Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1249592 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6360 Dátum: 2011.01.20 15:13:16 »
...öööö, tulajdonképpen nézőpont kérdése, hogy védelmez, vagy fedez, igazad van  [rohog]
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6361 Dátum: 2011.01.20 15:15:19 »
Milyen színű lesz a gyerkőcöd szeme?  :D
Beírtam a szüleimét, majd az enyémet, közölte, hogy az nem lehetséges... [rohog] [rohog] [rohog]
music     

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6362 Dátum: 2011.01.20 15:16:02 »
 [rohog] :lol: :D [rohog] :lol:

Vazz! Eszembe jutott vakator! Régen láttam itt a fórumon... Vajon hányszor nézte meg a kárpitot a múltkori "sztori" óta...?  :lol: :lol: :lol:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6363 Dátum: 2011.01.20 15:16:22 »
Milyen színű lesz a gyerkőcöd szeme?  :D
Beírtam a szüleimét, majd az enyémet, közölte, hogy az nem lehetséges... [rohog] [rohog] [rohog]
[rohog] [rohog] [rohog] Az cink!
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6364 Dátum: 2011.01.20 15:16:48 »
Ne parázz.. minden alkalommal megkérdezem amikor találkozunk ;) soxor :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6365 Dátum: 2011.01.20 15:20:20 »
1. Abban amugy van igazsag, hogy a diakok is el vannak tajolva, kulonos tekintettel a friss egyetemistakra. Ez az erem masik oldala, ezt is valoban le kell irni a teljes igazsaghoz.
2. Ehhez azert annyit hozza lehetne tenni, hogy ezeket a diakokat valaki(k) valamilyen modon felvette(k). A felveteli eljaras megvaltoztatasaval, esetleges szigoritasaval kiszurhetoek lennenek az ilyen attitudu diakok.
3. Az intezmeny respektje is befolyasolja a hallgatok hozza allasat, minel rosszabb a kepzes, a tanari kar szinvonala, annal lazabbak, erdektelenebbek a diakok is.
1. Mit mondjak, nagyon el vannak tájolva. A diákokat tk. egy dolog érdekli: hogyan lehet minél kisebb befektetéssel minél gyorsabban diplomához jutni.
2. Persze, hogy felvették, mert fejkvóta rendszer van, muszáj X mennyiségű hallgatót felvenni, de csak "hozott anyagból" lehet dolgozni...
3. Ha ez igaz, az igen szomorú. Megint a másban keressük a hibát jelenség...
music     

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6366 Dátum: 2011.01.20 15:53:31 »
Milyen színű lesz a gyerkőcöd szeme?  :D
Beírtam a szüleimét, majd az enyémet, közölte, hogy az nem lehetséges... [rohog] [rohog] [rohog]
A felesegem meselte (biologiai laborban kutato), hogy a fonoke egyetemen diakoknak ugy probalt tanitani egy ket DNS-en alapulo technologiat, hogy hozzanak mintat a szuloktol es aztan jol osszevetik a diakokeval.
Ket ev utan abbahagyta, mert nem egy esetben jott ki, hogy hat ez igy nem lehet  :whistling:
Gazos lehet megtudni a csoporttarsak elott, hogy a postas beelozott   :lol:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

barna.czukor

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6367 Dátum: 2011.01.20 16:06:49 »
3. Ha ez igaz, az igen szomorú. Megint a másban keressük a hibát jelenség...
Nem feltetlen, ez is pszichologia csak.

Ha bemesz egy szep epuletbe, ahol jol oltozott a portas es rad koszon udvariasan, akkor Te is visszakoszonsz udvariasan, majd ha kerdesed van, akkor kulturaltan teszed fel neki...
Ha bemesz egy mocskos epuletbe, ahol rosszul oltozott a portas, aki ittas es belepeskor letegez, akkor Te visszakoszonsz neki udvariasan (tegezve vagy magazva), majd ha kerdesed van, akkor vagy nem teszed fel neki vagy sokkal egyszerubben fogalmazol es leadod a szintet.

Az utobbi esetben az ember vagy kevesbe viselkedik kulturaltan vagy elmegy, ugyanis hosszu tavon nagyon kellemetlen kilogni a sorbol...

Valahogyan az az egyetemen is igy mukodik. Ha omlik az epulet, a portas reszeg, a tanar poloban rohangal es tragarkodik, mocskolodik, akkor az egy ido utan negativ hatassal lesz az emberre. Vagy megszokod es beallsz a sorba, vagy elmesz onnan.

Pl. mikor en kint tanultam, minden hi-tech volt, nem omlott semmi sem, jol oltozottek voltak a tanarok es kulturaltak. Igy teljesen mas erzes volt bemenni az adott helyre, mert nem undorral mesz be, hanem orommel es boldogsaggal, hogy ott lehetsz es beilleszkedhetsz a tobbi ertelmes es kulturalt ember koze. Egy jo, szinvonalas hely, ertelmes emberekkel felemeli az embert, mig egy mocskos hely bunkosaggal koritve demotivalja azt.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6368 Dátum: 2011.01.20 16:48:36 »
Én most várom... nullás 80as táblánál domb másik felében trafi, a buzi vigyorgott ránk... 100valamennyivel... ha csak 30lesz még örülök is ;)
Ha nem mentél kb. (valós) 112-nél gyorsabban, akkor elvileg "csak" 30.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6369 Dátum: 2011.01.20 16:50:01 »
Fix telepitett kamerak vannak, csak amikor idekoltoztunk eszak-Londonba, akkor nem tudtam mi merre, hol vannak es hat na. Nem kell senkinek bemutatni, uj volt a motor, 4savos ut, ejjel, nulla forgalom, 20fok, hulyegyerek, jol gyorsul.......
Ja, hogy ez a bemérés odakint történt  :hmmmm: ... Hát akkor passz, fogalmam sincs, ott milyen szabályok vannak erre nézve.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6370 Dátum: 2011.01.20 16:56:52 »
Hatalmas penzbevetel erkezik be a piti gyorshajtasokbol es meg ezen rohognek is a sunok.
Biztos akad köztük olyan, aki röhög rajta, igen. Milyen meglepő, hogy köztük is vannak barmok  ;) ... Van azokból mindenhol.

