Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1562929 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:TS
« Válasz #9540 Dátum: 2014.12.07 20:58:47 »
Igen,ma történt meg az adás-vétel és tudom,hogy jó gazdája lett.A barátnöm megsiratta,amikor otthagytuk.
Mármint az új gazdát? :tt2:
Gabe 254.

sbernie

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 307
Re:TS
« Válasz #9541 Dátum: 2014.12.08 23:16:54 »
Sziasztok!

Egy nagy kérésem lenne, ha valaki hajlandó: a légszűrőházra menő és a szívócsövet megkerülő kis vákuumcsövekről (melyik hova megy és hogy csatlakozik) kellene egy fotósorozat, vagy ha valaki hajlandó velem egy minitalálkozóra, hogy lefotózom én Budapesten vagy a vonzáskörzetében. Vagy ha volna egy jó ábrája valakinek, melyik hogy van bekötve.
Azt tudom, hogy a szívósorról jön egy cső egy egyirányú szeleppel, onnan elágazva megy a légtömegmérő előtti kis barna mágnesszelepre 2 ág, egy hátra a légszűrőházra és egy vagy kettő a motor jobb oldalára a hidegüzemi levegőztetőre, ami a leömlőbe plusz levegőt pumpál a bal oldali sárvédőből szívva.
s_bernie(kukac)index(pont)hu vagy bármelyik fórumos elérhetőségemen. Köszönöm mindenképp :)

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re:TS
« Válasz #9542 Dátum: 2014.12.12 19:35:06 »
Szentendre, holnap 11 és 1 között, vagy vasárnap 10 után. Szabadon fotózhatod.
Zsono

Ombre977

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 35
Re:TS
« Válasz #9543 Dátum: 2014.12.21 23:29:56 »
Sziasztok!

TTE-szárnyat honnan érdemes venni TS-re?Valamint a jövőben esedékes lesz a tárcs+betét csere.Mit ajánlotok amivel jól jár az ember?Természetesen nem a leggagyibb cuccok érdekelnek!De nem is a megfizethetelen kategórai!:)

proxyon

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 152
Re:TS
« Válasz #9544 Dátum: 2014.12.23 17:23:12 »
Először itthon próbáld meg bontottan,talán kapsz valamelyik bontóban. Mivel nagyon sokan feltetették anno ( nem csak TS-re), így valószínűleg hozzá lehet jutni. Ha mégsem,akkor Ebay-ről, ott találsz!
EBC Turbo Groove 275 mm, zöld vagy piros betéttel. Nekem az utóbbi van és nagyon jó!!!

Zoli

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re:TS
« Válasz #9545 Dátum: 2014.12.23 22:39:53 »
Azért TTE szárnyat Ebeyről sem egyszerű szerezni.
Ahol sok van az Anglia, de ők nem postáznak a kontinensre.

Amúgy meg anno én is 45 ezerért vettem, utángyártott meg szívás, mert nem méretpontos, illetve nagyon hülyén tud kinézni.
Ha plusz leszorító erőre vágysz, akkor felesleges:) mondom én akinek fenn van.

Én fékben csak Ferrodo-t ajánlanék, ha van unixos haverod akkor baráti áron meg lehet időnként szerezni...
Konrád

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
Re:TS
« Válasz #9546 Dátum: 2014.12.23 22:42:57 »
Azért TTE szárnyat Ebeyről sem egyszerű szerezni.
Ahol sok van az Anglia, de ők nem postáznak a kontinensre.


Erre vannak a futárcégek, egy tucat angol magyar futár cég rohangál heti szinten oda vissza  :)
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)

proxyon

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 152
Re:TS
« Válasz #9547 Dátum: 2014.12.24 06:18:46 »
Úgy látom,hogy nem vagy nagy Ebay-es!!!! Én pont Angliai rendelésről beszéltem,ahonnan jó néhányan elküldik Magyarországra! Anno még a Type-R Accord-ra is onnan vettem a hátsó nagy szárnyat. Valóban jó a Ferodo is, de ha nem akarod,hogy sok fékpor legyen a felniden,akkor használj lyuggatott-mart tárcsát és olyan betétet,ami alig porol.

Zoli

Ombre977

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 35
Re:TS
« Válasz #9548 Dátum: 2014.12.24 13:36:11 »
Köszönöm a tanácsokat!:! :clap:

sbernie

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 307
Re:TS
« Válasz #9549 Dátum: 2014.12.24 17:10:36 »
Ezeken a hot hatch-eken a tetospoiler altalaban csak harci disz, kiveve aki 230-al keni neki a nemet autobahnon, de az meg ugyse normalis :p
Amugy boldog karacsonyt minden kedves TS tulajnak ;)

proxyon

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 152
Re:TS
« Válasz #9550 Dátum: 2014.12.24 19:03:19 »
Köszönjük! Boldog Karácsonyt Neked is és minden fórumosnak!

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re:TS
« Válasz #9551 Dátum: 2014.12.24 21:37:52 »
Úgy látom,hogy nem vagy nagy Ebay-es!!!! Én pont Angliai rendelésről beszéltem,ahonnan jó néhányan elküldik Magyarországra! Anno még a Type-R Accord-ra is onnan vettem a hátsó nagy szárnyat. Valóban jó a Ferodo is, de ha nem akarod,hogy sok fékpor legyen a felniden,akkor használj lyuggatott-mart tárcsát és olyan betétet,ami alig porol.

Zoli

hmm 84 sikeres adásvétel kb 1 millio Ft értékben 1 éven belül :innocent:
-Amazon Account Atlantai és Mannheimi szállítási címmel (24 tonnás kamion heti 3x németektől-gondolom ezt te is tudod [rohog]
-csak a tisztán látás kedvéért:)-hát biztos nem vagyok nagy Ebayes;-) -gondolom az átlagos magyar évente ilyen értékben vásárol
(hifi több mint 400k volt a kocsiba és minden ebay illetve amazontól jött ez évben -ezt bocs, muszály volt leütnöm)

Kedvencem az volt, hogy a raktáram elküldte érkezett ismeretlen alkatrész Shimano felirattal, no az XT kerékszettem volt:) egész gyár egyből megismerte a hobbimat a kocsin kívül...

Barnanak van igaza, sok értelem nincs azon kívül, hogy jól néz ki a szárny, mert utána csak ajtóval együtt tudod eladni..

Fékpor sose zavart, hetente mosok autót:)-> otthon van egy KEW itt meg asszonyéknál egy Karcher, vészszüksége esetére meg a kút ott van a szomszéd faluban, ott is van mosó...

Én csak azt mondtam, hogy eredeti TTE-t újat szinte lehetetlen megcsípni, a kpuffot 5 éven kersztül vadásztam, de új lett:) TS felnik is apránként jöttek anno össze-azok hibátlanok voltak.
TTE meg megszűnt, szóval ezért nehéz, max beregadt raktári készletek vannak egyes kereskedésekben németeknél... (én a helyében szétküldenék egy ilyen levelet nekik és ki tudja, ha szerencséje van akkor összejöhet egyéb nyalánkság is...)

Amúgy meg inkább vennék valami slicket az árából az kivinném a pályára ahová való:)

És kellemes Karácsonyt:)
 
Konrád

proxyon

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 152
Re:TS
« Válasz #9552 Dátum: 2014.12.25 10:40:02 »
Kedves Konrád!

Elnézést,ha rosszul ítéltelek meg! Nagyon ügyes fiú vagy! Én csak 2007 vagyok aktív Ebay-es és a számokat most mellőzném! Ezt kérlek nézd el nekem!
Remélem,ha a jövőben bármi kérdésem van,akkor nyugodtan fordulhatok hozzád?! Köszönöm

Zoli

Boldog Karácsonyt Kívánok

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re:TS
« Válasz #9553 Dátum: 2014.12.25 11:28:10 »
Hamár ilyen jóba lettünk egyet sörözhetünk majd:)

Én csak a tapasztalataimat tudom elmondani, nyilván neked mások voltak...
Óvatosan kezdjen el költeni a kocsira, mert sose kapja vissza az árát:)

Off tema: hai bike attack ossztelos vazrol mi a velemenyetek? Egyik cubeomat atepitenem fullyva...
Koszi a valaszt elore is
Konrád

Ombre977

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 35
Re:TS
« Válasz #9554 Dátum: 2014.12.25 11:36:43 »
Srácok azért össze ne kapjatok  már így karácsonykor!
Köszönöm a kimerítő válaszokat!Nem versenyezni szeretnék az autóval az tuti.Nem arra vettem:)
A szárnyra azért voltam kiváncsi mert nagyon tetszik a jó fék meg sosem árt!:)
BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!