Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1249679 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3165 Dátum: 2009.07.23 06:50:20 »
PET palackot és mi.  :D
         

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3166 Dátum: 2009.07.23 10:26:09 »
PET palackot és mi.  :D

Akkor vihetem hozzátok a valag PET ásványvizes palackot? Kellene egy utánfutó... :whistling:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3167 Dátum: 2009.07.23 10:58:21 »
Ha hozod a blokkot is, jöhet! Csinálunk egy nagybevásárlást belőle.  :D
         

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3168 Dátum: 2009.07.23 20:40:08 »
PET palackot és mi.  :D
A PET palackot csak addig, amíg eljut a szelektívbe. De a blokkokat a franc se őrizgeti és szortírozza  ::)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3169 Dátum: 2009.07.24 18:55:06 »
Hogy én milyen naiv vagyok :flowers: azt hittem a teljesítményadó (amit ugye szintúgy emelnek) 2x-esét kell majd ""csak"" befizetnem, most olvasom hogy az csak a pluszbuli lesz. Arra még rájön a sima a'la natúr teljesítményadó is, sirályság :yes:  ( :hang:)

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3170 Dátum: 2009.07.24 19:02:29 »
Viszont a "pluszbuliból" levonható a befizetett teljesítményadó, szóval összességében "csak" a normál teljesítményadó kétszeresét kell befizetned.

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3171 Dátum: 2009.07.24 20:43:23 »
Komolyan?

Akkor úgy van ahogy gondoltam, hej de "örülök" neki :D

Bogarat raktak ma a fülembe, hogy nem így lesz, be is vettem :ph34r:


Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3172 Dátum: 2009.07.24 21:26:55 »
A törvényt még nem láttam, a törvénytervezetben úgy volt, ahogy írom, és tudtommal lényegi változások nélkül ment át a szavazáson. Szóval nyugi, "csak" a normál adó kétszeresét kell effektíve befizetned.  :winkiss:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3173 Dátum: 2009.07.24 21:45:45 »
Szóval nyugi, "csak" a normál adó kétszeresét kell effektíve befizetned.  :winkiss:

Wháow, de jó nekem :clap:

Amúgy viccet félretéve tényleg "örülök", simán lehúzhatnák úgy is, és effektív semmit se tudsz tenni :no: vagy befizeted, vagy gyün az apeh, úgy rád terhelik mint a pinty :wacko:

Kérdés hol az a határ ahol az ember inkább eladná az autót minthogy kifizessen mindent :hmmmm: már ha egyáltalán eltudod (normál áron) adni, micsoda kilátások... :surrender:

--------------------------------
Maga a törvény amúgy -ebben a formátumban- több sebből vérzik, és most tényleg nem azért jár a szám mert 8lóerő miatt belecsúsztam :ph34r:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3174 Dátum: 2009.07.26 00:54:21 »
Ismerőstől, IWIW-ről...Gáz, és bocsi a végén olvashatóért!
"Üzenet szövege

Kedves mindenki, ismerőseim!

2009.07.23-án kb 23.30 körül (a szemtanuk elmondása alapján) Budapest Attila 2-es szám elől ellopták a fél éves SKODA FABIA KOMBI 1.4-es autómat.
Ha valaki látja vagy felajánlják neki megvételre kérem azonnal értesítsen…..
Ismertető jelei:
Rendszám: LHJ-133
Alváz szám: TMBGC25J093080494, Motor szám: BXW217205
Színe: Fekete
Gyári LPG-BENZIN üzemű
Hátul vonóhorog, digiklima,
A jobb első lökhárítója és sárvédője törött.
Tehát egy iszonyat szép FEKETE SKODA FABIA KOMBI (az új) 2008.10. forgalomba helyezéssel, ha valaki látja, vagy gyanúsan ismerős kérlek, értesíts….
A baj csak az, hogy most fizetnem kell a semmiért a részleteket, bebuktam a hitelt illetve az autót, amit beleraktam a kocsi megvásárlásába.

Köszönettel: Durucz Gábor (zsebdog77@hotmail.com)

Továbbiakban nem az ismerőseimnek!!!

Te rohadék!!!!

A statisztikák szerint a 3-5 üzenet váltásra olvasod ezt a levelet, habár erősen kétlem, hogy vagy olyan szellemi színvonalon, hogy ezen sorokat el tudd olvasni, te kis másokon élősködő pondró. Szóval csak annyi, hogy MINDEN ISMERETSÉGEMET FELHASZNÁLOM, HOGY MEGTALÁLJALAK……………
Jobban jársz ha valahol ott hagyod, hogy megtaláljuk....."
Gabe 254.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3175 Dátum: 2009.07.26 19:47:19 »
Van két tök hülye kérdésem, igazán a biokémiája érdekelne.
- Miért oltja jobban a szomjat (legalábbis érzetre) a savanyú, mint a többi íz?  :ph34r:
- Miért történik a szúnyogcsípésnél, ami történik, azaz miért kezd el viszketni, miért enyhíti a viszketést átmenetileg a vakarás, és miért csak átmenetileg?  :cry: :cry: :cry:
music     

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3176 Dátum: 2009.07.26 20:21:13 »
- Miért történik a szúnyogcsípésnél, ami történik, azaz miért kezd el viszketni, miért enyhíti a viszketést átmenetileg a vakarás, és miért csak átmenetileg?  :cry: :cry: :cry:
Csípés hatására hisztamin és egyéb gyulladáskeltő mediátorok szabadulnak fel az érintett területen, aminek hatására keletkezik a kis duzzanat illetve ezek az anyagok ingerlik az idegvégződéseket, ami viszketésérzést okoz.
Vakarással ideiglenesen csökken a viszketés érzése, mert a mechanikus receptorok jönnek izgalomba, ami elnyomja/elfedi az előbbi idegvégződések ingerületét. A vakarás hátránya, hogy a felszabadult hisztamin és egyéb mediátorok nagyobb területen oszlanak el a dörzsölés hatására -> még több idegvégződést érinthet.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3177 Dátum: 2009.07.26 23:38:52 »
Ja-ja. Ha megállja az ember, hogy ne vakarja meg a szúnyogcsípést, jóval hamarabb elmúlik a viszketés. Csak ugye elég nehéz megállni  :whistling: ...

Ausztriában legutóbb egy monstre nagy bögöly csípett meg  :censored: ... Na, AZ a csípés aztán viszketett egy darabig (egy idő után, mert az elején még inkább fájt, mint viszketett). Mondjuk 1:1 lett a vége, mert elkaptam és kivégeztem a nyavalyást  :devil:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3178 Dátum: 2009.07.27 16:50:42 »
Megállni meg tudom, a lábfejemen szoktam megszívni, mert sokszor pont ott csíp meg, ahol járás közben hozzáér és súrlódik a zokni...
music     

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3179 Dátum: 2009.07.27 18:54:49 »
Fenistil gél és jegelés csodákra képes  ;)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety