Szerző Téma: Yaris szerviz költségei  (Megtekintve 415993 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

shaitan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Yaris szerviz költségei
« Válasz #630 Dátum: 2007.10.19 21:13:14 »
Idézetet írta: "decens"
Idézetet írta: "Catman"

A www.carwellness.hu -t szoktak ajanlani. Sajat tapasztalatom nincs veluk (bar lenne mit javittatni :) )


köszönöm a tippet! elsõ olvasatra jónak tûnik.. ha majd eljutunk oda a tütüvel, beszámolok róla.
d.


Náluk csináltattam meg az elõzõ Yarisomnak a hátsó ajtaján egy mélyebb horpadást.. 30e volt, fél nap alatt és gyönyörû lett. Én csak ajánlani tudom  :kacsint:
03 Toyota Yaris 1.0 Terra
'06 Toyota YarisII 1.3 SOL


uandor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 110
Yaris szerviz költségei
« Válasz #631 Dátum: 2007.10.20 11:45:59 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "uandor"

Monoron voltam, 26 e km-el 30 000 alatt volt.

szia

vvti1.3 versoba 3,5l olajat kellett tölteni?

érdekeségképpen:
a "francia" vvti1.3 yaris1-ba (mindegy,h facelift, vagy régi) kereken 3 liter megy. :hmm:

 :otlet: igaz, a motorkódja is más a két típusnak


Kb. ennyi az össz olajmennyiség. Szerintem nem megy egy olajcserénél 3l -nél több bele..
oyota Yaris Verso 1,3 Luna 2004

leszilaci

  • Vendég
Yaris szerviz költségei
« Válasz #632 Dátum: 2007.10.24 11:24:10 »
Idézetet írta: "uandor"

Kb. ennyi az össz olajmennyiség. Szerintem nem megy egy olajcserénél 3l -nél több bele..

 :hmm: pedig belement. a szemem elött öntötték bele :figyellek:

LacBp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 41
  • l
Yaris szerviz költségei
« Válasz #633 Dátum: 2007.12.20 17:06:24 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "uandor"

Monoron voltam, 26 e km-el 30 000 alatt volt.

szia

vvti1.3 versoba 3,5l olajat kellett tölteni?

érdekeségképpen:
a "francia" vvti1.3 yaris1-ba (mindegy,h facelift, vagy régi) kereken 3 liter megy. :hmm:

 :otlet: igaz, a motorkódja is más a két típusnak

Sziasztok!

Friss  Yarisos vagyok egy Versoval.  miböl lehet tudni, hogy japán vagy francia? mi a motorkód egyiknél, s másiknál?

kösszi.
Friss Toyotás vagyok

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Yaris szerviz költségei
« Válasz #634 Dátum: 2007.12.20 20:59:02 »
A gyártásra nem a motorszám, hanem az alvázszám utal.
A japán JT-vel a francia VN-nel kezdõdik.
De ha jól tévedek Verso csak japán volt.
De erre nem vennék mérget...

leszilaci

  • Vendég
Yaris szerviz költségei
« Válasz #635 Dátum: 2007.12.21 08:01:15 »
Idézetet írta: "Misi"
...
De ha jól tévedek Verso csak japán volt.
De erre nem vennék mérget...

pedig de :)

LacBp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 41
  • l
Yaris szerviz költségei
« Válasz #636 Dátum: 2007.12.21 19:43:10 »
Idézetet írta: "Misi"
A gyártásra nem a motorszám, hanem az alvázszám utal.
A japán JT-vel a francia VN-nel kezdõdik.
De ha jól tévedek Verso csak japán volt.
De erre nem vennék mérget...


KÖszi az infót!
Friss Toyotás vagyok

nIKI7777

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Yaris szerviz költségei
« Válasz #637 Dátum: 2007.12.31 17:07:02 »
nincs valakinek tippje, hogy hol lehetne megcsináltatni azt a problémát, hogy a gumi szigeteléssel lehet gond, mert most hogy havazik látom hogy hátul a csomagtartónál, az ajtóknál körbe tiszta hó minden. valószinû a víz is ugyanigy ázik be, és ezért lehet hogy állandóan párásodik a yaris ablaka, nagyon durván?  :robbanfej:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Yaris szerviz költségei
« Válasz #638 Dátum: 2007.12.31 20:39:47 »
Idézetet írta: "nIKI7777"
nincs valakinek tippje, hogy hol lehetne megcsináltatni azt a problémát, hogy a gumi szigeteléssel lehet gond, mert most hogy havazik látom hogy hátul a csomagtartónál, az ajtóknál körbe tiszta hó minden. valószinû a víz is ugyanigy ázik be, és ezért lehet hogy állandóan párásodik a yaris ablaka, nagyon durván?  :robbanfej:


Szia!

Üdv. a Fórumon!
Volt törve az autód hátulja? Mert lehet, hogy az okozza a gondot, hogy nem jól csinálták meg, nem pontos az illesztés stb.
Még a legöregebb Yarisnál is illene annyira egyben lennie a kéderguminak, hogy ne ázzon be. Ebbõl egyébként érdemes újat beszerezni, mert a bontott nem biztos, hogy hibátlan lesz.

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris szerviz költségei
« Válasz #639 Dátum: 2008.01.01 04:13:33 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "nIKI7777"
nincs valakinek tippje, hogy hol lehetne megcsináltatni azt a problémát, hogy a gumi szigeteléssel lehet gond, mert most hogy havazik látom hogy hátul a csomagtartónál, az ajtóknál körbe tiszta hó minden. valószinû a víz is ugyanigy ázik be, és ezért lehet hogy állandóan párásodik a yaris ablaka, nagyon durván?  :robbanfej:


Szia!

Üdv. a Fórumon!
Volt törve az autód hátulja? Mert lehet, hogy az okozza a gondot, hogy nem jól csinálták meg, nem pontos az illesztés stb.
Még a legöregebb Yarisnál is illene annyira egyben lennie a kéderguminak, hogy ne ázzon be. Ebbõl egyébként érdemes újat beszerezni, mert a bontott nem biztos, hogy hibátlan lesz.


Kizárt, hogy egy kédergumi annyira szétlegyen hogy beesik a hó. Akkor ott vagy valamit elnéztél, vagy durván törve volt az autó, és a kédergumi fel sem fexik a felületen, mert olyan nagy a hézag (láttam már ilyet).
De ha valahol még a hó is beesik, akkor ott a víz durván befolyna, magyarul nem csak párásodna az autó, hanem egy kiadós esõ után állna benne a víz mindenhol, fõleg a pótkeréknél.
Xanyi

nIKI7777

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Yaris szerviz költségei
« Válasz #640 Dátum: 2008.01.01 08:16:27 »
kÖSZI A VÁLASZOKAT, akkor egyszerûen nem tudom meg fejteni hogy mitõl párásodik ennyire a kocsi. mert a guminak tényleg nincs semmi baja, teljesen jó állapotban van. de nagyon durva, amikor minusz 5 fokban le kell húzni az ablakot, hogy lemenjen a pára. esetleg ha van valakinek tippje, vagy találkozott már ilyen problémával, az irjon nekem, hogy mit kéne ezzel csinálnom.köszi

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris szerviz költségei
« Válasz #641 Dátum: 2008.01.01 11:59:44 »
Idézetet írta: "nIKI7777"
kÖSZI A VÁLASZOKAT, akkor egyszerûen nem tudom meg fejteni hogy mitõl párásodik ennyire a kocsi. mert a guminak tényleg nincs semmi baja, teljesen jó állapotban van. de nagyon durva, amikor minusz 5 fokban le kell húzni az ablakot, hogy lemenjen a pára. esetleg ha van valakinek tippje, vagy találkozott már ilyen problémával, az irjon nekem, hogy mit kéne ezzel csinálnom.köszi


Belsõ levegõ keringetés nincs bekapcsolva véletlenül?
Xanyi

nIKI7777

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Yaris szerviz költségei
« Válasz #642 Dátum: 2008.01.01 12:35:47 »
külsõ levegõ keringetésre van kapcsolva.  :sir:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Yaris szerviz költségei
« Válasz #643 Dátum: 2008.01.01 12:48:58 »
Kapcsold be a klímát (ha van), az segít. És egy  új pollenszûrõ is csodákra képes.
 :kacsint:

nIKI7777

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Yaris szerviz költségei
« Válasz #644 Dátum: 2008.01.01 12:50:40 »
oké, köszi mindenkinek a válaszokat, meg próbálom majd a klimás figuráciot.