Szerző Téma: Corolla Verso  (Megtekintve 1553461 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Capeti

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Corolla Verso
« Válasz #5325 Dátum: 2016.12.21 07:11:34 »
Köszönöm a válaszokat.
Majd megnézetem autovillamosságissal.
Ez is Németországból lett hozva, de nem a szutyok fajta, végig Toyotánál szervizelt, felhívtam a magyar toyotásokat, km rendben van, nincs leélve, szép autó, csak ez az egy dolog van vele, illetve annyi, hogy az ablakmosó fúvókák közül, a vezető oldalon ami van, nem spriccel mind a három lyukon, csak kettőn.
De mivel nem új autót vettem belefér.
Az audio-t gondolom bontóból kell venni, azt komplett csere. Mennyibe kerülhet egy, vagyis mennyiért érdemes venni?  Meg legfőképpen hol?

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26337
Re:Corolla Verso
« Válasz #5326 Dátum: 2016.12.21 16:50:41 »
Hát, szerintem, örülj, ha kapsz egyet valahol...
music     

Capeti

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Corolla Verso
« Válasz #5327 Dátum: 2016.12.21 17:43:35 »
A lámpa ha felkapcsolva marad, akkor sípol :) Csak tök süket vagyok.
Az audiót ma a kereskedő megnézte, elnézést kért, hogy nem vették észre és januárban cserélteti saját költségén.
Van még becsület a földön.


music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26337
Re:Corolla Verso
« Válasz #5328 Dátum: 2016.12.22 00:32:51 »
Nohát, mik vannak...
A sípolás nem hangos, ez igaz. A be nem kapcsolt öv figyelmeztetője hagosabb.
music     

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9521
Re:Corolla Verso
« Válasz #5329 Dátum: 2016.12.22 11:17:01 »
A lámpa ha felkapcsolva marad, akkor sípol :) Csak tök süket vagyok.
Ez tényleg érdekes, a Yaris-unk első tulaja egy gyermekorvos néni volt, mesélte hogy párszor lemerítette az akksit mert felkapcsolva hagyta a lámpát rajta, a sípolást meg nem hallotta. Tényleg van úgy hogy azt a frekvencia tartományt van aki alig hallja. Főleg egy bizonyos kor után.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26337
Re:Corolla Verso
« Válasz #5330 Dátum: 2016.12.22 16:43:32 »
A lámpa miatti sípolás nem túl hangos, a biztonsági öv miatti már inkább, ráadásul az egyre erősödik az elején. Érdekes, hogy ez a feature kimaradt a Yaris II-ből, ott viszont azért sípol, ha behúzott kéziféknél mozog az autó.
music     

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re:Corolla Verso
« Válasz #5331 Dátum: 2016.12.31 13:53:11 »
A lámpa miatti sípolás nem túl hangos, a biztonsági öv miatti már inkább, ráadásul az egyre erősödik az elején. Érdekes, hogy ez a feature kimaradt a Yaris II-ből, ott viszont azért sípol, ha behúzott kéziféknél mozog az autó.

Yaris 2-nel a jobb oldalon kb ugy jelez mint a versoban, villog es pittyen, egyre gyorsabban. A vezetooldalon nem tudom meg sosem voltam bekotes nelkul

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26337
Re:Corolla Verso
« Válasz #5332 Dátum: 2016.12.31 15:34:39 »
Most már megnézem. Nálunk is mindenki beköti magát, így ritkán lehet tesztelni, de úgy rémlik, hogy a Yarisban a jobb 1-en nem erősödik a csipogás, csak van.
music     

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re:Corolla Verso
« Válasz #5333 Dátum: 2016.12.31 20:16:15 »
Most már megnézem. Nálunk is mindenki beköti magát, így ritkán lehet tesztelni, de úgy rémlik, hogy a Yarisban a jobb 1-en nem erősödik a csipogás, csak van.

Igem az lehet. Versonal is igy van nem? Majd megnezem. Nekem akkor szokott jelez, mikor a taskam az ulesen van es pont lenyomja :)

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re:Corolla Verso
« Válasz #5334 Dátum: 2016.12.31 21:33:34 »
Nem tudjatok veletlenul ha ki szeretnem vezetni egy tablagep hangjat jack kabelen keresztul az megolhato? A gyari fejegyseg kezelne valahogy? Transmittert nem akarok mert zajos es idegesit. Cd lejatszot nen hasznalom, valahogy ahelyett is lehetne...

Amugy meg BUEK!! :)

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9521
Re:Corolla Verso
« Válasz #5335 Dátum: 2017.01.01 12:33:58 »
Keress rá hogy Toyota aux adapter. Többféle megoldás van, itt a fórumon is sokan írogattak erről.

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re:Corolla Verso
« Válasz #5336 Dátum: 2017.01.01 18:38:05 »
Keress rá hogy Toyota aux adapter. Többféle megoldás van, itt a fórumon is sokan írogattak erről.

köszönöm nézem

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26337
Re:Corolla Verso
« Válasz #5337 Dátum: 2017.01.01 18:42:37 »
Igem az lehet. Versonal is igy van nem? Majd megnezem. Nekem akkor szokott jelez, mikor a taskam az ulesen van es pont lenyomja :)
Versonál erősödik a csipogás. A Yarisban nem szoktam az első ülésbe táskát/szatyrot tenni, mert le szokott esni...  :innocent:
music     

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re:Corolla Verso
« Válasz #5338 Dátum: 2017.01.01 19:53:04 »
Versonál erősödik a csipogás. A Yarisban nem szoktam az első ülésbe táskát/szatyrot tenni, mert le szokott esni...  :innocent:

igen ott nincs oldaltartás, jártam úgy, hogy leborult :)

szantozoli

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Corolla Verso
« Válasz #5339 Dátum: 2017.01.03 14:25:37 »
Sziasztok!

Tegnap vettem egy külföldi 2004-es Toyota Corolla Verso-t 1.8 vvti SOL. Hazafelé jövet jött 2 probléma, aminek a megoldásához kérném a segítségeteket.

Az autó rádió kb. 2 perc után teljesen elhallgatott. Áramot kap, de egyetlen rádióadást sem fog be. Aztán otthon egy CD-vel ki szerettem, volna próbálni, hogy egyáltalán az a része működik -e. És egyszer csak megszólalt a rádió! Viszont csak kb. 2 percig ment ismét, és egy pukkanás szerű hangot adott. Elfelejtette a csatornákat, és továbbra sem szól, de áramot kap, a kijelzője működik. A CD-t nem veszi el. Igaz, nem mertem teljesen beletolni, úgy 2 mm még kint volt, hogy ha baj van, vissza tudjam venni. Olyan mélységben szerintem már be kellett volna húznia magának.

A másik nagyon nagy probélma (mert rádió nélkül lehet autózni), hogy egyáltalán nem megy a fűtés. Kb. 310 km-t utaztam jéghideg autóban (nem volt kellemes dolog, még szerencse, hogy egyedül voltam). A ventillátor fúj, a víz meleg, a bemenő és a kimenő cső egyaránt meleg. Elképzelhető, hogy valami biztosíték ment ki, ami a rádióhoz is menne?

Volt már valakinek hasonló gondja?

Nincs hozzá magyar kézikönyvem sem. Így egyelőre az órát sem tudom beállítani rajta...... a napi km számlálót sem tudom megnézni........ Tudnátok segíteni?

Köszi! Zoli