Szavazás

Lecserélnéd a jelenlegi Corollád Aurisra?

Igen
40 (28.4%)
Nem
60 (42.6%)
Nem corollám van, de bevállalnám
24 (17%)
nemkéne, nekem kicsi; jobb, erõsebb kocsim van
17 (12.1%)

Összes szavazó: 133

Szavazás lezárva: 2006.10.31 08:21:45

Szerző Téma: AURIS - általános topik  (Megtekintve 1242634 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Satriani

  • Vendég
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #4215 Dátum: 2009.08.06 17:33:52 »
Ha egy mocskos szájú takony lennél, aki sokadszorra szól be ok nélkül, lehet, hogy megpróbálnám személyesen rövidre zárni az ügyet. (A többieknek: egy másik fórumon kóstolgatja a jónépet egy senkiházi. Kértem tőle elérhetőséget, kíváncsi vagyok, mit reagál. Ronin enyhén demagóg módon mosta össze a két ügyet.)

Ha pedig egy zörgős autóról lenne szó, akkor - ahogy te is - elvinném szervizbe, nem nagy dolog ez. Az általad korábban emlegetett típusváltás nem biztos, hogy eszembe jutna. Máséval persze könnyű.

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #4216 Dátum: 2009.08.06 18:38:59 »
Ha pedig egy zörgős autóról lenne szó, akkor - ahogy te is - elvinném szervizbe, nem nagy dolog ez. Az általad korábban emlegetett típusváltás nem biztos, hogy eszembe jutna. Máséval persze könnyű.

OK, már megint magamat kell idéznem: "Másik lehetöség lenne, ha már ennyire kiábrándultál az autobol, tipust vagy márkát cserélni."
A tipusváltási lehetöséget szirl-el szemben emlitettem meg, mint lehetöség a mühelyben történö megjavitás mellet, ha minden kötél szakadt. A hangsuly a "lenne" és "ha"-n van, (lett volna) lehet hogy nem volt egyértelmü.
Nem csak máséval könnyü, sajáttal is, természetesen lehetöségtöl függöen.
Még valami?  :)

Satriani

  • Vendég
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #4217 Dátum: 2009.08.06 18:50:42 »
Még valami?  :)

Merjek én megjegyzést tenni, miután ilyen frappánsan lerendeztél? :D

Azt azért elmondhatnád, egyáltalán hogy jutott eszedbe, hogy egy zörgés miatt úgy ki lehet ábrándulni egy autóból, hogy (akár szervizbe vitel nélkül) eladja az ember a gépet. Felejtsd el, hogy Toyotáról volt szó, úgy általánosságban kérdezem.

Satriani

  • Vendég
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #4218 Dátum: 2009.08.06 19:22:37 »
Ezt elfelejtettem kiemelni, pedig kifejezetten érdekes és elgondolkodtató, amit ír a cartárs:
Tudom, hogy huszadrangú dolog a zörgés, meg nyikorgás, de sajnos ezt közvetlenül érzékelem, mint vacak minőséget, miközben a nyilván kiváló műszaki tartalom rejtve marad.

Különösebb kommentárt nem igényel. Talán annyit fűznék hozzá, hogy ki kéne akasztani a Toyota európai dizájnközpontjába az összes létező nyelvre lefordítva. A Toyota modellekhez hasonlóan árazott autók közül a VW-nél ezt (mármint a minőségérzetet, ami nem keverendő a minőséggel) nagyon érzik, tessék tőlük tanulni.

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #4219 Dátum: 2009.08.06 20:54:32 »
Merjek én megjegyzést tenni, miután ilyen frappánsan lerendeztél? :D
Azt azért elmondhatnád, egyáltalán hogy jutott eszedbe, hogy egy zörgés miatt úgy ki lehet ábrándulni egy autóból, hogy (akár szervizbe vitel nélkül) eladja az ember a gépet. Felejtsd el, hogy Toyotáról volt szó, úgy általánosságban kérdezem.

Természetesen lehet, mint mindenkinek, megjegyzéseket tenni.  :D
"egyáltalán hogy jutott eszedbe,...." - tja, van ilyen.  :D
Tul van ez a téma már rágva sztem, már elkanyarodsz szirl Aurisátol. Engem ki tudnak a zörgések, nyikorgások, cicergések ábránditani, téged meg talán nem, legyen annyi elég, hogy nem vagyunk egyformák.  ;)

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #4220 Dátum: 2009.08.06 22:51:18 »
Mit rakjanak oda, csíkozott, kézi szőttes perzsaszőnyeget? :whistling:

Ha ez az ara annak, hogy ne zorogjon, akkor azt.
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #4221 Dátum: 2009.08.06 22:53:55 »
[
Vérbosszu? Hol élsz? De hogy kerül most egy BMW ide? Na mindegy, ha valami megciccen egész egyszerüen elmegyek a mühelybe, elmondom mi hol ciccen, szüntessék meg, csak ennyi.  ;)

Az Astra árral meg nagyon "randán mellé nyultam", igazad van. Olvasd el mégegyszer. Mit nem értettél a "Nem vagyok benne egészen biztos, de lehet, hogy..." és "Ha igy lenne.." mondatokbol?
Lehet, hogy megint csak kötöszködni akarsz? Tölem is majd elérhetöséget kérsz?  :D


 :clap: :clap: :clap: :D
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

tutinet

  • Vendég
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #4222 Dátum: 2009.08.06 23:08:11 »

Fogadni mernék rá, hogy az Auris utódjából kimarad ez az ormány...

Miért, mi az Auris utódja ??? Visszahozzák a hatchback Corollát ????? :eek:

nem lenne rossz döntés , sőőőt.

Satriani

  • Vendég
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #4223 Dátum: 2009.08.07 00:50:37 »
:clap: :clap: :clap: :D

Szegénykém, ha tudom, hogy ekkora örömöd leled az ilyesmiben, már korábban intéztem volna neked valami műbalhét.

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #4224 Dátum: 2009.08.07 08:01:09 »
:clap: :clap: :clap: :D

Szegénykém, ha tudom, hogy ekkora örömöd leled az ilyesmiben, már korábban intéztem volna neked valami műbalhét.

Ezekutan rosszul fogsz aludni Petiekem vagy mi ? Szerintem bujjal a kutyadhoz, O majd megvigasztal. Vagy ha maskeppen nem megy, a kovetkezo felevben vagjal meg kicsit tobb diakot.  :whistling:
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

Satriani

  • Vendég
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #4225 Dátum: 2009.08.07 08:21:40 »
 :yawn:

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #4226 Dátum: 2009.08.07 13:31:30 »
Srácok, menstruáltok? :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #4227 Dátum: 2009.08.07 13:43:25 »
Nem, szerelmesek egymásba, csak még nem tudják jól kifejezni.  :D

Satriani

  • Vendég
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #4228 Dátum: 2009.08.07 13:57:33 »
:D

Aljas rágalom, én az értelmesekre bukom.  :flowers:

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #4229 Dátum: 2009.08.07 15:18:04 »
Ilyen fejjel?  ::) Aligha.  :flowers:
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/