Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1249872 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8355 Dátum: 2014.10.10 14:09:27 »
Anyáám, csajok, mit tudtok hisztizni egy ilyen xarságon. Azért ha visszaolvasnánk, hogy mennyi, amúgy saját topiccal rendelkező offolás volt itt, sztem rájönnénk, hogy bizony volt bőven, csak ez most van, akinek csípi a szemét...
Gabe 254.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8356 Dátum: 2014.10.10 14:31:33 »
Azt is tedd hozzá, hogy hányszor szóvá is lett téve itt az offolás  ;)
music     

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8357 Dátum: 2014.10.10 15:10:59 »
Így van. Szavazzunk! A fegyverek kerüljenek a helyükre  :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:

Homlok,Tarkó, Mellgödör? :) :flowers: p.v.
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8358 Dátum: 2014.10.10 19:43:06 »
Jó OFFoljunk tovább.  :tc: :rockon: :tank:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Corollás Gergő

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1206
Re: Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8359 Dátum: 2014.10.10 19:59:21 »
Minden olyan téma, aminek NINCS itt külön topikja.
Szerintem nem túl bonyolult.
Ez a téma csak felvetődött itt. Nehogy már azért, hogy egy pár gondolatot megbeszéljünk egymással, azért át kelljen menni mindig másik topicba. Szerintem ez bőven belefér az off topicba. Akit nem érdekel hagyja ki ezeket a sorokat.
Ja és légyszíves, akinek nem tetszik, hogy ezeket a fegyveres dolgokat ide írjuk, az ezzel kapcsolatos problémáját és észrevételét ne ebbe a topicba írja, mert ezzel nem mutat nekünk példát (és szét offolja ezt az off topicot), hanem írja a problémák, észrevételek topicba. :D
Köszi, puszi. :)
« Utoljára szerkesztve: 2014.10.10 20:06:22 írta Corollás Gergő »

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8360 Dátum: 2014.10.10 20:21:59 »
...az efféle hajlamokat az arravágyók ki t tudják élni...
EZ itt a probléma, hogy ezt gondolod. Ezért hangoztatod az offolást. Biztos nem így tennél, ha mondjuk szendvicsekről beszélgetnénk (pedig arra is van külön topik). Ez pedig így minden, csak nem fair. Hajlam... kiélés? Miről beszélsz, ember? Nehogy már valamiféle perverznek titulálj burkoltan, azért, mert engem érdekelnek a fegyverek. Ehhez semmi jogod :excl:

EZ zavar engem - nem pedig az a technikai kérdés, hogy a totál offban off-e a fegyver-téma, vagy sem  :censored: !
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Re: Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8361 Dátum: 2014.10.10 23:04:01 »
Ez a téma csak felvetődött itt. Nehogy már azért, hogy egy pár gondolatot megbeszéljünk egymással, azért át kelljen menni mindig másik topicba. Szerintem ez bőven belefér az off topicba. Akit nem érdekel hagyja ki ezeket a sorokat.
Ja és légyszíves, akinek nem tetszik, hogy ezeket a fegyveres dolgokat ide írjuk, az ezzel kapcsolatos problémáját és észrevételét ne ebbe a topicba írja, mert ezzel nem mutat nekünk példát (és szét offolja ezt az off topicot), hanem írja a problémák, észrevételek topicba. :D
Köszi, puszi. :)
Tévedtem, bonyolult.

Corollás Gergő

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1206
Re: Re: Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8362 Dátum: 2014.10.11 06:47:04 »

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8363 Dátum: 2014.10.11 09:01:31 »
Úgy vélem, most van az a pillanat, amikor arra kérem mindkét oldalt, hogy e tárgykörben való hozzászólások közzétételét mellőzze.  Amennyiben a fegyveres HSZ-folyam továbbiakban is kifejtésre szorulna, akkor azt a honos topicba tegyük.

Egyúttal leszögezem: Az OFF-ban nem lehet semmi OFF. Másrészt a hosszabb HSZ folyamot - amennyiben van honos topicja - valóban célszerű ott elhelyezni márcsak azért is, mert a célzatosan a tárgykörben kereső fórumtársunk biztosan abban fogja keresni azt és nem az OFF-ban. 
Mindazonáltal a rövid, pár HSZ-t tartalmazó más topicba is beleillő tartalmat az OFF-ba történő közzététel ellen nem merülhet fel kifogás.

Az meg amúgy is szabályozva van a Kódexben, hogy mi a teendő abban az esetben, ha probléma merül fel akár a tartalom, akár a fórumozók között.  Ne egymást osszátok, annak soha sincsen jó vége. Egymás véleményének tiszteletet kell adni, még akkor is, ha nem értünk azzal egyet.

Tehát, amennyiben a bejegyzést követően a korábbi téma ismét megjelenik pro, vagy kontra, akkor törlöm.  Köszönöm mindkét oldal megértését.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8364 Dátum: 2014.10.11 09:24:32 »
 :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8365 Dátum: 2014.10.11 10:51:12 »
Úgy vélem, most van az a pillanat, amikor arra kérem mindkét oldalt, hogy e tárgykörben való hozzászólások közzétételét mellőzze.  Amennyiben a fegyveres HSZ-folyam továbbiakban is kifejtésre szorulna, akkor azt a honos topicba tegyük.

Egyúttal leszögezem: Az OFF-ban nem lehet semmi OFF. Másrészt a hosszabb HSZ folyamot - amennyiben van honos topicja - valóban célszerű ott elhelyezni márcsak azért is, mert a célzatosan a tárgykörben kereső fórumtársunk biztosan abban fogja keresni azt és nem az OFF-ban. 
Mindazonáltal a rövid, pár HSZ-t tartalmazó más topicba is beleillő tartalmat az OFF-ba történő közzététel ellen nem merülhet fel kifogás.

Az meg amúgy is szabályozva van a Kódexben, hogy mi a teendő abban az esetben, ha probléma merül fel akár a tartalom, akár a fórumozók között.  Ne egymást osszátok, annak soha sincsen jó vége. Egymás véleményének tiszteletet kell adni, még akkor is, ha nem értünk azzal egyet.

Tehát, amennyiben a bejegyzést követően a korábbi téma ismét megjelenik pro, vagy kontra, akkor törlöm.  Köszönöm mindkét oldal megértését.


Abszolút egyetértek! Azért OFF, mert off a téma...ennyi. Nem?
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9521
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8366 Dátum: 2014.10.13 19:17:44 »
Mindazonáltal a rövid, pár HSZ-t tartalmazó más topicba is beleillő tartalmat az OFF-ba történő közzététel ellen nem merülhet fel kifogás.
Ezzel mindenki egyetért, de azt azért gondolom észrevetted, hogy amik posztolva lettek mielőtt először felhívtam a figyelmet, azok már bőven nem feleltek meg a  "rövid, pár HSZ-t tartalmazó más topicba is beleillő tartalom" kategóriában. Nagyméretű képek beillesztve széleskörű magyarázatokkal. Na ez az a szint, amikor tényleg saját topikba kell menni. Témától függetlenül...

Köszönöm!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8367 Dátum: 2014.10.13 20:28:29 »
Ezzel mindenki egyetért, de azt azért gondolom észrevetted, hogy amik posztolva lettek mielőtt először felhívtam a figyelmet, azok már bőven nem feleltek meg a  "rövid, pár HSZ-t tartalmazó más topicba is beleillő tartalom" kategóriában. Nagyméretű képek beillesztve széleskörű magyarázatokkal. Na ez az a szint, amikor tényleg saját topikba kell menni. Témától függetlenül...

Köszönöm!
Miért ragozod tovább  :eek: ?! Abszolút nyilvánvaló, hogy miért emeltél szót! És az nem az offolás ténye... ::)

(Trotter Mester, nyugodtan töröld... csak remélem, Robi olvassa, mielőtt ez megtörténik - mert nem fair, amit ebben a kérdésben itt tesz.)
« Utoljára szerkesztve: 2014.10.13 20:31:19 írta Palaczk »
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8368 Dátum: 2014.11.10 19:49:44 »
OFF
A szabadott volna nem egyenlő a szabadjon megjegyeznem  formával.   A nem lett volna szabad formával semmi bajom.

És igen: engem irritál. Pont. De meggyőztetek, hogy helyes. Ugyanez a véleményem a média és a médium vonatkozásában. A latin többes számot használja egyes számban....  :D    De ezzel a véleményemmel tudom, hogy egyedül vagyok az egész honban.  :D

Nem baj, ettől még nem vagyok kevesebb, vagy több. Én használom azt, ami  helyes és nem érdekel, hogy mások régies archaikus formában beszélnek full modern dolgokról.  Persze, trendi.  :1eye:
Node én egy őskövület vagyok, aki a boralapanyagként szolgáló bogyós gyümölcs nevét is így tanulta az alsóban: szöllő.  :D :D  ON
Trendi  :eek: ? Így ismersz engem? Hogy én azért használom ezeket a szavakat, mert ez most trendi?  ::)

(Vagy azért, mert így hallottam beszélni a nagyszüleimet és a szüleimet is... ott Erdélyben, ahol él még a régi, el nem torzult, szebb magyar nyelv.)

 :nonono:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #8369 Dátum: 2014.11.10 19:59:32 »
Trendi  :eek: ? Így ismersz engem? Hogy én azért használom ezeket a szavakat, mert ez most trendi?  ::)

(Vagy azért, mert így hallottam beszélni a nagyszüleimet és a szüleimet is... ott Erdélyben, ahol él még a régi, el nem torzult, szebb magyar nyelv.)

 :nonono:

Nem.  De a Totalcarban, a Music rádióban és más médiumokban (szerintem médiákban) is egyre többet hallom.  Nem hiszem, hogy mindenki az előbb említettek közül az általam nagyra tartott erdélyi magyarság - székelység - csángóság régies beszédmódját kívánját feleleveníteni. Ha tévedek, akkor meghajtom ősz fejemet.

Csak az se felejtsük el, hogy az én gyökereim sem a jelenlegi magyarhon keretei között vannak, hanem a valamikori Abaúj-Torna vármegye keleti szegmenségben a Felvidéken.  És én nagyszüleim is onnan hozták a történelem viharain keresztül-által a magyarnyelvet.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.