Szavazás

Mennyire jól tuningolható a Yaris?

Nagyon, azt se tudom, mit vegyek bele :)
14 (15.9%)
Közepesen, elég sok cucc kapható hozzá.
31 (35.2%)
Alig, nem sok lehetőség közül lehet választani
20 (22.7%)
Nem tuningolható. Így jó, ahogy van :)
23 (26.1%)

Összes szavazó: 86

Szerző Téma: Yaris tuning  (Megtekintve 542993 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris tuning
« Válasz #2325 Dátum: 2008.07.13 21:56:05 »
Szerintetek a kék vagy a króm színű megy a piros kocsihoz? :wub:
Mert ezen vacilálok vagy egy napja :)
Meg ilyenekre is gondoltam, hogy a kék festék lehet, hogy csúnyábban öregszik, mint a króm bevonat?
Mi a véleményetek?
http://www.knfilters.com/search/part_search.aspx?part=69-8756
Köszi

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Re: Yaris tuning
« Válasz #2326 Dátum: 2008.07.14 11:17:21 »
szombaton én is megyek Kakucsra!! Még nem 100%,de 70 az biztos!

A yaris előreláthatólag otthon marad, így ha minden igaz akkor a suzukival támadok. addigra benne lesz a klíma, talán melegem sem lesz így annyira! :clap:

Peti

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2327 Dátum: 2008.07.14 19:27:57 »
Szerintetek a kék vagy a króm színű megy a piros kocsihoz? :wub:


Króm :) láttam ma egy piros TS-t newpesten, elkell ismerni, hogy jól néz ki, feltűnő jelenség ::)

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris tuning
« Válasz #2328 Dátum: 2008.07.14 20:32:58 »
Pont itt:
http://www.auto-world.hu/
Köszi szépen, pont ezt kerestem :clap:

nekem pedig mostmár valahogy jobban húz a szívem a kék cső felé, mert lehet, hogy idővel a hűtőcsöveket is kékre cserélem, és az úgy jól fog mutatni, pláne hogy a szűrőre rendelek egy kék vízálló, de légáteresztő zsákocskát is :yes:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris tuning
« Válasz #2329 Dátum: 2008.07.15 09:54:34 »

nekem pedig mostmár valahogy jobban húz a szívem a kék cső felé, mert lehet, hogy idővel a hűtőcsöveket is kékre cserélem, és az úgy jól fog mutatni, pláne hogy a szűrőre rendelek egy kék vízálló, de légáteresztő zsákocskát is :yes:

Láttam neked egy olcsóbb megoldást ha érdekel ami a direktszűrőt illeti... Voltam a Norauto-ban és Homasita-ban, mindkét helyen kb. olyan 10 ezerből ki lehet hozni a szűrőt csövezéssel együtt. Nem tűnt rossz minőségűnek, közelebbről nézd meg azt meglátod.

Toyota Yaris T SPORT
153



leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2330 Dátum: 2008.07.15 15:10:53 »

nekem pedig mostmár valahogy jobban húz a szívem a kék cső felé, mert lehet, hogy idővel a hűtőcsöveket is kékre cserélem, és az úgy jól fog mutatni, pláne hogy a szűrőre rendelek egy kék vízálló, de légáteresztő zsákocskát is :yes:

Láttam neked egy olcsóbb megoldást ha érdekel ami a direktszűrőt illeti... Voltam a Norauto-ban és Homasita-ban, mindkét helyen kb. olyan 10 ezerből ki lehet hozni a szűrőt csövezéssel együtt. Nem tűnt rossz minőségűnek, közelebbről nézd meg azt meglátod.


én ezt találtam:
http://racing-bazar.hu/alkatresz/egyeb/greddy_airinx_ii._eredeti_japan_vadi_uj_direktszuro.html

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris tuning
« Válasz #2331 Dátum: 2008.07.15 18:35:17 »
Láttam neked egy olcsóbb megoldást ha érdekel ami a direktszűrőt illeti... Voltam a Norauto-ban és Homasita-ban, mindkét helyen kb. olyan 10 ezerből ki lehet hozni a szűrőt csövezéssel együtt. Nem tűnt rossz minőségűnek, közelebbről nézd meg azt meglátod.


Köszi, hogy gondoltál rám, de sikerült még kedvezményt szereznem, és úgy gondoltam, hogy akkor inkább már nem kockáztatok "olcsóbb" megoldásokkal, és K&N lesz, szép kék, és így meg fog állni 50ben mindennel együtt.

