Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10
41
Általános / Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Utolsó üzenet: írta Nagycitrom Dátum 2024.04.28 10:07:48 »
Jó, lehet, hogy nem értem, de akkor mikor kell kérni? Előtte szólnak, hogy kézbesítenék ezt a megjelenésest, és kérem, mielőtt megkapnám?
Nem 2 nappal a tárgyalás előtt értesítenek, tehát tudsz reagálni. Átveszed és jelzed, hogy írásban szeretnél tanuvallomást tenni.
42
Általános / Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Utolsó üzenet: írta vd1234 Dátum 2024.04.28 09:35:19 »
Jó, lehet, hogy nem értem, de akkor mikor kell kérni? Előtte szólnak, hogy kézbesítenék ezt a megjelenésest, és kérem, mielőtt megkapnám?
43
Corolla & Auris / Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Utolsó üzenet: írta vd1234 Dátum 2024.04.28 09:05:58 »
Tegnap minden biztosítékot leellenőriztem és mind jó volt!Az az érdekes ha világítást kapcsolok akkor a kapcsolók is világítanak!Nagy gondja biztos nincs!Egyszer már volt olyan hogy kidörzsölt egy vezetéket és letestelt,de ez most nem lehet mert akkor nem világítana!Maga a mechanika milyen elven tekerni az ablakot általában?
Carinában valami bovdenes megoldás van, de amikor egy tönkrement, nem tűnt túl javíthatónak, ezért szedtem szét, hanem vettem bontóból.
Ha egyik sem meg egyik napról a másikra, akkor vélhetően nem az egyes emelőkkel van baj. Ha a kapcsolónál van áram, akkor valamiért nem engedi tovább: kontkathiba, illetve egyéb, kapcsoló mechanikai hiba lehet szerintem.
44
Általános / Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Utolsó üzenet: írta murray Dátum 2024.04.28 08:53:53 »
bizony. ha te átvetted a behívót amiben megjelenés van akkor cseszheted. odamész vagy elővezetnek.  mire egy skype kérés ügyirat lefut már köröznek.
45
Corolla & Auris / Re:Minden, ami Corollával kapcsolatos
« Utolsó üzenet: írta Petihsu Dátum 2024.04.28 08:17:08 »
Nekem a google például ezt adta ki a "toyota corolla 2001 1.4 fuse diagram" keresésre:
https://www.youtube.com/watch?v=WvL8Dt9bs5I
Tegnap minden biztosítékot leellenőriztem és mind jó volt!Az az érdekes ha világítást kapcsolok akkor a kapcsolók is világítanak!Nagy gondja biztos nincs!Egyszer már volt olyan hogy kidörzsölt egy vezetéket és letestelt,de ez most nem lehet mert akkor nem világítana!Maga a mechanika milyen elven tekerni az ablakot általában?
46
Általános / Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Utolsó üzenet: írta Xtrem Dátum 2024.04.27 19:25:14 »
Ez jó, mert a levélben bizony erről elfelejtik közölni a szerencsétlen tanút.
Átolvastam 2x is, sehol még csak meg sem említik ezeket a lehetőségeket...

"a végzés ellen jogorvoslatnak nincs helye".
"A megjelenése kötelező!" (csupa nagy betűvel írva, és félkövérrel kiemelve), felkiáltójellel a végén.
És utána azt írják kérjük hozza magával... - azaz még látszata sincs annak, hogy ezt esetleg talán nem személyesen is le lehetne bonyolítani...  :hmmmm:

Következő oldalon azt sorolja mik az én kötelezettségeim:
1. a tárgyaláson meg kell jelennie (a büntetőeljárásról szóló 2017. évi XC. törvény (Be.) 112. § (2)

Jelezhetem, ha nem tudok megjelenni a tárgyaláson, ekkor új időpontot jelölnek ki.

De szó nem esik online, vagy bármilyen - az életedet megkönnyítő - lehetőségről...  :no: :hmmmm:
47
Általános / Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Utolsó üzenet: írta Trotter66 Dátum 2024.04.27 17:02:30 »
Így már oké  :D
Ott még van eszerint használható TMC, nálunk nulla.

Érik egy normális Androidos fejegység nálam  :hmmmm:

Majd megmutatom a C-HR-ben lévőt.

48
Általános / Re:Beszélgessünk
« Utolsó üzenet: írta Trotter66 Dátum 2024.04.27 16:58:47 »
Köszi. Gondolom nem csak autóvillamoságban jártas.

Nem, de például váltót nem javít.
49
Általános / Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Utolsó üzenet: írta Trotter66 Dátum 2024.04.27 16:58:02 »
Kérheted az írásbeli tanuskodást is  ;) :yes:

Vagy kérheted, hogy infokommunikációs eszközön hallgassanak meg. Akár Skype is lehet manapság.  Csak kérni kell...
50
Általános / Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Utolsó üzenet: írta Nagycitrom Dátum 2024.04.27 13:29:57 »

Ha netán közben kiköltözöm külföldre, akkor is hazarángatnának? És persze ha nem jelensz meg, akkor előállítanak, és még annak is te fizeted a költségeit... Mindezt azért, mert megálltam és ott maradtam tanúskodni?

Kérheted az írásbeli tanuskodást is  ;) :yes:
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10