Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 566495 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Lizard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 742
Re:Yaris Ts
« Válasz #2370 Dátum: 2011.10.11 10:16:00 »
Viszont a tiéd kisebb parkolóhelyre befér, most meg pláne  :flowers: (sorry)
„If in doubt, flat out” (Colin McRae)

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Yaris Ts
« Válasz #2371 Dátum: 2011.10.11 10:18:02 »
Csocso, hogy áll az autód? Neki kezdtek már a javításnak?  :?:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Csocso1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 149
Re:Yaris Ts
« Válasz #2372 Dátum: 2011.10.11 16:20:07 »
Folyamatban van, egyelőre néhány alkatrész híján vagyok. Nagyon drága lenne belőlül a gyári új, úgyhogy alternatív források után kutatok. Az adok-veszekben írtam, hogy mire van szükségem.

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Yaris Ts
« Válasz #2373 Dátum: 2011.10.12 12:07:33 »
Ismeri valaki ennek az autónak a hölgy tulajdonosát?  :D

BloodRedSandman

  • Vendég
Re:Yaris Ts
« Válasz #2374 Dátum: 2011.10.12 12:25:24 »
Igen ő a doktornénim aki csak bevásárlásra használta minden tavasszal a nyárindító idősek klubbja kártyás rendezvényre amikor ropit kellett venni (volt hogy jaffát is vett).

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re:Yaris Ts
« Válasz #2375 Dátum: 2011.10.13 09:44:14 »
A színéből ítélve, a hölgy tulaj esélyes :)
Zsono

Hanok

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 52
Re:Yaris Ts
« Válasz #2376 Dátum: 2011.10.13 20:29:34 »
http://www.tradecarview.com/sw/used_car/toyota/vitz/8046436/ Egész pofás. Egyébként nem találtam infót erről az NCP-131-es motorról, bár a videók alapján nem lehet sokkal erősebb az első generációs megoldástól..Viszont akkor nem értem hogy mi értelme lenne az 1.33-as verzióhoz képest ami 99hp.

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Yaris Ts
« Válasz #2377 Dátum: 2011.10.28 17:02:43 »
Erről tud valaki valamit? (IZN-679)

Egyébként ráncfelvarrot Yarisnál, a könycseppet hogy lehet felkapcsolni? :D

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re:Yaris Ts
« Válasz #2378 Dátum: 2011.10.28 17:28:21 »
Erről tud valaki valamit? (IZN-679)

Egyébként ráncfelvarrot Yarisnál, a könycseppet hogy lehet felkapcsolni? :D

Az a helyzetjelző!
Xanyi

ykzeendo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 182
Re:Yaris Ts
« Válasz #2379 Dátum: 2011.10.28 20:05:48 »
éés mennyi?  tolj pm-et

we smoke, you smoke, ... everybody smoke; háhá: 1284km/tank (D4D) 90-117km/h átlag

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Yaris Ts
« Válasz #2380 Dátum: 2011.10.30 08:53:26 »

GrZack

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 73
Re: Yaris Ts
« Válasz #2381 Dátum: 2011.11.01 09:18:23 »

A napokban gondolkodtam rajta, hogy kéne egy nagyobb kocsi.
Aztán valahova el kellett ugranom és rájöttem, hogy azért jöttek elő ilyen elvetemült gondolatok mert már 1 hete nem ültem benne...(kb én is csak hétvégenként használom)

Hogy én már csak japán autót veszek az tutti..miket tudnék mesélni ismerőseim sokat áhitozott német autóiról (BMW,AUDI...)


Hello,

bocs, hogy beleugatok, de szögezzük le a német autók olyanok, mint az olasz nők. Sokat adnak, de magas a fenntartási költségük.  [rohog]
Én is gondolkodóba estem, hogy kéne egy picivel nagyobb, picivel erősebb autó. De sajnos abban az évjárat és ársávban, amibe én gondolkodok, nincs túl sok választás. Én max 3m-t szánnék autóra, TS-emért kapnék jóesetbe 1,6m-et.
Nagy autó nem kell (sok ajtóval), mert nem tudok a munkahelyem környékén parkolni, s feltűnő se, mert féltem így is a vasaimat (autó-motor). Így tehát Mini Cooper S kilőve (kompresszorost alapból ejtem a 10+-os fogyasztása és gyorsan fogyó váltója miatt, Leon FR kilőve, családba van egy SEAT, nem akarok sokat költeni mindenféle relé tönkremenetelére...
Clio RS? Hmmm... nem tudok róla sokat, de gondolkodóba ejtett.
Mindenesetre ha lenne egy japánban gyártott japán autó, amit még mind a mai napig gyártanak, biztos arra tenném le a voksomat. (esetleg Civic Type-R).
Az érem másik oldala, hogy ha a Yaris ára közti és a "cél" autó árának különbözetéért (750.000 HUF), nagyon durván meglehetne tuningolni a TS-t... S effektíve lenne egy autóm amit legalább már ismerek s erősebb is lenne a mostaninál.  :D

örök dilemma

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re: Yaris Ts
« Válasz #2382 Dátum: 2011.11.01 14:13:02 »
Hello,

bocs, hogy beleugatok, de szögezzük le a német autók olyanok, mint az olasz nők. Sokat adnak, de magas a fenntartási költségük.  [rohog]
Én is gondolkodóba estem, hogy kéne egy picivel nagyobb, picivel erősebb autó. De sajnos abban az évjárat és ársávban, amibe én gondolkodok, nincs túl sok választás. Én max 3m-t szánnék autóra, TS-emért kapnék jóesetbe 1,6m-et.
Nagy autó nem kell (sok ajtóval), mert nem tudok a munkahelyem környékén parkolni, s feltűnő se, mert féltem így is a vasaimat (autó-motor). Így tehát Mini Cooper S kilőve (kompresszorost alapból ejtem a 10+-os fogyasztása és gyorsan fogyó váltója miatt, Leon FR kilőve, családba van egy SEAT, nem akarok sokat költeni mindenféle relé tönkremenetelére...
Clio RS? Hmmm... nem tudok róla sokat, de gondolkodóba ejtett.
Mindenesetre ha lenne egy japánban gyártott japán autó, amit még mind a mai napig gyártanak, biztos arra tenném le a voksomat. (esetleg Civic Type-R).
Az érem másik oldala, hogy ha a Yaris ára közti és a "cél" autó árának különbözetéért (750.000 HUF), nagyon durván meglehetne tuningolni a TS-t... S effektíve lenne egy autóm amit legalább már ismerek s erősebb is lenne a mostaninál.  :D

örök dilemma
Lexus-okon gondolkodtál már? Az IS 200-as vagy a GS 300-as elég jól húznak, már gyárilag. :D
3 millió alatt bármelyiket megszerezheted, IS-ből nagy a választék, GS-ből elég kicsi a választék (és nehezen található megbízható példány).
Az IS városban el van 9-10 literrel, a GS 12L-el, városon kivül 8L illetve 10L-t fogyasztanak. Az IS sportos, a GS inkább limuzinos. De mindkettő, tuningolás nélkül, komoly meglepetéseket tartogat a többi közlekedőnek (gyári sleeper-ek :D ) Viszont, ha akarod, nagyon nyugodt autózást kínálnak.
A GS-ből csak automata váltós van, de van hozá kézi váltós üzemmód, az IS-ből vannak kézi váltósak és automata váltósak is.
Bár mindkettő "problémája", hogy a Lexus logó miatt egy picit feltűnőek, főleg a munkahelyen. :)

TSityu

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #2383 Dátum: 2011.11.01 15:24:08 »
...komoly meglepetéseket tartogat a többi közlekedőnek (gyári sleeper-ek :D )

Itt kire gondoltál?  :D

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re: Yaris Ts
« Válasz #2384 Dátum: 2011.11.01 17:16:38 »
Itt kire gondoltál?  :D
Pontosítok: "a többi közlekedők többségének". Így már jó lesz?  :D