Szerző Téma: e-Bay  (Megtekintve 206579 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

deccc

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
Re: e-Bay
« Válasz #120 Dátum: 2009.02.13 09:18:00 »
...automatikusan meghosszabodik a lejárat, ha az utolsó 5 percben érkezik licit, és ahányszor ez megtörténik, annyiszor hosszabbodik.
Ezt nem értem... hogy is van ez?

ültem párszor a gép előtt és az utolsó másodpercekben is licitáltam a lejárat előtt, de erről még nem hallottam . igaz ez régebben volt.
RAV4 HYBRID 2020

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: e-Bay
« Válasz #121 Dátum: 2009.02.13 10:17:11 »
Na megvan a klímavezérlőhöz az új LCD.  :clap:
Ha ideér felcsaphatok elektroműszerésznek.  :cool2:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: e-Bay
« Válasz #122 Dátum: 2009.02.13 10:35:38 »
Új, vagy bontott? Takanoris?

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: e-Bay
« Válasz #123 Dátum: 2009.02.13 10:39:30 »
Új, de csak az LCD, be kell még rakni a helyére.
ebay.com-ról
De tképpen innen

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: e-Bay
« Válasz #124 Dátum: 2009.02.13 20:40:45 »
ültem párszor a gép előtt és az utolsó másodpercekben is licitáltam a lejárat előtt, de erről még nem hallottam . igaz ez régebben volt.
Lehet, hogy akkor a teszveszen van ilyen, de legalább az egyiken a kettő közül.
music     

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: e-Bay
« Válasz #125 Dátum: 2009.02.13 20:46:09 »
Na megvan a klímavezérlőhöz az új LCD.  :clap:
Ha ideér felcsaphatok elektroműszerésznek.  :cool2:

hu ez nagyon jó. rajzod van? vagy teljesen kompatibilis megvan a helye?
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

akosk

  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re: e-Bay
« Válasz #126 Dátum: 2009.02.13 22:11:39 »
...
Jártam már hasonlóképpen. Ha PayPal-on kapsz pénzt, vagy refundot, az általában 2-3 napon belül újra megjelenik a számládon (ha onnan ment a fizetés).

Hiánytalanul visszaküldte a pénzt a Paypal s az újraküldéssel még jobban is jártam a kedvezőbb árfolyam miatt (ha nem is sokkal...)  :)
Ákos (E11 Corolla HB 1.6 Linea Terra) 295.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: e-Bay
« Válasz #127 Dátum: 2009.02.13 23:41:10 »
Na megvan a klímavezérlőhöz az új LCD.  :clap:
Ha ideér felcsaphatok elektroműszerésznek.  :cool2:

hu ez nagyon jó. rajzod van? vagy teljesen kompatibilis megvan a helye?
Ki kell szedni és szét kell szerelni az egységet. Kiforrasztani a régi lcd-t és berakni helyére az újat. Van hozzá képregény is, letölthető a site-ról is. :)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: e-Bay
« Válasz #128 Dátum: 2009.02.21 13:15:41 »
Fura dolog történt velem!

Regisztrálva vagyok a német ebayen. Régóta; és egyszer vásároltam is vele - mondjuk ez kb. két éve volt, legalább. Na, most a héten megint vásárolni akartam - annak rendje-módja szerint beléptem, és licitáltam egy Starlet prosira. Ma járt le a licit - erre se értesítés, se semmi, sőt a rendszer azt írja ki, hogy nem licitáltam semmire az utóbbi időben  :ph34r: ! Mi a rosseb ez? Újra kéne regisztrálnom?? Dehát elfogadta a rendszer a belépésemet, és a licitemet is :excl:

Még szerencse, hogy a prosit nem csapta le más - újra fönt van. De így hogyan vegyem meg ? :?:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: e-Bay
« Válasz #129 Dátum: 2009.02.21 13:18:48 »
Lehet, hogy az eladó törölte a licitedet, mert nem felelsz meg valami kritériumnak.
(Kevés feedback, célország, akármi.)
Amúgy a regisztrációd az összes e-Bay oldalra jó, azaz ugyanazzal a felhasználónévvel, jelszóval bármelyik e-Bay oldalon be tudsz jelentkezni.

