Szerző Téma: Telefonok  (Megtekintve 582996 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Telefonok
« Válasz #2985 Dátum: 2017.04.25 13:34:57 »
Jó neked, ha megteheted. Nekem a millió különböző adás-vétel miatt, meg a rendszeres telekocsizás miatt ott "kell" lennem mindenhol. Rendesen munkafelület lett a fb, annyira jó, hogy  célirányosan lehet hirdetni, illetve keresni, hogy a használtautó, meg a jófogás, meg a vatera meg az ilyesmi adok-veszek oldalak is szerintem lefelé buknak lassan.
Már az oszkározás is jóideje haldoklik, mert átvette a fb. a megbeszélési platformot az utazási csoportokkal.



kisa
born to ride

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:Telefonok
« Válasz #2986 Dátum: 2017.04.25 14:08:04 »
Blouetooth hányas van benne? Melyik is ez a modell?
A bt-t nem tudom, RaptorP60, de már nem lehet kapni csak az utódját, ami nem ilyen szép sárga. :D De a hangja a legjobb az elmúlt 20 évnyi telefonjaimat tekintve.

Az a baj, hogy a telefonálás is kifelé megy már a divatból. Napjainkban már whatsappon kérdezik meg, hogy megvan-e az autó/motor, és facetime-on hív az apám is... Anyám maradibb, vele még skype-on nyomulunk. Már jóformán mindenki a Fészbukk alapú messengeren ír, ha akar valamit, vagy Viberen telefonálnak az emberek. 30-35év alatti lakossági felhasználásból szerintem a gsm alapú telefonálás ki fog halni hamarosan. Cégeknél, meg hivataloknál nyilván marad még egy darabig, de a csillió kommunikációs app. szerintem nagy érvágás ennek az iparágnak.
Besírtam egyik nap mikor gyerektől akartam kérni az email címét. Gyerek közölte, hogy az email őskövület, Facebook chat-en kommunikál ma már mindenki.



robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9520
Re:Telefonok
« Válasz #2987 Dátum: 2017.04.25 14:38:51 »
Az ilyen közösségi flottacsomagokkal van bárkinek tapasztalata?
http://www.olcsomobilflottak.hu/
https://mobilflotta.net/flotta-tarifak/

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Telefonok
« Válasz #2988 Dátum: 2017.04.25 15:38:26 »
A bt-t nem tudom, RaptorP60, de már nem lehet kapni csak az utódját, ami nem ilyen szép sárga. :D De a hangja a legjobb az elmúlt 20 évnyi telefonjaimat tekintve.
Besírtam egyik nap mikor gyerektől akartam kérni az email címét. Gyerek közölte, hogy az email őskövület, Facebook chat-en kommunikál ma már mindenki.
Jó csevegni, csacsogni minden jó lehet, de azért az igazi /üzleti/hivatalos levelezés mégiscsak e-mailben bonyolódik. Sőt kezdik követelni, hogy az üzleti dolgok PDF-ben legyenek, hogy ne tudjanak belenyúlni :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26329
Re:Telefonok
« Válasz #2989 Dátum: 2017.04.25 18:12:09 »
Besírtam egyik nap mikor gyerektől akartam kérni az email címét. Gyerek közölte, hogy az email őskövület, Facebook chat-en kommunikál ma már mindenki.
Amíg gyerek, addig egymással igen...
Hivatalos helyen nincs FB, meg hasonló játékok, talán nem véletlenül.
Én letöröltem a telefonomról a FB-ot, sokkal jobban érzem magam azóta.  ;)
music     

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Telefonok
« Válasz #2990 Dátum: 2017.04.25 20:34:56 »
Cégeknél, meg hivataloknál nyilván marad még egy darabig, de a csillió kommunikációs app. szerintem nagy érvágás ennek az iparágnak.
A szolgáltatónak mindegy hogyan használják a hálózatát, ráadásul kis kreativitással a kapcsolási illetve a percdíjon kívül számtalan más módon tud bevételhez jutni, akár úgy is, hogy az előfizető nem a pénzével fizet.

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:Telefonok
« Válasz #2991 Dátum: 2017.04.25 22:30:58 »
Jó csevegni, csacsogni minden jó lehet, de azért az igazi /üzleti/hivatalos levelezés mégiscsak e-mailben bonyolódik. Sőt kezdik követelni, hogy az üzleti dolgok PDF-ben legyenek, hogy ne tudjanak belenyúlni :D
Ez igaz, de mégsem hord magával senki laptopot a telefon mellé. Csak én. :D


Amíg gyerek, addig egymással igen...
Hivatalos helyen nincs FB, meg hasonló játékok, talán nem véletlenül.
Én letöröltem a telefonomról a FB-ot, sokkal jobban érzem magam azóta.  ;)
Én akkor se raktam fel FB-t amikor volt okostelefon. Kb az Endomondo futtatásában merült ki a funkciója.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Telefonok
« Válasz #2992 Dátum: 2017.04.25 22:44:58 »
És kocsiban sem lehet laptopot használni, de telefonon mégis sok minden elintézhető.
Nekem kell, hogy minden egyben a kezemben legyen.

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:Telefonok
« Válasz #2993 Dátum: 2017.04.25 22:57:46 »
A szolgáltatónak mindegy hogyan használják a hálózatát, ráadásul kis kreativitással a kapcsolási illetve a percdíjon kívül számtalan más módon tud bevételhez jutni, akár úgy is, hogy az előfizető nem a pénzével fizet.
Mire gondolsz?

És kocsiban sem lehet laptopot használni, de telefonon mégis sok minden elintézhető.
Nekem kell, hogy minden egyben a kezemben legyen.
Nekem a waze laptopról megy menet közben. Plusz minden mást is el tudok róla intézni amit okostelefonról.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Telefonok
« Válasz #2994 Dátum: 2017.04.25 23:53:43 »
Nekem a waze laptopról megy menet közben. Plusz minden mást is el tudok róla intézni amit okostelefonról.
A telefonnak simán diktálok, laposon ez nekem nem megy. A telefon is olyan helyen van tartóban, ahol elérem, hangutasításos hívás van, kihangosító, hívások után automatikus memo lehetőség. Mindez 5,7"-on ( még a TeamViewer is használható  :D )

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Telefonok
« Válasz #2995 Dátum: 2017.04.26 00:57:02 »
Mire gondolsz?
Arra, hogy nincs ingyenebéd az interneten.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9520
Re:Telefonok
« Válasz #2996 Dátum: 2017.04.26 10:31:56 »
A telefonnak simán diktálok, laposon ez nekem nem megy. A telefon is olyan helyen van tartóban, ahol elérem, hangutasításos hívás van, kihangosító, hívások után automatikus memo lehetőség. Mindez 5,7"-on.
És mindenből egy másolatot kap a gugli is! Hurrá!

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Telefonok
« Válasz #2997 Dátum: 2017.04.26 11:24:13 »
Jobbik esetben ... .

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Telefonok
« Válasz #2998 Dátum: 2017.04.26 11:46:29 »
Jobbik esetben ... .

Kevésbé jobbikban + is
És mindenből egy másolatot kap a gugli is! Hurrá!
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:Telefonok
« Válasz #2999 Dátum: 2017.04.26 17:19:41 »
A telefonnak simán diktálok, laposon ez nekem nem megy. A telefon is olyan helyen van tartóban, ahol elérem, hangutasításos hívás van, kihangosító, hívások után automatikus memo lehetőség. Mindez 5,7"-on ( még a TeamViewer is használható  :D )
Á, én diktafont használok diktálásra. Teamviewert már láttam telefonon, de debugolásra alkalmatlan, inkább büntetés mint segítség. :D

Arra, hogy nincs ingyenebéd az interneten.
Nyilván. Azt hittem valami konkrétabbra gondolsz.