Én az elmúlt évben kétszer mentem oda mérőautóban ülő rendőrökhöz, mivel nem voltam biztos benne, hogy "lelőttek"-e vagy sem. Mindkétszer kedvesen, udvariasan, jóindulatúan kommunikáltak velem, kb. mint ahogy minden normális ember beszél a másik normális emberrel. Pozitívumként közölték, hogy nem, szerencsére nem mértek be.

Egy harmadik alkalommal, az engem szabálytalan előzésért megállító rendőr (miután kiszabta a lehetséges legkisebb, 5 ezres helyszíni bírságot) kedvesen figyelmeztetett, hogy vigyázzak, mert két faluval arrébb, itt és itt épp mérnek a kollégák.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6371 Dátum: 2011.01.20 17:01:04 »
A rendőrség egy rosszindulatú *** porcukorral... számomra az, hogy még vigyorog is az ablakon kidugott buszma fejével pusztán annyit jelent, hogy egy beteg állat aki akkor élvez el, ha szpathatja az embereket... annyi biztos, hogy engem rohadtul nem szolgálnak és mégannyira sem érzem azt, hogy bármitől is megvédenének... Ja igen és bocs a kivételnek, annak az egynek-kettőnek...
Úgy érted: az egy-két beteg állat a kivétel - ugye? Ugye így érted? Mert ép ésszel belegondolva, máshogy nem is értheted  :flowers:

Arról meg, ha téged bemérnek gyorshajtásért, legkevésbé a mérőautóban ülő "kis" rendőr tehet. Elsősorban te tehetsz róla (mondom ezt úgy, hogy tavaly engem is mértek be), másodsorban pedig lehet haragudni azokra, akik kitalálták, hogy a mérést elsősorban olyan helyeken kell végezni, ahol az minél nagyobb bevétellel kecsegtet. Megjegyzem, ha te ülnél az adott döntéshozói pozícióban, aligha csinálnád másképp. A világon mindenhol így csinálják, még ha ez nem is vigasz. De nem is ok arra, hogy emiatt speciálisan a magyar rendőrséget fikázd.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6372 Dátum: 2011.01.20 17:03:28 »
Te kajakra rendőrnek tanulsz?
ennyit nézel ki belölem? :eek: :D
azt irtam fösuli (GAMF gépészmérnöki)    , nem rendör tiszti föiskola :)
"Ennyit nézel ki belőlem", pfff  :nonono:

Én éppenséggel büszke lennék rá, ha az RTF-re járnék, vagy a Zrínyire, vagy bármi hasonlóra.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

zsoooc

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1578
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6373 Dátum: 2011.01.20 17:09:56 »
Ha bemesz egy szep epuletbe, ahol jol oltozott a portas es rad koszon udvariasan, akkor Te is visszakoszonsz udvariasan, majd ha kerdesed van, akkor kulturaltan teszed fel neki...
Ha bemesz egy mocskos epuletbe, ahol rosszul oltozott a portas, aki ittas es belepeskor letegez, akkor Te visszakoszonsz neki udvariasan (tegezve vagy magazva), majd ha kerdesed van, akkor vagy nem teszed fel neki vagy sokkal egyszerubben fogalmazol es leadod a szintet.
Az utobbi esetben az ember vagy kevesbe viselkedik kulturaltan vagy elmegy, ugyanis hosszu tavon nagyon kellemetlen kilogni a sorbol...
Valahogyan az az egyetemen is igy mukodik. Ha omlik az epulet, a portas reszeg, a tanar poloban rohangal es tragarkodik, mocskolodik, akkor az egy ido utan negativ hatassal lesz az emberre. Vagy megszokod es beallsz a sorba, vagy elmesz onnan.
Pl. mikor en kint tanultam, minden hi-tech volt, nem omlott semmi sem, jol oltozottek voltak a tanarok es kulturaltak. Igy teljesen mas erzes volt bemenni az adott helyre, mert nem undorral mesz be, hanem orommel es boldogsaggal, hogy ott lehetsz es beilleszkedhetsz a tobbi ertelmes es kulturalt ember koze. Egy jo, szinvonalas hely, ertelmes emberekkel felemeli az embert, mig egy mocskos hely bunkosaggal koritve demotivalja azt.

Ezzel egyetértek. Egyébként melyik az a hazai főiskola/egyetem amelyről ilyen negatív a véleményed?
Corolla 1,4 VVT-i 2005

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6374 Dátum: 2011.01.20 17:52:32 »
1. aki alig ad le anyagot, nem is kér vissza sokat,  szinte sikerül miden elsöre.....
2. aki ad le anyagot, viszont benne a van a vérében hogy megalázza az embert, és ha 100%ban tudsz mindent talán meglesz a 2es.

3. ez lenne az arany középut, ad le anyagot, érthetöen magyaráz, lehet töle kérdezni, és ZH-n is normálisan követeli visza az anyagot( na ilyenböl nemigen van)
Ahová én jártam (PTE ÁJK), ott az 1-es típus gyakorlatilag nem létezett; a 2-esből akadt, de szerintem nem a megalázás volt a szándékuk, csak túl szigorúak voltak; a nagy többséget pedig a 3-as típus képviselte (még ha ezen belül voltak is "altípusok").
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )