Szerző Téma: Telefonok  (Megtekintve 586714 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

diegho

  • Vendég
Re:Telefonok
« Válasz #630 Dátum: 2013.03.20 09:21:07 »
Telefonok között nem rossz ám az IPhone4 kamerája. Az N95-é sem sokkal jobb. Eddig az egyetlen telefonba épített meglepően JÓ minőségű kamerája a Samsung Innov8-nek volt. Azon besz*rtam...  :eek:

Jelenleg a pureview 808 a legjobb kamerás telefon.

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Telefonok
« Válasz #631 Dátum: 2013.03.20 12:38:26 »
http://www.edigital.hu/

edigitalban szabad a gazda...8havi kamatmentes részletfizetés van,akit érdekel esetleg!
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Telefonok
« Válasz #632 Dátum: 2013.03.20 13:05:14 »
Telefonok között nem rossz ám az IPhone4 kamerája. Az N95-é sem sokkal jobb. Eddig az egyetlen telefonba épített meglepően JÓ minőségű kamerája a Samsung Innov8-nek volt. Azon besz*rtam...  :eek:

ismerem a samsungot.  http://mobilarena.hu/teszt/samsung_i8510_innov8_mindentudo/multimedia_kamera_es_zenebona.html
szemeztem én anno vagy 5-6éve azzal a samu teloval,de nagyon drága volt,meg betoppant a nokia n95és inkább olyat vettem.
http://mobilarena.hu/teszt/nokia_n95_vagyak_kontra_valosag/kamera.html

de a samsungnak tényleg jobb a képe 1 kicsivel..talán...:)
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

diegho

  • Vendég
Re:Telefonok
« Válasz #633 Dátum: 2013.03.20 13:51:10 »
Megnéztem ezt az atab5-öt, de elég vegyesek a vélemények róla. Mennyire gáz képeket csinál? Milyen minőségben vesz fel videót? Térerő megfelelő vele? Hangminőség telefonálás közben mindkét oldalon oké?

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re:Telefonok
« Válasz #634 Dátum: 2013.03.20 13:57:06 »
én ezt a telót ismerem  :hug: http://mobilarena.hu/teszt/nokia_n8_vajon_eleg_lesz-e/kamera.html
jó képeket lehet lőn i vele!!! :yes:
Fery

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Telefonok
« Válasz #635 Dátum: 2013.03.20 18:29:43 »
Megnéztem ezt az atab5-öt, de elég vegyesek a vélemények róla. Mennyire gáz képeket csinál? Milyen minőségben vesz fel videót? Térerő megfelelő vele? Hangminőség telefonálás közben mindkét oldalon oké?

Miután a kamera gyári szoftverét egy droidos speciális programmal "megkotortam" számomra elfogadható képeket csinál, sőt makróban kifejezetten erősnek ítélem.  Ha 7végéig ráér, akkor csinálom néhány referenciafotót. Videóról nincsen még tapasztalatom, de azt is kipróbálom.

Térerő nálam Vodafone+T-mobil  (elsődleges, másodlagos) megfelelő.  Az elsődlegesnél van csak 3G támogatás, ha jól tudom.
Hangerő és hangminőség nem kifogásolható, jól hangosítható zajos környezetben is. A másik oldal sem panaszkodott. A telefont ki kell tapasztalni és a finombeállításokat elvégezni rajta, ami a nagyon jó fórumtámogatásnak köszönhetően nem nagy kihívás. Mondjuk sokat kell olvasni, az igaz.   Azt tudomásul kell venni, hogy ez nem egy csúcsmodell, hanem egy olcsó, ámde ár-értékarányban erős telefon 5"-os tepsi kijelzővel. Ahogy olvastam, általában azok fitymálják, akik a boltból kilépve azonnal belemásznak a teló lelkébe rootolják össze-vissza, nem megfelelő droidot tesznek fel és utána panaszkodnak.  Én, aki még rootolni sem tudok, nekem megfelel az ICS-el együtt, úgy ahogy van. Pár progit telepítettem a Play-ről, elvégeztem a finomhangolást, ennyi.

Egy év gari van rá, meglátjuk. A garis támogatás állítólag nem acélos, egy-két hónapos a súlyosabb problémák esetén, ámde van egy magyar.  Ennyi pénzért nem kapsz hasonlót, az biztos, hacsak nem e-bayon keresztül.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

diegho

  • Vendég
Re:Telefonok
« Válasz #636 Dátum: 2013.03.20 21:04:54 »
Nem akarok most azonnal telefont venni, szóval ráér. Még csak nézelődök, elvileg 4" körülit akartam, de ennek elég jó ára van, érdekelne milyen képeket/videókat csinál, mert sose tudni mit hoz a jövő.

TZoli

  • Vendég
Re:Telefonok
« Válasz #637 Dátum: 2013.03.20 21:41:45 »
Létezik, hogy vodánál előfizetéses telefon vásárlásnál (még soha nem volt előfizetéses telefonom) munkáltatói igazolás meg 3 havi közüzemi számla kell?  Csak kíváncsiságképp bementem múlt héten és azt hittem a pofámról leég a bőr amikor az eladó mondta, még jó hogy csak én voltam a boltba rajta kívül.


bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Re:Telefonok
« Válasz #638 Dátum: 2013.03.20 21:45:31 »
Létezik, hogy vodánál előfizetéses telefon vásárlásnál (még soha nem volt előfizetéses telefonom) munkáltatói igazolás meg 3 havi közüzemi számla kell?  Csak kíváncsiságképp bementem múlt héten és azt hittem a pofámról leég a bőr amikor az eladó mondta, még jó hogy csak én voltam a boltba rajta kívül.
Persze. Nem csak ott, hanem a T-nél is. ;)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Telefonok
« Válasz #639 Dátum: 2013.03.20 21:47:45 »
munkáltatói igazolás? ammeg minek?
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Re: Telefonok
« Válasz #640 Dátum: 2013.03.20 22:01:27 »
munkáltatói igazolás? ammeg minek?
Azért, mert egyrészt hűség időt vállalsz 1-2 évre és ezzel igazolod, hogy van bevételed, a közüzemi számlákkal pedig azt mutatod meg, hogy a lakcímeden életvitel szerűen tartózkodsz és adott esetben oda küldhetik a behajtót. Na jó, utóbbi kijátszható, amit a bronz bőrűek mesterien művelnek is. >:(
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Re: Telefonok
« Válasz #641 Dátum: 2013.03.20 22:09:57 »
Azért, mert egyrészt hűség időt vállalsz 1-2 évre és ezzel igazolod, hogy van bevételed, a közüzemi számlákkal pedig azt mutatod meg, hogy a lakcímeden életvitel szerűen tartózkodsz és adott esetben oda küldhetik a behajtót. Na jó, utóbbi kijátszható, amit a bronz bőrűek mesterien művelnek is. >:(
Közüzemiről tudtam, munkáltatóiról úgy tudtam hogy egy ideje már lejjebb adták a nívót (mint a 0 kezdőrészletes hitelnél). Lehet visszatértek a régi idők.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

PiciPeti

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
Re:Telefonok
« Válasz #642 Dátum: 2013.03.20 22:16:22 »
Jobb témát nem találtam, ha off akk sorry.

Kis közvélemény kutatást szerveznék.
Szóval, ki milyen fülhallgatót használ? Mennyire van vele megelégedve? Mi jellemző rá? (Telt, mély basszus; élethű közép; csilingelő magas; stb...)

Mostanában vettem egy Xears XE200Pro Ebony-t: http://www.xears.com/produkte/experience-xe200pro-ebony-braun-schwarz
(Nem ennyiért, használtan, de nem ez a lényeg.)
Igazából többet vártam tőle, sok jót olvastam róla, de a mélytartománya 60Hz-ig tart, és felette se túl telt, illetve középen sztem nagyon ki van emelve, és "ccssstt"-eg.   :cry:
Úgy összességében kellemes hangja van, összeszedett, iszonyat részletező, de a Sennheiser CX400II-t jobb volt hallgatni.

Aki pedig agyrobbantó mélyekre vágyik: http://www.koss.com/en/products/headphones/earbuds/PLUG__Plug_In-Ear_Headphone
Brutál cucc...  ;)

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Telefonok
« Válasz #643 Dátum: 2013.03.21 07:26:35 »
Az elmúlt pár hétben már kétszer tapasztaltam azt a jelenséget, hogy a telefonom "elveszíti" a hálózatot és iszonyatos mértékben elkezdi leszívni az akkut.  ::)
Első alkalommal éjjel lehetett, 11-kor fullra töltve tettem le és reggel 6-ra már pirosan villogott. Tegnap meg este 7 körül 40%-on állt majd 9-kor már csak 10% volt rajta. Ez mi a fene lehet?
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Re:Telefonok
« Válasz #644 Dátum: 2013.03.21 07:48:04 »
Az elmúlt pár hétben már kétszer tapasztaltam azt a jelenséget, hogy a telefonom "elveszíti" a hálózatot és iszonyatos mértékben elkezdi leszívni az akkut.  ::)
Első alkalommal éjjel lehetett, 11-kor fullra töltve tettem le és reggel 6-ra már pirosan villogott. Tegnap meg este 7 körül 40%-on állt majd 9-kor már csak 10% volt rajta. Ez mi a fene lehet?
Kikapcs, akksi ki, 5 perc vár és vissza?
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer