Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 564536 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #2115 Dátum: 2011.03.16 20:06:33 »
A ferodo porol eléggé, de real rods never shine :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #2116 Dátum: 2011.03.16 22:13:56 »
Nekem a gyári is porolt, néha elég rendesen...
Toyota Yaris T SPORT
153



Lizard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 742
Re: Yaris Ts
« Válasz #2117 Dátum: 2011.03.18 23:49:10 »
Vezetési stílustól függ, hogy hány km-t tudsz elmenni vele, nomeg az is, hogy mennyire porol.
Nekem a gyári Visegrád fel-le alatt megégett, ezért jött a brembo tárcsa ebc betéttel. Hibátlan.
Versenypályán sem melegedik el, utcán is kényelmesen használható, nem nyikorog.
„If in doubt, flat out” (Colin McRae)

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris Ts
« Válasz #2118 Dátum: 2011.03.19 17:53:36 »
Vezetési stílustól függ, hogy hány km-t tudsz elmenni vele, nomeg az is, hogy mennyire porol.
Nekem a gyári Visegrád fel-le alatt megégett, ezért jött a brembo tárcsa ebc betéttel. Hibátlan.
Versenypályán sem melegedik el, utcán is kényelmesen használható, nem nyikorog.

Akkor majd odaadom a lecserélt kék betéteimet Neked, fogj egy csiszolópapírt és adj neki. Aztán próbáld ki ugyanezt egy utángyártott átlagos betéten, aztán majd visszatérünk erre a dologra. Be fogod látni, nem a vezetési stílustól függ, hogy porol-e, hanem a betéttől. A vezetési stílustól csak az függ, hogy 1 hónap alatt lesz tiszta fékpor a felni, vagy 1 nap alatt...
Édesapám Suzuki Swiftjén mosás után 2 nappal tiszta fekete a fékpor, pedig hidd el nem fékez  [rohog]
Az én Yarisomon egy szezon alatt nem lesz fékporos a felni. Leveszem téligumicserekor, lemosom a belsejét, és nem lesz fekete a kefe... Pedig fékezek...
Xanyi

Lizard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 742
Re: Yaris Ts
« Válasz #2119 Dátum: 2011.03.20 16:40:03 »
Vezetési stílustól függ, hogy hány km-t tudsz elmenni vele, nomeg az is, hogy mennyire porol.
Nekem a gyári Visegrád fel-le alatt megégett, ezért jött a brembo tárcsa ebc betéttel. Hibátlan.
Versenypályán sem melegedik el, utcán is kényelmesen használható, nem nyikorog.

Akkor majd odaadom a lecserélt kék betéteimet Neked, fogj egy csiszolópapírt és adj neki. Aztán próbáld ki ugyanezt egy utángyártott átlagos betéten, aztán majd visszatérünk erre a dologra. Be fogod látni, nem a vezetési stílustól függ, hogy porol-e, hanem a betéttől. A vezetési stílustól csak az függ, hogy 1 hónap alatt lesz tiszta fékpor a felni, vagy 1 nap alatt...
Édesapám Suzuki Swiftjén mosás után 2 nappal tiszta fekete a fékpor, pedig hidd el nem fékez  [rohog]
Az én Yarisomon egy szezon alatt nem lesz fékporos a felni. Leveszem téligumicserekor, lemosom a belsejét, és nem lesz fekete a kefe... Pedig fékezek...

Biztos ügyesebben fékezel, mint én.
Nekem porolt a kék is. Városban nem, de tempósabb kanyarosabb helyeken igen.
És mivel feljebb írtam, hogy nekem kevés a kék betét, ezért nem is szeretném csiszolgatni és kipróbálni a tiédet, bár lehet, az nem porolna..  :flowers:
Utángyártott átlagos betét viszont sosem lesz az autómon, mert azok mind kevesek. Max városban jó egy ezres yarisra.
Minden viszonyítás kérdése...  ;)
„If in doubt, flat out” (Colin McRae)

Csocso1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 149
Re: Yaris Ts
« Válasz #2120 Dátum: 2011.03.20 17:12:28 »
Nekem a gyári betétek nem poroltak Hring után sem, pedig nem kíméltem..

Lizard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 742
Re: Yaris Ts
« Válasz #2121 Dátum: 2011.03.20 18:06:22 »
Nekem a gyári betétek nem poroltak Hring után sem, pedig nem kíméltem..
Ott tényleg kapott eleget csóri :)
Lehet, hogy  az enyémbe több por jutott  :tt2:
„If in doubt, flat out” (Colin McRae)

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris Ts
« Válasz #2122 Dátum: 2011.03.20 18:23:39 »
Mások az igények  ;)

Igazából csak azt akartam mondani, hogy sok múlik a betét anyagán, de asszem ebben egyetértünk, csak mindenkinél más tulajdonság élvez prioritást  ;)
Xanyi

Lizard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 742
Re: Yaris Ts
« Válasz #2123 Dátum: 2011.03.20 18:28:31 »
Mások az igények  ;)

Igazából csak azt akartam mondani, hogy sok múlik a betét anyagán, de asszem ebben egyetértünk, csak mindenkinél más tulajdonság élvez prioritást  ;)

Valóban
„If in doubt, flat out” (Colin McRae)

pzs

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #2124 Dátum: 2011.03.20 18:45:07 »
Ma felkerultek a nyari papucsok. Osszehasonlitaskeppen keszult kep a munka felenel ::).

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Yaris Ts
« Válasz #2125 Dátum: 2011.03.20 18:53:05 »
Tudja fene, nekem isten bizony mindkettővel tetszik! :)
         

Csocso1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 149
Re: Yaris Ts
« Válasz #2126 Dátum: 2011.03.20 19:10:08 »
Ma felkerultek a nyari papucsok. Osszehasonlitaskeppen keszult kep a munka felenel ::).


:wub: :cry: :devil: :ph34r: :clap: :D

haven

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 86
Re: Yaris Ts
« Válasz #2127 Dátum: 2011.03.20 23:33:22 »
Ma felkerultek a nyari papucsok. Osszehasonlitaskeppen keszult kep a munka felenel ::).

az első nagyon ott van, mellesleg pont menne az én pirosomra :hmmmm:

leszilaci

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 663
  • _@_/"
Re: Yaris Ts
« Válasz #2128 Dátum: 2011.03.21 20:16:03 »
Ma felkerultek a nyari papucsok. Osszehasonlitaskeppen keszult kep a munka felenel ::).

Zsolti, HEKO-s ablak légterelő van a yarison?

mivel, hogyan rögzítetted?

pzs

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #2129 Dátum: 2011.03.21 20:21:33 »
mivel, hogyan rögzítetted?

Igen, az van rajta. Volt a csomagban 4 db U alaku fem valami es azzal. Mosasnal viszont beszivarog a viz, ha lentrol nyomom a terelo ala nagy nyomassal. Szembol es fentrol nincs gond de lehet, higy kiveszem oket, mert szerintem ezek nelkul is megall...
Ebayrol rendeltem, ajanlom mindenkinek. Egyik nap delben tortent a rendeles, masnap reggel 8 utan csongetett a futar  :D. Nem kicsit lepodtem meg  :sorcerer: