésszett árát: 40.000.- HUF-ért kínálja.
Vajon miért akarna valaki egy új szett ülést venni az autójába? A huzatra meg talán lesz érdeklődő, de így együtt..
De majd az idő eldönti.

szuribaba

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:adok-veszek
« Válasz #3954 Dátum: 2016.05.06 04:20:12 »
Kedves kmr!
Nem értem ugyan a hozzászólásod lényegét, de megpróbálom egy kicsit jobban elmagyarázni!
Amikor megvettem a kocsimat, szerettem volna bele egy korom fekete bőr ülést venni, vagy csináltatni, de sajnos a csináltatàst során derült ki hogy a "Piroska néniék" Angyalföldön nem foglalkoznak már bőr varràssal!
Mivel tudtam, hogy szépen dolgoznak csináltattam magamnak egy műbőr huzatot, mely tökéletesen sikerült, de a régi álom akkor is a fekete bőr maradt! Amikor a kocsit vettem csupán 1 db gyári bőr ülés szettet találtam, de az egy jobb kormányosból lett kiszerelve, ami az enyémbe csak egy kis átalakítással ment volna bele, de ezt nem akartam! Tehát vártam arra hogy valaki áruljon egy fekete bőr ülést, amit a tegnapi napon megtörtént,amikor megtalaltam a neten egy sràcot, aki egy Corolla TS gyári fekete ülés szettet árul! Tegnap beszéltem vele, majd a Szendrei Józsival a Toyotagarazsteam-nél és megbeszéltem velük, hogy hétfőn megyek az ülésekért, valamit hogy bele fog menni a kocsimba a 3 ajtós TS ülése! Tehát most már talán még egyértelműbb hogy miért is adom el az üléseimet! Az pedig hogy miért sürgős a dolog csak az tudja aki lakótelepen lakik.....mivel nem igazán mutan fent a lakásban egy teljes ülés szett! A teremgarázsban fogom tárolni és remélem hogy az ott lakók nem fogják ellopni! De ha az árra céloztál a hizzászólásodban akkor meg valóban nem értem, hogy miért sok egy teljes ülés szettért és a rajta lévő huzatért a 40.000 Huf? Nem ismerjük egymást, de bátran mongatom, hogy én soha, senkin nem fogok itt keresni egy üzleten! Nekem ha valami nem kell akkor annyiért adom, amennyibe nekem került! Az ülést a kocsival vettem a huzatot meg 40.000 Huf ért csináltattam! Tehát én a becsületemet sem 20, sem  40.000 Huf ért nem fogom eljátszani! Tudom furcsa lehet, de vannak még becsületes emberek aki nem akarnak senkit sem lehúzni, csupán ha nem kell nekik valami, akkor azt eladják annyiért amennyibe nekik került!  Tehát remélem most már egyértelmű hogy miért adom el és hogy miért is annyi-amennyi! Üdv! Szép napot!

horgi007

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:adok-veszek
« Válasz #3955 Dátum: 2016.05.06 07:50:22 »
Sziasztok,

Segítségeteket szeretném kérni, egy Toyota Corolla 1.4 d4d 2007-os kocsihoz keresek térdlégzsákot.
Hívtam pár bontót, de nem találtam.
Ha tudtok valamit segíteni lsz jelezzetek privátban vagy itt.