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Re: Yaris tuning
« Válasz #2332 Dátum: 2008.07.15 23:03:25 »
Van egy olyan alsó torony merevítőm, mint a fenti képen a második. Ts-hez való, vadiúj. LML topiktársunk hagyta rám, ő rendelte, de mire megjött eladta a ts yarisát. Ha vkit érdekel szóljon.


leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2333 Dátum: 2008.07.16 09:26:42 »
Idézetet írta: ToTo
Igy most már nem érsz le amikor beállsz?
....
A kipuff is felkerült?

- nem ér le az alja :clap:

- és felkerült a Ts-kipuff is  :sorcerer:
kis átalakítások kellettek,h passzoljon: 1 rögzítési pont átheggesztése,h ne érjen bele a lökhárító aljába + 1 bilincs
érdekes ez a kipuff: kellemesen duruzsol miután bemelegedett :) de legfőképpen 1000-2000RPM között, terhelésnél.

volt már szerencsém Zénóka remus-dobjához is tavaly nyáron -ezúton is köszönöm ezt is :laugh: -

a remus hangja 2500-3000fordulat körül jött meg, a Ts pedig a gyári-1.3 kipuffnál is HALKABB!!! magas fordulaton, 130-140-es tempónál :eek: töööök jóóóóó :yes:
(mindez az 1.3-ra igaz, az 1.0-n teljesen másképpen szólnak :ph34r:)

és igen, igen...vétettem...sokadjára...
már megint 130-140nel mentem :ph34r:
- tavaly nyáron, mikor a remus hangjára voltam kíváncsi
- tavaly télen, mikor kipróbáltam,h egy adott, 70km-es úton mennyi a fogyikülönbség max és min sebességgel (ésszerű határok között: 65 vs 140  ::) )
- kb 2 hete, mikor kipróbáltam, h a TTE kerekek ráznak-e, h ki kell-e centirozni
- és tegnap a Ts-kipuff hangja miatt :walkman:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Yaris tuning
« Válasz #2334 Dátum: 2008.07.16 09:29:15 »
Az esetleges pszichológus és kórházi ápolás díját az okozott lelki sérülések miatt a Klub átvállalja, ugye?  :1eye:
         

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2335 Dátum: 2008.07.16 09:33:36 »
Az esetleges pszichológus és kórházi ápolás díját az okozott lelki sérülések miatt a Klub átvállalja, ugye?  :1eye:
szóval el leszek verve(8napon túl),m traumát okoztam Neked? :ph34r: :surrender: :innocent:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Yaris tuning
« Válasz #2336 Dátum: 2008.07.16 09:35:47 »
Nem. A te lelkedet kellene ápolni, hogy így "megküldted" a kicsi kocsit...  :flowers:
         

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris tuning
« Válasz #2337 Dátum: 2008.07.16 10:56:47 »

- nem ér le az alja :clap:

- és felkerült a Ts-kipuff is  :sorcerer:
kis átalakítások kellettek,h passzoljon: 1 rögzítési pont átheggesztése,h ne érjen bele a lökhárító aljába + 1 bilincs
érdekes ez a kipuff: kellemesen duruzsol miután bemelegedett :) de legfőképpen 1000-2000RPM között, terhelésnél.
nap a Ts-kipuff hangja miatt :walkman:

Grat Laci!  :yes:  Akkor majd szombaton (ha sikerül lemenni) közelebbről is megnézem a gépet, addigra is vigyázz ám a sebességre...  :innocent:
Toyota Yaris T SPORT
153



SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Re: Yaris tuning
« Válasz #2338 Dátum: 2008.07.16 17:57:32 »
na majd adok én neked ilyen benzinárak mellett 140-nel közlekedni te huligán!! :2guns:

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris tuning
« Válasz #2339 Dátum: 2008.07.16 22:49:21 »
Van egy olyan alsó torony merevítőm, mint a fenti képen a második. Ts-hez való, vadiúj. LML topiktársunk hagyta rám, ő rendelte, de mire megjött eladta a ts yarisát. Ha vkit érdekel szóljon.

Engem lehet, hogy idővel érdekelne ::)
De ezt az alsó merevítőt nem tudom hol foglal helyet pontosan, nem lóg ki alulra(nem ez lesz az autó legalacsonyabb pontja)?
Azt hittem, hogy a képen a második merevítő, az olyan, amit hátra kell beszerelni a csomitartóba...
Mennyiért vesztegetnéd kb? :)