Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2130300 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5730 Dátum: 2010.12.01 15:02:12 »
Nem, de aki egy hangyaf  :censored: sznyit is igényes magára és a autójára, az nappali fénynél tiszta autóról csinál minimum 3db képet, amiből 1 db a belsőt mutatja. Ha így tesz, akkor már kép alapján ki lehet szúrni a durva kopásokat, pl a kárpitokon, kormányon.  :whistling: ... vagy éppen az ellenkezőjét és talán rövidebb idő alatt sikerül értékesíteni az autót...  :yes:

Mondd, Te vettél már használtan autót? Vagy ennyire mindegy Neked, hogy hogy néz ki egy autó használtan?  :flowers:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5731 Dátum: 2010.12.01 15:09:33 »
Nem, de aki egy hangyaf  :censored: sznyit is igényes magára és a autójára, az nappali fénynél tiszta autóról csinál minimum 3db képet, amiből 1 db a belsőt mutatja. Ha így tesz, akkor már kép alapján ki lehet szúrni a durva kopásokat, pl a kárpitokon, kormányon.  :whistling: ... vagy éppen az ellenkezőjét és talán rövidebb idő alatt sikerül értékesíteni az autót...  :yes:

Mondd, Te vettél már használtan autót? Vagy ennyire mindegy Neked, hogy hogy néz ki egy autó használtan?  :flowers:
A valóság majdnem mindig másképpen néz ki, mint a szép képen. :D
Mondd te megis szoktál nézni olyan autot, amit képpel hirdetnek :devil: Vagy csak a hirdetéseket nézegeted ;)
A kérdés költöi mert használtautód van :szemez:

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5732 Dátum: 2010.12.01 15:41:44 »
A képek iagzából csak arra jók, hogy el tud dönteni, hogy megnézed e személyesen a kocsit vagy sem.De az biztos, hogy a kép semmit nem dönt el.Pl.:gyönyörű fényezés a képen, a helyszínen meg látod hogy valószínüleg rommá volt törve a kocsi mert a tetőn kivűl minden újra lett festve.

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5733 Dátum: 2010.12.01 15:50:35 »
A valóság majdnem mindig másképpen néz ki, mint a szép képen. :D
Mondd te megis szoktál nézni olyan autot, amit képpel hirdetnek :devil: Vagy csak a hirdetéseket nézegeted ;)
A kérdés költöi mert használtautód van :szemez:
Csak Olyan autók nézek meg, amit képpel is hirdetnek, sőt, olyat egyáltalán nem is nézek meg, ami nem tetszik képen (pl. homályos, túl sötét, túl világos, koszos-piszkos autó, stb.) Max, ha épp utamba esik a kereskedés, vagy ugyanazon településen van, ahol én is.
A hirdetés, de ezt már írtam korábban is - az első lépése egy adás-vételnek jó- és rossz értelemben is! Ha korrekt a hirdetés, nekem tetsző érzést vált ki bennem. Ez érdeklődéssé alakul, majd megtekintés után döntés jön.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5734 Dátum: 2010.12.01 16:20:29 »
A képek iagzából csak arra jók, hogy el tud dönteni, hogy megnézed e személyesen a kocsit vagy sem.De az biztos, hogy a kép semmit nem dönt el.Pl.:gyönyörű fényezés a képen, a helyszínen meg látod hogy valószínüleg rommá volt törve a kocsi mert a tetőn kivűl minden újra lett festve.
Igen valahogy így :yes:
 Mweg sok más se látszik a képeken :no:

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5735 Dátum: 2010.12.01 16:24:07 »
 Tudod láttam már  csunya képen autót , egy két pozitiv dologgal, nem agyondicsérve és a valóságban sokkal szebb volt, mint a nepperek gyönyörü kiglancolt romjai.
Szoval lehet az forditva is ;)

trance_boy

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5736 Dátum: 2010.12.02 10:42:44 »
Corolla verso-ra szeretném cserélni Yarisomat, természetesen értékegyeztetéssel.Adnám mellé Yamaha 125 xt- m is a yaris 2005, a moci 2006 os.

Esetleg tudtok eladó versot szivesen venném, természetesen DIESEL-t:)

üdv és köszi:)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5737 Dátum: 2010.12.02 10:57:39 »
Ember, milyen évjárat, melyik dízel, hány éves? COV I, COV II vagy tényleg Verso? :D Itt amúgy legjobb tudomásom szerint senki nem árul most ilyet.
         

trance_boy

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5738 Dátum: 2010.12.02 11:38:25 »
Ember, milyen évjárat, melyik dízel, hány éves? COV I, COV II vagy tényleg Verso? :D Itt amúgy legjobb tudomásom szerint senki nem árul most ilyet.

Kedves Moderátorok Gyöngye!

Nincs elképzelésem, csak tervezem hogy lecserélem az autóm. 2.2 D cat azokat nézegetem, és kb 2005 ös körüli évjáratokat.
De eddig mindenki korrekt és segítőkész volt, bár a hozzászólásod nekem kicsit rosszul esett.

szóval jó állapotú corolla versot keresek, lehetőleg aki beszámítaná a yarisomat.,és a mocim is!


kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5739 Dátum: 2010.12.02 11:57:04 »
Nem bántó akart lenni, de három helyre is leírtad, hogy Versot akarsz. Ez enyhén szólva is tág fogalom, te is beláthatod, plusz ott volt a smiley.  ;)

Én D-Cat-et nem nagyon mernék venni, olvasgasd a D-4D-, D-CAT topicot, arányaiban nagyobb a meghibásodás lehetősége a többihez képest és mivel dízel, nagyon oda kell figyelni rá. Jellemzően vagy nagyon sok km lesz benne vagy tekert vagy külföldi. Jó nehéz lesz tényleg patent állapotút találni. :( Úgy meg, hogy esetleg magánszemély beszámítsa a meglévőt, pláne.  :wacko:
         

trance_boy

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5740 Dátum: 2010.12.02 12:02:45 »
Köszönöm, Kedves Vagy!

:) igen ezek  a dolgok megfordultak nekem is a fejemben!

további szép napot!! és majd olvasgatok róluk...

Óvatosan az utakon! tegnap kb. 20 törött autót láttam, és hát sokan még mindig sajnálnak 4 db téli gumira költeni, inkább eleszik az árát, ezért tartunk itt ahol most!

na de csak pozitívan!


bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5741 Dátum: 2010.12.02 15:44:31 »
Tudod láttam már  csunya képen autót , egy két pozitiv dologgal, nem agyondicsérve és a valóságban sokkal szebb volt, mint a nepperek gyönyörü kiglancolt romjai.
Szoval lehet az forditva is ;)
Természetesn ilyenbe is bele lehet futni, de böngészve a hirdetéseket az ember szeme először a képen jól kinézőn akad meg. Pláne, ha szövegileg is korrekt a hirdetés.  ;)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5742 Dátum: 2010.12.02 21:20:42 »
Tudod láttam már  csunya képen autót , egy két pozitiv dologgal, nem agyondicsérve és a valóságban sokkal szebb volt, mint a nepperek gyönyörü kiglancolt romjai.
Szoval lehet az forditva is ;)
Természetesn ilyenbe is bele lehet futni, de böngészve a hirdetéseket az ember szeme először a képen jól kinézőn akad meg. Pláne, ha szövegileg is korrekt a hirdetés.  ;)
Ja nagy eséllyel profi autókereskedő tette fel ;)

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5743 Dátum: 2010.12.03 08:46:34 »
Nem muszáj ahhoz kereskedőnek lenni. Ha egyszer netán Én adnám el az autómat, ugyanígy tennék, mégsem vagyok kereskedő.
De pl. most van a hahun egy hirdetésem, csak a példa kedvéért linkelem be Neked. Nézd meg, és mondj egy olyan dolgot, ami nem korrekt benne... de objektíven.  :hug:

16" felni+gumi
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5744 Dátum: 2010.12.03 09:45:52 »
Ez már csak szőrhasogatás de kit érdekel a közepén milyen a bordamélység (a képen a százast ado tette) hanem engem jobban érdekelne a kopásjelzőnél.De az csak kötekedés :D.Tényleg korekt hírdetés