Köszönettel,
hOrGi007

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re:adok-veszek
« Válasz #3956 Dátum: 2016.05.06 14:45:06 »
Kedves kmr!
Nem értem ugyan a hozzászólásod lényegét, de megpróbálom egy kicsit jobban elmagyarázni!
Amikor megvettem a kocsimat, szerettem volna bele egy korom fekete bőr ülést venni, vagy csináltatni, de sajnos a csináltatàst során derült ki hogy a "Piroska néniék" Angyalföldön nem foglalkoznak már bőr varràssal!
Mivel tudtam, hogy szépen dolgoznak csináltattam magamnak egy műbőr huzatot, mely tökéletesen sikerült, de a régi álom akkor is a fekete bőr maradt! Amikor a kocsit vettem csupán 1 db gyári bőr ülés szettet találtam, de az egy jobb kormányosból lett kiszerelve, ami az enyémbe csak egy kis átalakítással ment volna bele, de ezt nem akartam! Tehát vártam arra hogy valaki áruljon egy fekete bőr ülést, amit a tegnapi napon megtörtént,amikor megtalaltam a neten egy sràcot, aki egy Corolla TS gyári fekete ülés szettet árul! Tegnap beszéltem vele, majd a Szendrei Józsival a Toyotagarazsteam-nél és megbeszéltem velük, hogy hétfőn megyek az ülésekért, valamit hogy bele fog menni a kocsimba a 3 ajtós TS ülése! Tehát most már talán még egyértelműbb hogy miért is adom el az üléseimet! Az pedig hogy miért sürgős a dolog csak az tudja aki lakótelepen lakik.....mivel nem igazán mutan fent a lakásban egy teljes ülés szett! A teremgarázsban fogom tárolni és remélem hogy az ott lakók nem fogják ellopni! De ha az árra céloztál a hizzászólásodban akkor meg valóban nem értem, hogy miért sok egy teljes ülés szettért és a rajta lévő huzatért a 40.000 Huf? Nem ismerjük egymást, de bátran mongatom, hogy én soha, senkin nem fogok itt keresni egy üzleten! Nekem ha valami nem kell akkor annyiért adom, amennyibe nekem került! Az ülést a kocsival vettem a huzatot meg 40.000 Huf ért csináltattam! Tehát én a becsületemet sem 20, sem  40.000 Huf ért nem fogom eljátszani! Tudom furcsa lehet, de vannak még becsületes emberek aki nem akarnak senkit sem lehúzni, csupán ha nem kell nekik valami, akkor azt eladják annyiért amennyibe nekik került!  Tehát remélem most már egyértelmű hogy miért adom el és hogy miért is annyi-amennyi! Üdv! Szép napot!
Amit leírtál azt elsőre is megértettem, nem a te motivációd volt kérdéses. Az árképzésbe meg végképp nem kívántam beleszólni.
Arra próbáltam utalni, kinek lehet jó, ki lehet potenciális vevő az általad felajánlott "csomagra"?
Nyilván, hasonló Corollával rendelkező ember lehet a vevőd. De ő valószínűleg eddig is ült valamilyen ülésen az autójában. Persze tönkremehet a vezetőülés a sok használattól, de e miatt én biztos nem vennék egy komplett új ülés szettet. Lehet, valakinek megtetszik Piroska néni által készített üléshuzat, de az iméntiek fényében nem értem minek akarná megvenni hozzá az összes ülésedet, mikor valószínűleg hasonló - esetleg más mintájú - szintén szövet ülések ott vannak az ő kocsijában is amire a huzat rátehető.
Szerintem könnyebb lenne az eladás, ha külön próbálnád meg az üléseket és a huzatot eladni.
Bocs az okvetetlenkedésért.

szuribaba

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:adok-veszek
« Válasz #3957 Dátum: 2016.05.06 16:23:33 »
Ó neviccelj, mmi gáz! Tudod ahogy írtam nincs hová tennem az üléseket ezézt akarom azzel együtt eladni!Arra gondoltam hogy ha valakinek van egy ütött kopott ülése egy ilyen kocsiba annak jó vétel lehetne!  Ha lenne hová tennen nem adnám el! Igazán nem is a pénzre van most szükségem, hanem arra hogy ne kelljen felvinnem a lakásba, illetve nem szeretném a teremgarázs a sem letenni, mert parázok hogy a csilliárdos lakók lenyúlják és akkor mehetek az ENSZ-be panaszt tenni! Egyébként úgy néz ki hogy elviszi hétfőn egy srác....most nézte meg és tetszett neki. Hétfőn amikor az enyémet beszerelik akkor kiveszik ezt amit ott a Szendrei Józsiéknál át is adok neki! Nincs gáz csak azt hittem hogy soknak találtad az árat.....amin egy kicsit csodálkoztam! 
Üdv! Tamás

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re:adok-veszek
« Válasz #3958 Dátum: 2016.05.06 20:51:51 »
Vajon miért akarna valaki egy új szett ülést venni az autójába? A huzatra meg talán lesz érdeklődő, de így együtt.. 
Sose tudhatod...  ;)
music     

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re:adok-veszek
« Válasz #3959 Dátum: 2016.05.06 21:33:56 »
Sziasztok!

Kéne nekem 1 db corolla verso dísztárcsa :) Ha esetleg valakinek lenne...