Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1249637 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1830 Dátum: 2008.06.19 17:21:40 »
music     

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1831 Dátum: 2008.06.19 23:08:59 »

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1832 Dátum: 2008.06.20 10:24:24 »
Reggel csöngetnek, két fószer az elektromos művektől, mondom igazolvány, (nagy összenézés) hát izé, izé csak gyorsan az órát leolvassák azt mennének is.

Beengedtem őket (mármint nem a lakásba csak a folyósóra ahol a mérőóra van) nézegetik az órát, nagy hümmögés, ez nem jó nem stimmel, mondom mi nem stimmel?
Mondja bejelentést kaptak(??) hogy nem stimmel a mérőóra, és tényleg nem! Mondom oké akkor stimmeltesd :) mondja jó, de nincs másik mérőóránk, mondjuk a lakásban, de mondom 3is van, jó akkor ő körbenézne a lakásban, mondom majd ha hazaértél otthon körbenézhetsz a saját lakásodban koma, erre megint nagy összenézés, elővett valami pecsétféleséget, és adott egy példányt egy ilyen bianco elműs papírból, amin 2sor irkafirka van ::)

1, vagy kamuelműsök voltak, mostanában megint sok besurranós történetet hallani, vagy 2: tényleg ilyen analfabéta az elmű hogy 25év után jön rá hogy nem stimmel a mérőóra (bár nem nagyon értem mi ne stimmelhet?) és majd küldenek egy 3milliárdos kompenzáló számlát amit be kell fizetni :double fuck:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1833 Dátum: 2008.06.20 12:14:14 »

Reggel csöngetnek, két fószer az elektromos művektől, mondom igazolvány, (nagy összenézés) hát izé, izé csak gyorsan az órát leolvassák azt mennének is.

Beengedtem őket (mármint nem a lakásba csak a folyósóra ahol a mérőóra van) nézegetik az órát, nagy hümmögés, ez nem jó nem stimmel, mondom mi nem stimmel?
Mondja bejelentést kaptak(??) hogy nem stimmel a mérőóra, és tényleg nem! Mondom oké akkor stimmeltesd :) mondja jó, de nincs másik mérőóránk, mondjuk a lakásban, de mondom 3is van, jó akkor ő körbenézne a lakásban, mondom majd ha hazaértél otthon körbenézhetsz a saját lakásodban koma, erre megint nagy összenézés, elővett valami pecsétféleséget, és adott egy példányt egy ilyen bianco elműs papírból, amin 2sor irkafirka van ::)

1, vagy kamuelműsök voltak, mostanában megint sok besurranós történetet hallani, vagy 2: tényleg ilyen analfabéta az elmű hogy 25év után jön rá hogy nem stimmel a mérőóra (bár nem nagyon értem mi ne stimmelhet?) és majd küldenek egy 3milliárdos kompenzáló számlát amit be kell fizetni :double fuck:


Ebből a sztoriból: kamumukik voltak. Nálam is járt az elmü, mondom, oké, igazolvány? Azt mondta, hogy kocsiban, mondtam neki, hogy akkor séta. Hozta is, megtekintettem, majd ott a kapun belülről flhívtam az elmü direkt erre kiadott "ellenőr" telószámát, ahol kb. 5 sec. múlva nyomta is a callcenteres, hogy igen, valós a muki, és valóban a mai napon arra van dolga. :clap:

Na ezt követően jöhetett be saját felelősségre a muksó órát tekinteni. 5 szempár figyelte a mozdulatait. Ebből 8 darab szemecske németjuhászhoz tartozott. :ph34r:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1834 Dátum: 2008.06.21 17:02:57 »
Magáért beszél.

Hát valóban. Felemelő dolog lehet ebben a házban németnek lenni, Németországban  :surrender: ... Főleg majd a német-török meccs során.

Amúgy fél füllel hallottam a rádióban, hogy Törökországban többen meghaltak a tegnapi meccs utáni ünneplés révén  :eek: ... Jó szokásuk szerint örömükben lövöldöztek (milyen jó, hogy ennyi otthon tartott csúzli van arrafelé, klassz lehet), aztán néhány lövedék rossz helyre ment  :dots:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

rezol

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1835 Dátum: 2008.06.21 17:49:46 »
Magáért beszél.

Hát valóban. Felemelő dolog lehet ebben a házban németnek lenni, Németországban  :surrender: ... Főleg majd a német-török meccs során.

Amúgy fél füllel hallottam a rádióban, hogy Törökországban többen meghaltak a tegnapi meccs utáni ünneplés révén  :eek: ... Jó szokásuk szerint örömükben lövöldöztek (milyen jó, hogy ennyi otthon tartott csúzli van arrafelé, klassz lehet), aztán néhány lövedék rossz helyre ment  :dots:
Sajnos nem egészen.
Ők győztek, s a csalódott horvátok támadtak rájuk.

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1836 Dátum: 2008.06.21 19:09:23 »
Magáért beszél.

Hát valóban. Felemelő dolog lehet ebben a házban németnek lenni, Németországban  :surrender: ... Főleg majd a német-török meccs során.

Amúgy fél füllel hallottam a rádióban, hogy Törökországban többen meghaltak a tegnapi meccs utáni ünneplés révén  :eek: ... Jó szokásuk szerint örömükben lövöldöztek (milyen jó, hogy ennyi otthon tartott csúzli van arrafelé, klassz lehet), aztán néhány lövedék rossz helyre ment  :dots:
Sajnos nem egészen.
Ők győztek, s a csalódott horvátok támadtak rájuk.

Mondjuk en orulok neki, hogy a Torokok nyertek, mert igy a Nemeteknek egyszerubb lesz (az ellensegnek rengeteg jatekosa serult, s rengeteget eltiltottak), lesoprik oket a palyarol. Ugyanakkor a Horvatokat is megertem...,nem is baj ha elvegzik a piszkosmunkat a Nemetek helyett. Az a haz a kepen, finomanszolvan kiakaszto. Majd szedhetik be az ablakbol, s mehetnek sirni a sarokba.  :2guns: :nono:
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10700
Teljesen OFF
« Válasz #1837 Dátum: 2008.06.21 19:52:36 »
A képre visszatérve, azért van ott néhány ablak, ahol nincs kitéve semmi. Ők akkor most másnak drukkolnak, vagy csak nem kérnek a balhéból?  :whistling:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1838 Dátum: 2008.06.21 20:45:20 »
Amúgy fél füllel hallottam a rádióban, hogy Törökországban többen meghaltak a tegnapi meccs utáni ünneplés révén  :eek: ... Jó szokásuk szerint örömükben lövöldöztek (milyen jó, hogy ennyi otthon tartott csúzli van arrafelé, klassz lehet), aztán néhány lövedék rossz helyre ment  :dots:
Sajnos nem egészen.
Ők győztek, s a csalódott horvátok támadtak rájuk.

Mondom, hogy Törökországban történt! Egymásra lövöldöztek örömükben, véletlenül. Idézet:

"Öten - köztük egy tízéves kislány - lőtt sebekkel került kórházba Isztambulban azok után, hogy a török labdarúgó-válogatott drámai körülmények között legyőzte a horvát csapatot az Európa-bajnokság negyeddöntőjében.

A város különböző pontjain voltak az ünnepi alkalmakkor szokásos lövöldözések, és ebben sérültek meg öten. Egyikük állapota sem életveszélyes.

Hírügynökségi jelentések szerint az egész országot tekintve 16-an sebesültek meg, ráadásul Gaziantep városában egy eltévedt golyó megölt egy férfit."


Klikk: http://www.origo.hu/euro2008/20080621-halalt-es-konnyeket-hozott-a-torokok-ebdiadala.html?pIdx=1

OK, arra rosszul emlékeztem, hogy többen haltak meg.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1839 Dátum: 2008.06.21 23:37:39 »
...az ellensegnek rengeteg jatekosa serult,..
Ennyire azért nem véresen komoly :D   :2guns: :shuriken: :donatello: :death: :gun_bandana: :tank:
Gabe 254.

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1840 Dátum: 2008.06.22 13:43:44 »
...az ellensegnek rengeteg jatekosa serult,..
Ennyire azért nem véresen komoly :D   :2guns: :shuriken: :donatello: :death: :gun_bandana: :tank:

de jol hangzik  :laugh:
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1841 Dátum: 2008.06.22 20:14:18 »
Az a haz a kepen, finomanszolvan kiakaszto. Majd szedhetik be az ablakbol, s mehetnek sirni a sarokba.  :2guns: :nono:

De biztos vagy ebben......?

Szerintem nem kiakasztó ez a ház. A szép az lenne, ha a török helyett trikolórok lógnának az ablakból és a magyar lenne a török helyén az EB-n. Én biztosan kitennék egy 2m-es "zázslócskát" az ablakba a miheztartás végett. :clap: :clap:

A fura képen az egyetlen német zászló középen.  :yes:

A fura a képen az, hogy Németországban készült.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1842 Dátum: 2008.06.22 23:06:22 »
Igen ott, de ezt a németeknél ez természetes.Nagyon jól tudják azt , hogy a lakosság elég nagy százaléka török.

Na ja, tudják  ::) ... Mindegy, ebbe ennél mélyebben ne menjünk bele.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1843 Dátum: 2008.06.26 09:09:44 »
Megint érvényesült a mondás: a futball az a játék, amit 22-en játszanak egy labdával bonyolult szabályrendszer alapján, és a végén a németek nyernek...
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1844 Dátum: 2008.06.26 19:57:42 »
Ez itt volt nálunk egy fél megállónyira. Ma vitték el a roncsot. Nem volt könnyű rárakni a trélerre, mert nem sok fogható hely maradt rajta.
music