Típusok - TOYOTA > Yaris

Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)

(1/45) > >>

Palaczk:
Gondolom , a topik címe alapján értelemszerû , hogy milyen kérdések tartoznak ide ;) ...

Lizso:
Sziasztok!
Volna egy kérdésem. Mikor vettem az autót, azt mondta a tulaj, hogy META riasztó van az autóban, és el is hittem. Kaptam hozzá két kerek távirányítót (egy gombos), meg egy piros METASystem kódkártyát is. Aztán otthon nézegettem, de sehol nem találtam benne szirénát. Gondoltam biztos a kürtre kötötték. Hát próbálgattam mindenhogyan riasztást elõidézni, de sehogy nem megy. Létezik, hogy csak egy egyszerû távirányítós központi zárat kaptam? De tudtommal a META nem csinál ilyet, és ahhoz meg minek a kódkártya??


Üdv mindenkinek, Lizsó

sziszi:

--- Idézetet írta: "Palaczk" ---Gondolom , a topik címe alapján értelemszerû , hogy milyen kérdések tartoznak ide ;) ...
--- Idézet vége ---

Miért kellett bezárni két rendesen mûködõ topikot? Miért kell összevonni dolgokat? Eddig, aki riasztó kérdésben keresett válaszokat végiglapozta a riasztós topikot. Kihangosító szintén zenész...
Ennyi erõvel elég lenne egyetlen Toyota topik.
Most van a témában 3 topik, ebbõl kettõ lezárva.

Bocsi, hogy kopasz létemre belebubogok, de szvsz ez teljesen logikátlan.

PParker:

--- Idézetet írta: "sziszi" ---
--- Idézetet írta: "Palaczk" ---Gondolom , a topik címe alapján értelemszerû , hogy milyen kérdések tartoznak ide ;) ...
--- Idézet vége ---

Miért kellett bezárni két rendesen mûködõ topikot? Miért kell összevonni dolgokat? Eddig, aki riasztó kérdésben keresett válaszokat végiglapozta a riasztós topikot. Kihangosító szintén zenész...
Ennyi erõvel elég lenne egyetlen Toyota topik.
Most van a témában 3 topik, ebbõl kettõ lezárva.

Bocsi, hogy kopasz létemre belebubogok, de szvsz ez teljesen logikátlan.
--- Idézet vége ---


Hát igen.... :hmm:

sziszi:

--- Idézetet írta: "PParker" ---Hát igen.... :hmm:
--- Idézet vége ---

És nem-e lehetne-e, hogy egy illetékes bökjön egyet az undo gombra???

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése