Szavazás

Lecserélnéd a jelenlegi Corollád Aurisra?

Igen
40 (28.4%)
Nem
60 (42.6%)
Nem corollám van, de bevállalnám
24 (17%)
nemkéne, nekem kicsi; jobb, erõsebb kocsim van
17 (12.1%)

Összes szavazó: 133

Szavazás lezárva: 2006.10.31 08:21:45

Szerző Téma: AURIS - általános topik  (Megtekintve 1242644 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
AURIS - általános topik
« Válasz #3000 Dátum: 2008.06.01 07:57:06 »
Hát most nem mindegy, hogy ott van a felirat vagy nics ott!?
Abszolult nem érdekelt a vásárláskor és most sem. Tudom, hogy milyen autót vettem   ;)
Aztán szerintem másnak meg nincs köze hozzá, hogy milyen felszereltségû stb a kocsim    8)
A megrendelésre lopott autókhoz így csak könnyebben hozzájárulnak a a tájékoztató feliratok.
Aztán lehet, hogy nem jól tudom, mert nem loptam autót (sem) ...még!  ;D ;D
« Utoljára szerkesztve: 2008.06.03 08:42:43 írta Fery »
Fery

Eppendorf

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 181
  • Auris Aquatis 1.4 D4D '08
dizájn
« Válasz #3001 Dátum: 2008.06.01 19:29:51 »
Bár kissé szokatlan.. nagyon szuper az új dizájn! Keresgélni kell a régi funkciók után, pl. sima hozzászólás gomb hol van??
De a legjobb, hogy villámgyorsan repeszt és firefox alatt sincs vele gond!

Hová tűntek viszont a régi jól megszokott grimaszok?? :'( ???
Eppendorf

0,2 0,5 1,5 2,0 :smartass: :nuke:  294

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: dizájn
« Válasz #3002 Dátum: 2008.06.01 19:45:31 »
Bár kissé szokatlan.. nagyon szuper az új dizájn! Keresgélni kell a régi funkciók után, pl. sima hozzászólás gomb hol van??
De a legjobb, hogy villámgyorsan repeszt és firefox alatt sincs vele gond!

Hová tűntek viszont a régi jól megszokott grimaszok?? :'( ???

Szia!

A fórummotorral kapcsolatos észrevételeket a www.toyotaclub című fórum idevonatkozó topicjában lehet megtenni. A fórumhoz a főoldalon keresztül lehet eljutni!

Remélem, ezért nem olyan borzasztó ez a motor sem, majd lassan-lassan megszokjuk!  ;D
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Eppendorf

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 181
  • Auris Aquatis 1.4 D4D '08
Re: dizájn
« Válasz #3003 Dátum: 2008.06.01 20:56:32 »
Szia!
A fórummotorral kapcsolatos észrevételeket a www.toyotaclub című fórum idevonatkozó topicjában lehet megtenni. A fórumhoz a főoldalon keresztül lehet eljutni!
Remélem, ezért nem olyan borzasztó ez a motor sem, majd lassan-lassan megszokjuk!  ;D

Megértve és ezek szerint eljárva!  ;D
Eppendorf

0,2 0,5 1,5 2,0 :smartass: :nuke:  294

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
pici, bosszantó hibák
« Válasz #3004 Dátum: 2008.06.03 18:19:20 »
Mára 2 érdekesség jutott...

1. Egyszer csak a BE ülés előtt a szőnyegen termett egy kis préselt szivacs darabka. Hasáb formájú, 1,5x1,5x4 cm-es az egyik hosszabb oldalán ragasztós. Nézegettem, de nem találtam, hogy honnan eshetett oda. Kívülről nemigen, mert negyon "oridzsi" volt, sehol semmi piszok/kosz...

2. A JH ablakot húztam fel az ajtó mellett állva, a BE ajtó "kapcsolótáblájáról" és véletlenül majdnem kiemeltem az egész panelt... Elől még fogja vmi, de a hátsórésznél kb. 2,5 cm-re kiemeltem a műa betétet a szövetből >:( Nem hiszem, hogy ez így normális...

Ötlet, javaslat, észrevétel a fentiekkel kapcsolatban??
hazard

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re: pici, bosszantó hibák
« Válasz #3005 Dátum: 2008.06.03 18:40:46 »
Mára 2 érdekesség jutott...

