Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 564536 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1530 Dátum: 2008.11.25 12:29:29 »
Szisaztok, észrevettem, hogy mostanában elkezdett gyengélkedni az aksim, indításnál csak pár mp után indul, meg ha fel-le húzgálom az ablakot, akkor halványulnak a fények, stb.

Ti cseréltétek már a gyárit valamilyenre, ha igen mire? bevált?

Elvileg a gyári Panasonic ami most benne van, az 120.000HUF, úgyhogy az felejtős, viszont az optifit jó lehet, Bosch gyárt ilyen méretben? azt sem tudom pontosan milyen kell bele.

Köszi a segítséget!!
yaris versoba kellett cserélni a gyári pana aksit tavaly.
optofit került bele. jó. koppkopp :)

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris Ts
« Válasz #1531 Dátum: 2008.11.25 13:49:11 »
Szia!

Nekem is hasonló a helyzet, mondjuk én holnap megyek szervizbe és ott megnézetem, mondták hogy lemérik valami spéci műszerrel és egyből kimutatja milyen állapotban van az aksi... Nekem is kell pár mp. mire beindul a gép és nálam is halványulnak a fények amikor használom az ablakemelőt. Az autó most 3 éves, azt mondta a szervizes, hogy általában 3-5 év között bírják ezek az aksik, de mindenképpen lemérik majd és ott egyből kiderül, azt is mondta hogy nem gáz és hogy normális ha így indul be az autó és hogy halványulnak a fények. Majd meglátjuk...
Nah, most felhívtam a Mayert, és mondták ők is, hogy megmérik, vigyem be, és ha újat szeretnék, akkor az optifit az 20.936HUF

Igazából azért kezdett el zavarni, mert most ugye leesett a hó, és ahogy a kipörgésgátló meg a menetstabilizátor bekapcsol, azt hiszi az előttem lévő, hogy villogok rá :clap:,

De ha azt mondják a szervízben, hogy bírja még, akkor benthagyom.

Üdv

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1532 Dátum: 2008.11.25 15:38:56 »

Nah, most felhívtam a Mayert, és mondták ők is, hogy megmérik, vigyem be, és ha újat szeretnék, akkor az optifit az 20.936HUF


Az optifit az milyen típus/márka pontosan?
Toyota Yaris T SPORT
153



Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Yaris Ts
« Válasz #1533 Dátum: 2008.11.25 15:48:34 »
Gyári utángyártott.

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1534 Dátum: 2008.11.25 19:36:02 »
Szia!

Nekem is hasonló a helyzet, mondjuk én holnap megyek szervizbe és ott megnézetem, mondták hogy lemérik valami spéci műszerrel és egyből kimutatja milyen állapotban van az aksi... Nekem is kell pár mp. mire beindul a gép és nálam is halványulnak a fények amikor használom az ablakemelőt. Az autó most 3 éves, azt mondta a szervizes, hogy általában 3-5 év között bírják ezek az aksik, de mindenképpen lemérik majd és ott egyből kiderül, azt is mondta hogy nem gáz és hogy normális ha így indul be az autó és hogy halványulnak a fények. Majd meglátjuk...
Nah, most felhívtam a Mayert, és mondták ők is, hogy megmérik, vigyem be, és ha újat szeretnék, akkor az optifit az 20.936HUF

Igazából azért kezdett el zavarni, mert most ugye leesett a hó, és ahogy a kipörgésgátló meg a menetstabilizátor bekapcsol, azt hiszi az előttem lévő, hogy villogok rá :clap:,

De ha azt mondják a szervízben, hogy bírja még, akkor benthagyom.

Üdv


Ezt kifejtenéd?miért gondolja azt?
Yaris Ts 05'

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Yaris Ts
« Válasz #1535 Dátum: 2008.11.25 20:09:34 »
Mert esik a feszültség és villódzik a lámpa.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1536 Dátum: 2008.11.26 16:20:49 »
Ma voltam Kiskőrösön 45 ezres szervizen, minden rendben volt! A nagyobbik fóliát is szépen feltették a hátsó kerékív fölé, most már sokkal jobban néz ki mint a sérült fóliával!  :clap: Még lemosták a gépet kívül belül, sokan a helyszínen megdicsérték hogy milyen szépen néz ki és hogy látszik hogy odafigyelek rá és törődöm vele, ez jól esett!  ::)

Toyota Yaris T SPORT
153



Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris Ts
« Válasz #1537 Dátum: 2008.11.26 20:24:56 »
Ma voltam Kiskőrösön 45 ezres szervizen, minden rendben volt! A nagyobbik fóliát is szépen feltették a hátsó kerékív fölé, most már sokkal jobban néz ki mint a sérült fóliával!  :clap: Még lemosták a gépet kívül belül, sokan a helyszínen megdicsérték hogy milyen szépen néz ki és hogy látszik hogy odafigyelek rá és törődöm vele, ez jól esett!  ::)



Csak okulásképpen kérdezem: Nézted amikor felrakták a fóliát? Csak mert kiváncsi lennék hogyan csinálták... Szárazon vagy vízzel?!
Xanyi

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1538 Dátum: 2008.11.26 20:52:11 »
Ma voltam Kiskőrösön 45 ezres szervizen, minden rendben volt! A nagyobbik fóliát is szépen feltették a hátsó kerékív fölé, most már sokkal jobban néz ki mint a sérült fóliával!  :clap: Még lemosták a gépet kívül belül, sokan a helyszínen megdicsérték hogy milyen szépen néz ki és hogy látszik hogy odafigyelek rá és törődöm vele, ez jól esett!  ::)



mennyibe fájt a fólia?
Yaris Ts 05'

patounet

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
Re: Yaris Ts
« Válasz #1539 Dátum: 2008.11.26 22:02:31 »
Sziasztok! kerdesem merult fel, mivel nezegetem a Yaris TS-t hirdetes rovatban... Ketszer talaltam olyan Yarist, TS-t, elado, ami OSSZKEREKHAJTAS.!! Ez 2 hiba (2 mas mas jarmu), vagy tenyleg van olyan yaris ami 4 kerekes? Tudom, hogy japanban gyartjak a 4 kerekes yarist, meg corollat, stb, de nem tudtam, hogy itt is kaphato volna a yaris TS 4wd. szerintem hiba, kamu ez... 5, 6 eves az autok.
Pastoutnet

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Yaris Ts
« Válasz #1540 Dátum: 2008.11.26 22:04:29 »
Európában tudtommal nem volt összkerekes Yaris.
De máshol se hallottam...

patounet

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
Re: Yaris Ts
« Válasz #1541 Dátum: 2008.11.26 22:30:10 »
Európában tudtommal nem volt összkerekes Yaris.
De máshol se hallottam...
Ujra neztem, mar eltunt a ket hirdetes. valoszinu hibasan toltottek a format.
Koszi Misi.
Pastoutnet

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1542 Dátum: 2008.11.27 10:03:54 »
Tudom, hogy japanban gyartjak a 4 kerekes yarist...

Biztos vagy ebben?

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Re: Yaris Ts
« Válasz #1543 Dátum: 2008.11.27 10:39:23 »
Tudom, hogy japanban gyartjak a 4 kerekes yarist...

Biztos vagy ebben?
katt
Nekem is úgy rémlik, hogy belpiacon volt 4 kerekes Vitz (aza Yaris)
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1544 Dátum: 2008.11.27 12:04:50 »

Csak okulásképpen kérdezem: Nézted amikor felrakták a fóliát? Csak mert kiváncsi lennék hogyan csinálták... Szárazon vagy vízzel?!

Persze, vízzel csinálták és nagyon profin odaillesztették, szerintem jó lett, egyáltalán nem látni hogy ez utólag lett volna feltéve.
Toyota Yaris T SPORT
153