Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 566580 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

pole position

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1710 Dátum: 2009.10.22 20:55:23 »
Szervusztok!

Egy kis segítségre volna szükségem. Króm vagy alumínium karikát keresek a levegőfúvókák köré és leszilaci cartárs linkelt nekem egy képet és szeretném tudni, hogy ez kompatibilis-e a Celicáéval. Ha vki megtenné, akinek ilyenje van és megmérné az átmérőjét, nagyon örülnék neki. Előre is köszönöm! Továbbmegyek, ha vkinek van eladó... ::)

giccshuszar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yaris Ts
« Válasz #1711 Dátum: 2009.11.02 16:45:37 »
Sziasztok!

Kotorásztam a szekrényben és megtaláltam a Perrin pulley-t. Szóval ha valakinek kell a TS-hez, akkor van egy eladó. Pici esztétikai sérülés van rajta, de a működését nem befolyásolja és így sem nagyon látszik, beépítve meg soha.

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Yaris Ts
« Válasz #1712 Dátum: 2009.11.02 21:51:04 »
Sziasztok!

Kotorásztam a szekrényben és megtaláltam a Perrin pulley-t. Szóval ha valakinek kell a TS-hez, akkor van egy eladó. Pici esztétikai sérülés van rajta, de a működését nem befolyásolja és így sem nagyon látszik, beépítve meg soha.

Tudsz képet fetenni/küldeni róla? Ára mennyi lenne?
Zsono

tutinet

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1713 Dátum: 2009.11.13 22:18:51 »

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Yaris Ts
« Válasz #1714 Dátum: 2009.11.13 22:53:53 »
 :eek: Gyönyörű, kéne!
         

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1715 Dátum: 2009.11.13 23:12:29 »
:eek: Gyönyörű, kéne!
borzalmas az a kilógó peremes, "kifordított" felni :wacko:

Robszi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1717 Dátum: 2009.12.20 20:18:51 »
Sziasztok!

Ez a menetsabilizátor dolog hogy is működik a ts-ben? Próbálgattam most a havon,de csak csipogást hallottam a kézifékes kanyaroknál,nem éreztem h beavatkozna,de még visszajelző lámpát sem láttam...főleg akkor csipogot mikor az első kerekek is elvesztették a tapadást...nagyon nem volt alkalmam probálgatni,ezért nem tudtam sajnos megnézni h mikor avatkozik be az elektronika és ezt hogy teszi...nem akartam megtörni a kocsit.Van valakinek tapasztalata e téren?
Yaris Ts 05'

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris Ts
« Válasz #1718 Dátum: 2009.12.20 22:14:26 »
Sziasztok!

Ez a menetsabilizátor dolog hogy is működik a ts-ben? Próbálgattam most a havon,de csak csipogást hallottam a kézifékes kanyaroknál,nem éreztem h beavatkozna,de még visszajelző lámpát sem láttam...főleg akkor csipogot mikor az első kerekek is elvesztették a tapadást...nagyon nem volt alkalmam probálgatni,ezért nem tudtam sajnos megnézni h mikor avatkozik be az elektronika és ezt hogy teszi...nem akartam megtörni a kocsit.Van valakinek tapasztalata e téren?

Ha a kézifék be van húzva, akkor nem tud micsinálni a VSC. Elméletileg ha pl. egy gyors kanyarban megcsúszik az autó, akkor a kerekek egyenkénti fékezésével és/vagy a fékerő elvételével megpróbálja újra irányba hozni.
Xanyi

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1719 Dátum: 2010.01.09 23:55:06 »
Mi ez a nagy pangás?  :hmmmm:
Toyota Yaris T SPORT
153



pzs

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1720 Dátum: 2010.01.10 13:08:05 »
Mi ez a nagy pangás?  :hmmmm:

Orom latni, hogy ujra aktiv vagy :) Elfogytak a TS-es forumozok :(

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1721 Dátum: 2010.01.10 18:12:52 »

Orom latni, hogy ujra aktiv vagy :) Elfogytak a TS-es forumozok :(

Hát ez az, átszoktam nézni a Corolla TS fórumba, néha ott lógok, hanem is szólok hozzá mindenhez, de olvasgatom és követem az eseményeket...

Amúgy jó a verda, minden rendben?
Toyota Yaris T SPORT
153



zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Yaris Ts
« Válasz #1722 Dátum: 2010.01.11 20:40:24 »

Orom latni, hogy ujra aktiv vagy :) Elfogytak a TS-es forumozok :(

Kevesen vagyunk, és jó autónk van :-)

Ha már hírek: Aukción sikerült vennem egy igen újszerű gumiszőnyeg garnitúrát, és hátsó gumi tálcát, 8 eFt-ért, így télen megóvhatom a ts szövet szőnyeget. Ami még újdonség: a pótkerékbe "öntött" mélynyomó kiválóan szól, és teljesen megmarad a csomagtér. A most vett gumitálca kellő merevséget ad a kivett műanyak alsó tálca helyett, de a kivágás rajta engedi dolgozni a mélynyomót.
Zsono

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1723 Dátum: 2010.01.11 21:26:18 »
Kevesen vagyunk, és jó autónk van :-)

Ha már hírek: Aukción sikerült vennem egy igen újszerű gumiszőnyeg garnitúrát, és hátsó gumi tálcát, 8 eFt-ért, így télen megóvhatom a ts szövet szőnyeget. Ami még újdonség: a pótkerékbe "öntött" mélynyomó kiválóan szól, és teljesen megmarad a csomagtér. A most vett gumitálca kellő merevséget ad a kivett műanyak alsó tálca helyett, de a kivágás rajta engedi dolgozni a mélynyomót.

Na ez a beszéd, tuti jó autónk van!  :sorcerer:

Grat a szőnyeghez, sokkal jobb megoldás mint a szövet, legalábbis most télen a nedves és latyakos időben. Frankón kivetted a pótkereket és helyette mélynyomó van? És az emelő meg egyéb alkatrészek még ott hátul a tálcán, azokat is kivetted?
Toyota Yaris T SPORT
153



pzs

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1724 Dátum: 2010.01.11 21:29:23 »
Kevesen vagyunk, és jó autónk van :-)

Ha már hírek: Aukción sikerült vennem egy igen újszerű gumiszőnyeg garnitúrát, és hátsó gumi tálcát, 8 eFt-ért, így télen megóvhatom a ts szövet szőnyeget. Ami még újdonség: a pótkerékbe "öntött" mélynyomó kiválóan szól, és teljesen megmarad a csomagtér. A most vett gumitálca kellő merevséget ad a kivett műanyak alsó tálca helyett, de a kivágás rajta engedi dolgozni a mélynyomót.

Na ez a beszéd, tuti jó autónk van!  :sorcerer:

Grat a szőnyeghez, sokkal jobb megoldás mint a szövet, legalábbis most télen a nedves és latyakos időben. Frankón kivetted a pótkereket és helyette mélynyomó van? És az emelő meg egyéb alkatrészek még ott hátul a tálcán, azokat is kivetted?

Vegulis ha nem nagy akkor a potkerekbe is lehet onteni nem csak a helyere... :)