Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1253097 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

szkaresz27

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2790 Dátum: 2009.04.29 20:09:20 »
jaja...hasonló jelenségek voltak nekem is.. :D belenyúltál Te is a tuttiba.... made in china!! :D vagy nem tom..de ügyesek szerintem a ferdeszeműek!! :D  [rohog]

leszilaci

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2791 Dátum: 2009.04.29 20:11:41 »
Én töröltem ki, mármint a gépem/egerem :ph34r: állandóan szórakozik, a két kedvencem: 1,felmegy a jobb felső sarokba és bezárja az ablakot, 2kattog vagy 3at4et és visszamegyünk oldalakat :wacko:
Peti, vigyek Neked egy másik egeret,h kipróbáld mivel van baj?
usb-s egér jó?

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2792 Dátum: 2009.04.29 20:17:14 »
jaja...hasonló jelenségek voltak nekem is.. :D belenyúltál Te is a tuttiba.... made in china!! :D vagy nem tom..de ügyesek szerintem a ferdeszeműek!! :D  [rohog]

A jó édes anyukájukat :eek:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2793 Dátum: 2009.04.29 20:19:01 »
Peti, vigyek Neked egy másik egeret,h kipróbáld mivel van baj?
usb-s egér jó?


Kösz Lacikám! De nem az egér hibás :no:
Én is azt hittem, de más egérrel is szórakozik, (3van itthon +a konyhába amiről még nem tudok) sztem valami vírus van, lehet kevesebb "felnőtt" oldalt kéne nézni :whistling:

szkaresz27

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2794 Dátum: 2009.04.29 20:23:19 »
Próbáld meg a konyhait megfogni azt azzal próbáld ki...hátha kinyírja a vírusod is!! :D

tutinet

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2795 Dátum: 2009.05.02 17:42:20 »
Ehhez tényleg no comment...

Én egyetértek a sráccal. A sok barom fel van háborodva pedig igaza van a srácnak. Tényleg nem tartják be a 30-at ilyen helyeken. Az emberekben nincs megértés mindenki a saját önző a saját kis xaros problémájával van elfoglalva, ezért tartunk itt ahol tartunk. Még a saját atóját is összetöri csakhogy átgázolhasson a másikon, megszokta, hogy neki mindent lehet ha nagyon kiabál. Biztos valami főnök és azt hiszi az utcán is az.Mutyi, lopás, korrupció, gyarmat,  rezervátum, európa szemétlerakója.
Hihetetlen, hogy ahol egyszerű emberek laknak -nem valami képviselők, pártkatonák - értem ezalatt ott nem tudnak megoldani ilyen problémákat mindamelett, hogy 100 milliókat fizetnek ki a minisztériumok külsős kft-nek, bt-nek (persze haveri mind) tanulmányokra meg soha be nem fejezett munkákra. Emelett ők maguk is működnek, de akkor minek is ? ....
« Utoljára szerkesztve: 2009.05.02 17:52:46 írta tutinet »

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2796 Dátum: 2009.05.02 18:34:48 »
Én egyetértek a sráccal. A sok barom fel van háborodva pedig igaza van a srácnak. Tényleg nem tartják be a 30-at ilyen helyeken. Az emberekben nincs megértés...

Az útlezáróban nincs annyi megértés, hogy ezzel semmit nem oldott meg, csak betartott mindenkinek, aki arra akart menni, tekintet nélkül arra, hogy éppen 30-cal vagy 80-nal szokott-e közlekedni az adott utcában az illető.

Ha jól értettem, a kukásmellényes zseni bejelentett egy félpályás útlezárást, majd lezárta az egész utat önkényesen. Folytassam az általad már használt, csöppet demagóg "ezért tartunk itt" kezdetű mondattal?

Nem ennek az önbíráskodó nyomorultnak a feladata, hogy 1. sebességet mérjen (szemmel!?!? :D) 2. forgalmat irányítson 3. büntessen. Ha így érzi, vizsgáltassa meg magát, ugyanis roppant súlyos szereptévesztésben van. Ez nem módja a problémamegoldásnak. Ha demonstrálni akar, menjen a polgármesteri hivatal elé, és láncolja oda magát a biciklitárolóhoz.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2797 Dátum: 2009.05.02 18:48:46 »
Én egyetértek a sráccal. A sok barom fel van háborodva pedig igaza van a srácnak. Tényleg nem tartják be a 30-at ilyen helyeken. Az emberekben nincs megértés...

Az útlezáróban nincs annyi megértés, hogy ezzel semmit nem oldott meg, csak betartott mindenkinek, aki arra akart menni, tekintet nélkül arra, hogy éppen 30-cal vagy 80-nal szokott-e közlekedni az adott utcában az illető.

Ha jól értettem, a kukásmellényes zseni bejelentett egy félpályás útlezárást, majd lezárta az egész utat önkényesen. Folytassam az általad már használt, csöppet demagóg "ezért tartunk itt" kezdetű mondattal?

Nem ennek az önbíráskodó nyomorultnak a feladata, hogy 1. sebességet mérjen (szemmel!?!? :D) 2. forgalmat irányítson 3. büntessen. Ha így érzi, vizsgáltassa meg magát, ugyanis roppant súlyos szereptévesztésben van. Ez nem módja a problémamegoldásnak. Ha demonstrálni akar, menjen a polgármesteri hivatal elé, és láncolja oda magát a biciklitárolóhoz.

 :clap: :clap: :clap:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2798 Dátum: 2009.05.02 19:55:15 »
Sztem is.  :yes:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2799 Dátum: 2009.05.02 19:58:01 »
Sztem is.  :yes:

Há, Angel Eye.  :flowers:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2800 Dátum: 2009.05.02 20:14:27 »
Ja,

[a csatolmányt egy admin törölte]

tutinet

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2801 Dátum: 2009.05.02 21:05:48 »

Nem ennek az önbíráskodó nyomorultnak a feladata, hogy 1. sebességet mérjen (szemmel!?!? :D) 2. forgalmat irányítson 3. büntessen. Ha így érzi, vizsgáltassa meg magát, ugyanis roppant súlyos szereptévesztésben van. Ez nem módja a problémamegoldásnak. Ha demonstrálni akar, menjen a polgármesteri hivatal elé, és láncolja oda magát a biciklitárolóhoz.

Szerintem ezeken már rég túlvan, és ezekkel az eszközökkel nem ment semmire. Akik meg tudnák oldani azok nem oldják meg. Eddig tűrt. Nem 1 ilyenről hallottam már. A hatóságok önkormányzatok széttárják a kezüket és igérgetnek. Majd, aztán semmi nem lesz. Az illető ezt a totojázást elégelte meg ismerős a szitu úgyhogy nem tartom nyomorultnak mint te inkább téged tartalak önös érdeket előre helyezőnek. Mivel van másik út ahogy a vidiből kiderült az illető nem kért lehetetlent csak azt, hogy kerüljenek. Tehát a célját mindenki elérte és sokan kerültek is ez a videó meg van vágva mert az egresszív köcsögöket mutatja be a normális többséget nem.

Akkor se megvadulni kell ha ilyen szituba kerül az ember, mint az a bunkó mazdás csinálta, persze ő nem olyan helyen lakik, ahol száguldoznak a teherkocsik őt csak az érdekli, hogy hamar eljusson a suliba a gyerekkel, hát így elnézve nem az a fajta aki 30-al megy ilyen utakon.

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2802 Dátum: 2009.05.02 23:11:34 »
...inkább téged tartalak önös érdeket előre helyezőnek.

:D

...az illető nem kért lehetetlent csak azt, hogy kerüljenek...

Az illető bejelentett egy félpályás útlezárást, majd merő önzetlenségből lezárta az egész utat. Miért? Mert szerinte a száguldozók el fogják ütni a gyerekét, meg "szétesik a háza". (???) Ezt hogy tette? Úgy, hogy megszopatta azokat is, akik tartják a sebességkorlátozást, és azokat is, akik nem. Miért tette? Netán önös érdekből?!

Ja, nem, az én vagyok.

Figyelj, képzeld el, hogy én vagyok az a szimpatikus kukásmellényes, és kérek tőled egy nem lehetetlent. Legközelebb ha dolgozni indulsz, ne kapcsolj fel egyes fokozatból. Szerintem száguldozós fajta vagy a lóerő-kereséseddel, rádférne egy kis önfegyelem.

...így elnézve nem az a fajta aki 30-al megy ilyen utakon.

Így elnézve nem biztos, hogy te lennél a legmegfelelőbb arra, hogy megítéld, ki milyen fajta.

A helyzetet egyébként nagyon jól megítélte még a tökfej is, aki lezárta az utat. A sima állampógárral szemben pökhendi pofátlan módon viselkedett ("ha sérülést okozol, feljelentelek" - anyád), a rendőrök előtt viszont behúzta a farkát, belátta, hogy zéró joga volt lezárni az utat. Ha már ilyen empatikus vagy, lásd be te is, hogy Darth Vadert, Jockey Ewingot, Berényi Mikit és az Antikrisztust egyszerre véded. Nemes feladat, de tuti bukás.
« Utoljára szerkesztve: 2009.05.02 23:13:42 írta Satriani »

tutinet

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2803 Dátum: 2009.05.03 00:18:39 »

Figyelj, képzeld el, hogy én vagyok az a szimpatikus kukásmellényes, és kérek tőled egy nem lehetetlent. Legközelebb ha dolgozni indulsz, ne kapcsolj fel egyes fokozatból. Szerintem száguldozós fajta vagy a lóerő-kereséseddel, rádférne egy kis önfegyelem.

Így elnézve nem biztos, hogy te lennél a legmegfelelőbb arra, hogy megítéld, ki milyen fajta.

A helyzetet egyébként nagyon jól megítélte még a tökfej is, aki lezárta az utat. A sima állampógárral szemben pökhendi pofátlan módon viselkedett ("ha sérülést okozol, feljelentelek" - anyád), a rendőrök előtt viszont behúzta a farkát, belátta, hogy zéró joga volt lezárni az utat. Ha már ilyen empatikus vagy, lásd be te is, hogy Darth Vadert, Jockey Ewingot, Berényi Mikit és az Antikrisztust egyszerre véded. Nemes feladat, de tuti bukás.

Rosszul ismersz, nem szoktam száguldozni. Száguldozni a pályán kell nem az utcán és főleg nem lakott szűk utcában 30-as övezetben. Ahol lakom ezt a környéket is most rakták át 30-as övezetté ,de évekig vajúdtak mire megcsinálták meg már igen nagy volt a felháborodás, hogy kerület többi része mitől 30-as és ez miért nem, mikor egyforma lakóövezet. Kitettek sok-sok fekvőrendőrt és ennek örülök. Igaz mindegyiknél lassítanom kell jóval 30 alá, hogy ne érezze meg az autó de ezt simán bevállalom mert ez mindenkinek jó beleértve engem is.

Ez is olyan, mint az M3-as melletti zajvédőfal, amivel 15 éve etetik - főleg választási kampányban - az itt lakókat de sosincs belőle semmi, pedig kb 1 éve már a pénz is megvan rá. Ha valik emiatt lezárnák a fél M3-as kivezetőt és dugóba kéne kifelé menni, tudomásul venném , mert ez közös érdek .

Remélem a videós helyen is kiteszik a fekvőrendőröket minél hamarabb és akkor már jobban megfogja érni kerülni.
Az illető meg már azzal nyert, hogy kiállt az igazáért nem futott el az első hülyétől és bevállalta a lehetőségét annak is, hogy kaphat. Felhívta magára a figyelmet hátha az aktatologatás és szájkarate helyett a képviselők végre tesznek is majd valamit az ügy érdekében.
 
Itt nem arról van szó, hogy te mit kérsz tőlem , főleg nem egy ilyen marhaságot, hogy 1-be menjek végig. A szerinted tökfej egy egész utca érdekeit védte és ha jól láttam nem egyedül volt ezzel. Persze a sérüléssel kapcsolatos kijelentése jogos volt. Az, hogy ő odaállt azzal nem áll arányban az, hogy valaki elveri. Rendőrt lehet hívni de a mazdás állat nem igazán törvényesen akarta elintézni a dolgot fenyegetőzött nagy volt a szája még a saját kocsiját se sajnálta.
Hihetetlen mekkora egy tahó volt, mivel nem egy kikerülhetetlen dologgal állt szemben, annak tudatában, hogy tudta hogy van kerülő út is, a részeg biciklisről meg jobb nem beszélni. Semmi köze az én dolgaimhoz annak, hogy ő mit csinált, én amennyire kivettem az idő neki sokat számít tehát akár 50-el is megy egy 30-as táblánál szerintem ha épp siet nem érdekli a tábla.

Amikor bevezzették a fizetős pályákat akkor a kamionok és aki csak tehette lakott területen mentek inkább, hogy ne kelljen fizetni. Azt hiszed ennek örültek az ott lakók ? Te örülnél neki ?

És hány ilyen van még......


Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #2804 Dátum: 2009.05.03 15:58:51 »
Egy biztos: ha benne vagy a lecsóba az mindig más mint amit kívülállóként lát, tapasztal az ember.

Abba mondjuk tök igaza van a kukásmellények, hogy tuti kéne egy baleset, hogy történjen valami, ha halálos és netán egy gyerek az csak ""még jobb"" mert akkor a média is felfújja, ehelyett inkább -mintegy megelőzve a dolgot- kiáll és polgári engedetlenkedik, ezért lehet fikázni, de mégis mi a bánatot csináljon???

No az meg a másik hogy semmit sem ér el vele, -kérdezhetjük, hogy akkor meg minek csinálja?- okozott x+100 embernek egy rossz napot, (a Mazdásnak egy garantált agyvérzést) azt viszlát, 1hét múlva senki se emlékszik már rá, de mondom: az tuti hogy tényleg roppant kellemetlen mikor ilyen 30as övezetbe állandóan figyelni kell a hátsódra. :wacko:

Az meg hogy szétmegy a házuk :hmmmm: hát nemtom, ha nem csak a Mazdás fazon megy ott szigorúan 30al, hanem arra téved valami dömper is 70-80al, akkor simán eltudom képzelni hogy megugrik az ABBA lemez...