Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2129992 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1260 Dátum: 2008.12.08 08:48:45 »
Na, ott tuti nem tekergetik, arról tudnék.
 :ph34r:
Ha érdekel ez a kocsi, bár nem Verso... Akkor leinformálom neked.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1261 Dátum: 2008.12.08 08:52:40 »
De ennek a Corinak az állapotán is látszik, hogy kevés a km, nemcsak a mérőn.
Gabe 254.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1262 Dátum: 2008.12.08 08:55:36 »
ez szimpi ez az autó, voltam már náluk egy kolléganömnek vettunk itt hacsi E12-t. korrekt társaság.
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1263 Dátum: 2008.12.08 09:03:20 »
Na, ott tuti nem tekergetik, arról tudnék.
 :ph34r:
Ha érdekel ez a kocsi, bár nem Verso... Akkor leinformálom neked.
köszi, az a bajom:), hogy szép ez a Corolla, de ha Versot szeretnék ::) ilyenkor ugye az szokott lenni, mint a Murphy törvények esetében mindig, hogy megveszem ezt a Corollát és két nap múlva megesz a fene, mert valaki eladja a Versoját....hogyha meg várok, akkor nem történik semmi és elviszik ezt is, verso meg még mindig nincs...
apósoméknak van egy hatchback Corollája, de nem érzem benne azt a hatalmas teret, mint amit a versokról olvasok, gondolom nagyságra kívülről is nagyobb a verso, belül meg depláne.
szóvl még őrlődöm....aztán lehet, hogy Palaczknak van igaza és várjak...
végignéztem a Toyota márkakereskedések weblapjait, egyenlőre csak drágább versok vannak, hitelre nem futja a lakáshitel mellett, meg a mostani állapotokban nem akarnék ezzel szórakozni.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1264 Dátum: 2008.12.08 10:06:41 »
Én is július végén kezdtem autót nézni és október 1-jén vettem meg.  :flowers: Nagyon rossz várni, ez tény.  :wacko:
         

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1265 Dátum: 2008.12.08 10:38:55 »
Én is július végén kezdtem autót nézni és október 1-jén vettem meg.  :flowers: Nagyon rossz várni, ez tény.  :wacko:

Feleségemenek azért 6 hét alatt találtunk megfelelő gépet ( kis szetrencsével) , de anyósomnak egy egyszerű 10 év körüli kisautót kerestünk, és az is majdnem 5 hét volt, pedig a régi Swiftből dunát lehet rekeszteni!

- elkapkodni nem szabad, az nagyon drága tud lenni később.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1266 Dátum: 2008.12.08 12:19:11 »
na, hát lehet, hogy mégis szerencsém lesz (vagy szerencsétlenségem :2guns:),
beszéltem ezzel:
http://www.hasznaltauto.hu/2586261_toyota_corolla_2002
ez a 64ezret futott Verso, azt mondja az ember, hogy ezt ő megvette az előző tulajtól, tehát nem bizomáynban van nála, végig vezetett szervízkönyves, Magyarországon vásárolt és üzembehelyezett autó, a fejét teszi rá, hogy a kmóra állása annyi, amennyi, de ez a szervízkönyvéből is látszik. és hajlandó elhozni a debreceni Toyota szervízbe is az autót.
beszéltem  szervízzel, hogy mennyibe kerül egy full átvizsgálás (mechanikus részek, motordiag, rétegvast.mérés), egyenlőre még vissza kell szólnom, mert vakarták a fejüket, mert aki "ért" hozzá, az nem volt ott. nem tudom ehhez mit kell annyira érteni vazze? mi az amit feltétlenül végeztessek el az autón???

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1267 Dátum: 2008.12.08 12:25:06 »
és ott vezették Debrecenben a szervízkönyvét.

de ugye az elképzelhetetlen, hogy ezek ott összebeszélnek és a szervíz összejátszik ezzel az emberrel? mondjátok, hogy ez lehetetlen :whistling: mondtam a szervíznek én papírt kérek róla, úgyhogyha simli van, akkor ők vállalják a felelősséget. ezt az utolsó félmondatot nem mondtam, de ez természetes. :devil:

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1268 Dátum: 2008.12.08 12:48:26 »
na beszéltem a szervízzel is, azt mondták semmi akadálya, átnyálazzák az autót. amit kérek. mondjuk ha vezetve van a szervízkönyve, akkor sok értelme pénzt azért kiadni, hogy átnézzék, talán nem sok értelme van. felrakják a padra, meg a motordiag. meg "szemrevételezik"...stb. gondolom ez egy 10esnél nem is kerülhet többe.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1269 Dátum: 2008.12.08 12:57:43 »
Egy állapotfelmérés 6-8 ezer szokott lenni.
         

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1270 Dátum: 2008.12.08 13:06:18 »
és ott vezették Debrecenben a szervízkönyvét.

de ugye az elképzelhetetlen, hogy ezek ott összebeszélnek és a szervíz összejátszik ezzel az emberrel? mondjátok, hogy ez lehetetlen :whistling: mondtam a szervíznek én papírt kérek róla, úgyhogyha simli van, akkor ők vállalják a felelősséget. ezt az utolsó félmondatot nem mondtam, de ez természetes. :devil:
Nincs lehetőség esetleg egy másik szerviznél elvégeztetni az átvizsgálást??? Lehet, hogy túlmisztifikálom, de az :devil: nem alszik...
hazard

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1271 Dátum: 2008.12.08 14:05:04 »
és ott vezették Debrecenben a szervízkönyvét.

de ugye az elképzelhetetlen, hogy ezek ott összebeszélnek és a szervíz összejátszik ezzel az emberrel? mondjátok, hogy ez lehetetlen :whistling: mondtam a szervíznek én papírt kérek róla, úgyhogyha simli van, akkor ők vállalják a felelősséget. ezt az utolsó félmondatot nem mondtam, de ez természetes. :devil:
Nincs lehetőség esetleg egy másik szerviznél elvégeztetni az átvizsgálást??? Lehet, hogy túlmisztifikálom, de az :devil: nem alszik...
erre mondtam, hogy kérek papírt. ha ***nak azt nem teszik zsebre, amit a Toyotától, a Fogy.Védelemtől, az ügyvédemtől és az Apehtól kapnak. :devil:Kiküldöm én Japánba is, hogy lássák odakinn, hogy rombolják szét a márka imidzsét. Senki nem örülne neki, imho.

Cisc0

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 236
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1272 Dátum: 2008.12.08 14:30:30 »
Hy andzsin!

Nem akarlak elkeseríteni de ha jól látom akkor ez a M*TÁL autó nevű kereskedés. Ebben a ker.-ben láttam már pár visszatekert autót. (volt olyan is h ismerősé volt, beadta a gépet és egy 50-est "fiatalodott" ).
Nagyon jól vizsgáljátok át mielőtt rábólintotok, és kívánom h ez ne legyen tekerve.

---
Ez csak az én véleményem: ez az a kereskedés, ahonnan soha nem vennék kocsit.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1273 Dátum: 2008.12.08 14:34:29 »
erre mondtam, hogy kérek papírt. ha ***nak azt nem teszik zsebre, amit a Toyotától, a Fogy.Védelemtől, az ügyvédemtől és az Apehtól kapnak. :devil:Kiküldöm én Japánba is, hogy lássák odakinn, hogy rombolják szét a márka imidzsét. Senki nem örülne neki, imho.
Én pedig erre mondom, hogy vedd elejét a dolgoknak, és - amennyiben van rá lehetőséged - egy másik szerviznél végeztesd el az átvizsgálást :excl:
hazard

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #1274 Dátum: 2008.12.08 15:54:01 »
Debrecenben ez az 1 Toyota van.