1. Egyszer csak a BE ülés előtt a szőnyegen termett egy kis préselt szivacs darabka. Hasáb formájú, 1,5x1,5x4 cm-es az egyik hosszabb oldalán ragasztós. Nézegettem, de nem találtam, hogy honnan eshetett oda. Kívülről nemigen, mert negyon "oridzsi" volt, sehol semmi piszok/kosz...

2. A JH ablakot húztam fel az ajtó mellett állva, a BE ajtó "kapcsolótáblájáról" és véletlenül majdnem kiemeltem az egész panelt... Elől még fogja vmi, de a hátsórésznél kb. 2,5 cm-re kiemeltem a műa betétet a szövetből >:( Nem hiszem, hogy ez így normális...

Ötlet, javaslat, észrevétel a fentiekkel kapcsolatban??

1. Tippelek mert valamelyik nap éppen a kormány alatti műanyagot é környékét (is) törölgettem és mintha ott láttam volna préselt szivacsnak látszó tárgyat. Szerintem arról a területről származik.

2. ??? szétesik a geppa?  >:(  Finoman, de határozott mozdulattal szépen visszanyomni ...
Fery

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Re: pici, bosszantó hibák
« Válasz #3006 Dátum: 2008.06.03 20:29:45 »
1. Tippelek mert valamelyik nap éppen a kormány alatti műanyagot é környékét (is) törölgettem és mintha ott láttam volna préselt szivacsnak látszó tárgyat. Szerintem arról a területről származik.

2. ??? szétesik a geppa?  >:(  Finoman, de határozott mozdulattal szépen visszanyomni ...

1. Szinte befeküdtem az előbb a vezetőoldal lábrészébe, de sehová sem passzolt, sehonnan sem hiányzott. Ez a darabka egyébként világosabb színű (paszteles), míg az a sziva lábrésznél szürkés. Mindegy eltettem ;)
2. Vissza van nyomva, de az a nem normális "játéka" továbbra is megvan... Gáz! :-\
hazard

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re: pici, bosszantó hibák
« Válasz #3007 Dátum: 2008.06.03 22:07:22 »

1. Szinte befeküdtem az előbb a vezetőoldal lábrészébe, de sehová sem passzolt, sehonnan sem hiányzott. Ez a darabka egyébként világosabb színű (paszteles), míg az a sziva lábrésznél szürkés. Mindegy eltettem ;)
2. Vissza van nyomva, de az a nem normális "játéka" továbbra is megvan... Gáz! :-\

 :(
Sajna, hogy ilyen probléma előfordul, a következő szervíznél orvosolható. Remélem garanciális még!?
Fery

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Re: pici, bosszantó hibák
« Válasz #3008 Dátum: 2008.06.03 22:41:56 »
Sajna, hogy ilyen probléma előfordul, a következő szervíznél orvosolható. Remélem garanciális még!?
Az lesz. Egy kisebb "bevásárló cetlivel" megyek a 15e-s szervizre. :-[
hazard

szirl

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 104
Re: pici, bosszantó hibák
« Válasz #3009 Dátum: 2008.06.04 12:15:28 »
Mára 2 érdekesség jutott...

1. Egyszer csak a BE ülés előtt a szőnyegen termett egy kis préselt szivacs darabka. Hasáb formájú, 1,5x1,5x4 cm-es az egyik hosszabb oldalán ragasztós. Nézegettem, de nem találtam, hogy honnan eshetett oda. Kívülről nemigen, mert negyon "oridzsi" volt, sehol semmi piszok/kosz...

2. A JH ablakot húztam fel az ajtó mellett állva, a BE ajtó "kapcsolótáblájáról" és véletlenül majdnem kiemeltem az egész panelt... Elől még fogja vmi, de a hátsórésznél kb. 2,5 cm-re kiemeltem a műa betétet a szövetből >:( Nem hiszem, hogy ez így normális...

Ötlet, javaslat, észrevétel a fentiekkel kapcsolatban??

Én is találtam egyszer egy ilyen szivacsdarabot, de a jobb egyen, nem a bal oldalon. Először benéztem én is a műszerfal alá. Na akkor döbbentem, érdemes benézni oda a jobb egynél, a kesztyűtartó alá, nem épp németesen példás összeszerelést fogtok ott találni, hanem egy szinte lifegő műanyagot, filccel beborítva, szerintem egy mozdulattal kivehető, nyilván a könnyebb szerelhetőség miatt. Először azt hittem valami kiakadt ott, vagy ilyesmi, mert az ottani elem simán lifeg. Elmentem a szervízbe vele, mert közel lakom és nem áll semmiből, megnyugtattak, hogy ez gyárilag ilyen, végül is semmi baj vele, mert nem zörög, látszani meg nem látszik. A kis szivacsdarabot hanyag mozdulattal kivágták a kukába, mondták, hogy ne izgassam magam miatta, nincs jelentősége, valami kis *** távtartó, vagy ilyesmi lehet. Engem mondjuk kicsit sokkolt, hogy ahol nem látható a dolog, ott milyen megoldások vannak, de a funkcionalitást nem érinti, úgyhogy inkább nem nézegetek és kész.

Másik problémával nincs tapasztalatom.

Eppendorf

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 181
  • Auris Aquatis 1.4 D4D '08
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #3010 Dátum: 2008.06.04 18:52:51 »
 :clap: :clap: :sorcerer: Péntek délben megkapom meg az autót! Majd teszek fel képeket! :yes: :gunsmilie: :flowers: :smartass: :tt1:
Eppendorf

0,2 0,5 1,5 2,0 :smartass: :nuke:  294

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Re: pici, bosszantó hibák
« Válasz #3011 Dátum: 2008.06.04 18:57:46 »
Én is találtam egyszer egy ilyen szivacsdarabot, de a jobb egyen, nem a bal oldalon. Először benéztem én is a műszerfal alá. Na akkor döbbentem, érdemes benézni oda a jobb egynél, a kesztyűtartó alá, nem épp németesen példás összeszerelést fogtok ott találni, hanem egy szinte lifegő műanyagot, filccel beborítva, szerintem egy mozdulattal kivehető, nyilván a könnyebb szerelhetőség miatt. Először azt hittem valami kiakadt ott, vagy ilyesmi, mert az ottani elem simán lifeg. Elmentem a szervízbe vele, mert közel lakom és nem áll semmiből, megnyugtattak, hogy ez gyárilag ilyen, végül is semmi baj vele, mert nem zörög, látszani meg nem látszik. A kis szivacsdarabot hanyag mozdulattal kivágták a kukába, mondták, hogy ne izgassam magam miatta, nincs jelentősége, valami kis *** távtartó, vagy ilyesmi lehet. Engem mondjuk kicsit sokkolt, hogy ahol nem látható a dolog, ott milyen megoldások vannak, de a funkcionalitást nem érinti, úgyhogy inkább nem nézegetek és kész.

Másik problémával nincs tapasztalatom.

Ja, a jobb oldalon már korábban benéztem a műszerfal alá. Tényleg egy lifegű műa. rács van ott. Olyasmi, mint az iratmegsemmisítő hulladéktárolójának fedele. Ez engem nem is annyira izgatott, az viszont sokkal inkább, hogy egyszer csak odapottyan vhonnan egy kis sz@r távtartó szivacsdarab... Honnan esett ki? Miért esett ki? Ha pedig egyszer berakták, akkor nem igaz, hogy nincs rá szükség...  :nono:
hazard

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #3012 Dátum: 2008.06.04 19:11:02 »
:clap: :clap: :sorcerer: Péntek délben megkapom meg az autót! Majd teszek fel képeket! :yes: :gunsmilie: :flowers: :smartass: :tt1:

Na ez már jó hír  :clap:
OK majd jól megnézzük a képeket  :eek:
Húúú de lassan telik ilyekor az idő  ::)
Fery

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #3013 Dátum: 2008.06.04 19:30:52 »
Péntek délben megkapom meg az autót! Majd teszek fel képeket!

Rendben, várjuk!  :clap: 1.4 D4D fekete Aquatis, ugye? :yes:
hazard

Eppendorf

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 181
  • Auris Aquatis 1.4 D4D '08
Re: AURIS - általános topik
« Válasz #3014 Dátum: 2008.06.04 20:30:24 »

Rendben, várjuk!  :clap: 1.4 D4D fekete Aquatis, ugye? :yes:


:smartass: Igen. Ma dolgoztak rajta.. holnap rendszám..  :shifty: Holnapután (remélem, ne kiabáljuk el :stuart:) büszkén feszíthetek már benne!  :flowers:
Eppendorf

0,2 0,5 1,5 2,0 :smartass: :nuke:  294