Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 565623 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

ratman

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
Re: Yaris Ts
« Válasz #1650 Dátum: 2009.04.16 15:22:56 »
http://www.xxltuningclub.hu/discount/discount.html
szerintem:
-drága
-csúnya
-vegyél még beszerelő készletet is(sínt), amivel jobb esetben lehet majd az ülést tologatni...fix ülésben(háttámla nem állítható) utazzon le fél óránál többet akinek 6anyukája van :flowers:
-rendőrbácsi mit szól? van hozzá bizonylat?

persze nem lebeszélni akarok senkit sem erről :D

Az alkatrész topikban írtam, hogy dönthetőt keressen, de az úgy látszik már kívül esik a horizonton...  :cool2:

ykzeendo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 182
Re: Yaris Ts
« Válasz #1651 Dátum: 2009.04.16 15:34:08 »
hali eladó a kép jobb oldalán látható ülés vagy csak a kutya eladó  ;)
esetleg van 2 db belőle mármint az ülésből [rohog] mert NAGGYON KELLENE, most vegyek sport ülést aminek darabja 38 eFT és nem is olyan jó minőségű
pempőke(a kutya) nem eladó :flowers:
de az ülések sem :no:

kárpitosnál van a bal oldali Ts-ülés. bal oldali combtámaszt+ülőlapot rendberakatom rajt' .

aztán a gyári(nem Ts) ülésekkel még megálámodom,h mi legyen :hmmmm: régóta vágyom fűthető bőrös ülésre


hali mennyibe kerül megcsináltatni az üléseket ?
we smoke, you smoke, ... everybody smoke; háhá: 1284km/tank (D4D) 90-117km/h átlag

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris Ts
« Válasz #1652 Dátum: 2009.04.16 15:39:46 »
nekem a fő problémám az üléscserével, hogy akkor az oldallégzsákoktól elköszönhetek... különben már lehet, hogy kicseréltem volna őket.
Én is a tömetésen gondolkodtam, hogy az oldaltartókat keményebbre, tudtok valami jó szakit erre?

tutinet

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1653 Dátum: 2009.04.16 17:12:07 »
http://www.xxltuningclub.hu/discount/discount.html
szerintem:
-drága
-csúnya
-vegyél még beszerelő készletet is(sínt), amivel jobb esetben lehet majd az ülést tologatni...fix ülésben(háttámla nem állítható) utazzon le fél óránál többet akinek 6anyukája van :flowers:
-rendőrbácsi mit szól? van hozzá bizonylat?

persze nem lebeszélni akarok senkit sem erről :D

nem is neked írtam......

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1654 Dátum: 2009.04.16 20:54:52 »
http://www.xxltuningclub.hu/discount/discount.html
szerintem:
...
persze nem lebeszélni akarok senkit sem erről :D
nem is neked írtam......
én sem Neked :flowers: elvégre Te nem is gondolkozol ülések cseréjén, vagy igen? :hmmmm:

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1655 Dátum: 2009.04.16 21:00:06 »
hali mennyibe kerül megcsináltatni az üléseket ?
Zénókának van kárpitos ismerőse sopronban. odaadtam neki,h nézesse meg. még nem tudom mennyibe fog kerülni.
egyébként csak a bal oldali ülést kell kitömni, a jobb oldali zsírjógyárikemény :D

ha az apróbetűs részre gondolsz, azt nem tudom :no: gondolom nem olcsó egy bőrözés :hmmmm:

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1656 Dátum: 2009.04.16 21:03:50 »
Az alkatrész topikban írtam, hogy dönthetőt keressen, de az úgy látszik már kívül esik a horizonton...  :cool2:
én olvastam :tt2:
nem is mondta senki,h nincsen igazad :D

tutinet

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1657 Dátum: 2009.04.17 22:27:04 »
én sem Neked :flowers: elvégre Te nem is gondolkozol ülések cseréjén, vagy igen? :hmmmm:

Nem gondolkodok ülés cserén, esetleg egy Corolla TS ülés jól jöhet, de úgyse nagyon lesz bontóban.

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris Ts
« Válasz #1658 Dátum: 2009.05.17 22:29:06 »
Nemsokára elkezdődik a kipuff project, de utána otimalizálni kellene a rendszert, hogy mindenből kapjon eleget:)
Ezeknek lehet írni a computerét, vagy van hozzá valami chip?
ToTo, neked milyen chip van benne, és hol csináltattad?

Zénóka: Megkaptad a privit?

Üdv.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1659 Dátum: 2009.05.19 12:49:56 »
Nemsokára elkezdődik a kipuff project, de utána otimalizálni kellene a rendszert, hogy mindenből kapjon eleget:)
Ezeknek lehet írni a computerét, vagy van hozzá valami chip?
ToTo, neked milyen chip van benne, és hol csináltattad?

Zénóka: Megkaptad a privit?

Üdv.

privi ment  :flowers:
Toyota Yaris T SPORT
153



zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Yaris Ts
« Válasz #1660 Dátum: 2009.05.30 18:13:26 »
Tervezzük Yaris Ts-ünk évjáratos frissítését, eladnánk a mostanit, részletek az általános Adok-Veszek oldalon.

Zsono
Zsono

halszaj

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Yaris Ts
« Válasz #1661 Dátum: 2009.05.31 14:47:13 »
 :sorcerer:

Eladó egy Yaris TS-hez való K&N Typhoon kit. Részletek a "Yaris alkatrész ADOK-VESZEK" oldalon...
- Esse Quam Videri -

pzs

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1662 Dátum: 2009.07.02 17:18:14 »
Sziasztok,

Azt tudja esetleg valaki, hogy attol kezdve hogy felvillan a benzin "hianyat" jelzo LED nagyjabol hany liter uzemanyag lehet meg a tankban? Nem probaltam meg ki es nem is szeretnem, de ha esetleg olyan helyzetbe kerulok akkor tudjam ? km-ert tudok meg felelem nelkul megtenni vele.

Koszi,
PZs

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Yaris Ts
« Válasz #1663 Dátum: 2009.07.02 17:28:41 »
Majd a szakik megmondják a frankót a te típusodra vonatkozóan, de átlag 6-12 liter van még a tankban a lámpa felvillanása után.
         

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Yaris Ts
« Válasz #1664 Dátum: 2009.07.02 17:31:40 »
Sziasztok,

Azt tudja esetleg valaki, hogy attol kezdve hogy felvillan a benzin "hianyat" jelzo LED nagyjabol hany liter uzemanyag lehet meg a tankban? PZs

Tapasztalataim szerint -5 liternél kezd világítani, és mire a legközelebbi benzinkutat elérem, 40 litert biztosan tudok bele tölteni. 50 km-nél én nem számolnék nagyobb távolságra.

Zsono