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: e-Bay
« Válasz #130 Dátum: 2009.02.21 13:44:50 »
Fura dolog történt velem!

Regisztrálva vagyok a német ebayen. Régóta; és egyszer vásároltam is vele - mondjuk ez kb. két éve volt, legalább. Na, most a héten megint vásárolni akartam - annak rendje-módja szerint beléptem, és licitáltam egy Starlet prosira. Ma járt le a licit - erre se értesítés, se semmi, sőt a rendszer azt írja ki, hogy nem licitáltam semmire az utóbbi időben  :ph34r: ! Mi a rosseb ez? Újra kéne regisztrálnom?? Dehát elfogadta a rendszer a belépésemet, és a licitemet is :excl:

Még szerencse, hogy a prosit nem csapta le más - újra fönt van. De így hogyan vegyem meg ? :?:
Segíccsünk? ;)
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: e-Bay
« Válasz #131 Dátum: 2009.02.21 17:29:19 »
Lehet, hogy az eladó törölte a licitedet, mert nem felelsz meg valami kritériumnak.
(Kevés feedback, célország, akármi.)
Amúgy a regisztrációd az összes e-Bay oldalra jó, azaz ugyanazzal a felhasználónévvel, jelszóval bármelyik e-Bay oldalon be tudsz jelentkezni.

De erről kaptam volna vmi visszajelzést, nem?

Mondom, a rendszer azt írja ki, hogy nem is volt semmilyen aktivitásom.

És amúgy is fura a dolog, mert mindig amikor belépek, a képernyő bal oldalán valami olyasmit ír, hogy ha venni vagy eladni akarok, akkor regisztráljak be újra  ::) ... Jobboldalt viszont felkínálja a bejelentkezést - be is tudok jelentkezni - licitálni is tudok!

Az sem ment zökkenőmentesen, mikor az email-címemet próbáltam megváltoztatni. Mindig újra bejelentkeztetett, pedig be voltam jelentkezve :excl: És csak harmadszor sikerült - első két alkalommal kiírta bár, hogy OK, elküldtük a megerősítő mailt a megadott új címre - de nem történt semmi! Csak harmadjára.

Szóval itt valami nem százas  ::) ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: e-Bay
« Válasz #132 Dátum: 2009.02.21 17:34:29 »
Fura dolog történt velem!

Regisztrálva vagyok a német ebayen. Régóta; és egyszer vásároltam is vele - mondjuk ez kb. két éve volt, legalább. Na, most a héten megint vásárolni akartam - annak rendje-módja szerint beléptem, és licitáltam egy Starlet prosira. Ma járt le a licit - erre se értesítés, se semmi, sőt a rendszer azt írja ki, hogy nem licitáltam semmire az utóbbi időben  :ph34r: ! Mi a rosseb ez? Újra kéne regisztrálnom?? Dehát elfogadta a rendszer a belépésemet, és a licitemet is :excl:

Még szerencse, hogy a prosit nem csapta le más - újra fönt van. De így hogyan vegyem meg ? :?:
Segíccsünk? ;)

Megköszönném  :yes: :excl: Ha valaki "leütné" nekem és utána elküldené postán, nagyon hálás lennék. A fizetést átutalással tudnám intézni.

Egy prospektusról van szó. Mindössze 1 euro a kikiáltási ára  :)
« Utoljára szerkesztve: 2009.02.21 22:41:27 írta Palaczk »
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: e-Bay
« Válasz #133 Dátum: 2009.02.21 18:01:32 »
Ha jól látom, a magyarországi fuvarköltségről az eladóval kell egyeztetni. Ez megvolt? Mennyi a fuvar?
Ha nem, akkor szerintem első körben írj neki.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: e-Bay
« Válasz #134 Dátum: 2009.02.21 18:18:36 »
Ha jól látom, a magyarországi fuvarköltségről az eladóval kell egyeztetni. Ez megvolt? Mennyi a fuvar?
Ha nem, akkor szerintem első körben írj neki.

OK, bár tökmindegy, mennyi. Pár euro, gondolom. Sőt, még rá is tennék egy lapáttal, mert ajánlottan kéne küldeni, nehogy elvesszen (jártam már így, és tök kínos volt, mert a küldő nem akarta elhinni, hogy nem kaptam meg a csomagot).
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )