Szerző Téma: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek  (Megtekintve 167329 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #810 Dátum: 2011.04.07 10:45:33 »
Azt hittem nem elozes kozben voltal, elolvastam  :flowers: Igy mar vilagos, ugyanarrol az elitezesi modrol beszelunk  :hug:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #811 Dátum: 2011.04.07 10:48:18 »
Értem. Én kínosan ügyelet a jobbratartásra.  Meg arra is, hogy nem előzök jobbról.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #812 Dátum: 2011.04.07 11:58:42 »
Aki sokat mutogat, előbb utóbb találkozik vkivel aki megtanítja mutogatás nélkül elviselni ezt a világot. Aki úgy gondolja megéri annak hajrá.
Mi lenne ha nem arról beszélgetnénk, hogy majd jól betörik még a szerencsétlen orrát is, a helyett, hogy inkább az ilyen szemétládák orrát kéne betörni és akkor ilyen nem történhetne meg?!

Csak ugy nagyon csendben: a jobbratartás kötelezettsége és a sebesség nincs összefüggésben.
Erről nem kívánok vitatkozni egy olyannal akinek a sebessége sajnos nagyon gyakran nincs összefüggésben az univerzum sebességével, hogy ezzel filléreket spóroljon :nonono:

Szerinted miről maradtál volna le, ha mondjuk az audis nő mögé álltál volna be? Ja tudom a férfiasság. Pont ezen múlik :)
Nem maradtam volna le semmiről, csak úgy látszik, hogy jópár külföldön töltött év alatt nagyonis elszoktam a magyar udvariatlan virtustól, hogy a gazdag ***i a luvnya alá tolja a luxus szedánt, csak a saras gumicsizmát még nem vette le a lábáról.

Békésnek, toleránsnak lenni NEM mulyaság. Majd rájössz  :flowers:
Akármennyire is hihetetlen, normál esetben én is békés vagyok. Ide tartozik, hogy megállok a zebra előtt, átengedem a gyalogost és beengedem az autós társakat, egyszóval közlekedem. Ha viszont valaki parasztkodik ok nélkül, akkor sajnos én is parasztkodni kezdek. Ilyen a vérmérsékletem, ez van.

Őszintén sajnálom, hogy néhányotoknak sikerült a szerencsétlen 20éves srácot fikáznia és még véletlenül sem az 50 éves csávókámra koncentrálnia aki hiába volt 30 évvel öregebb, a paraszt agyával rárántotta a kormányt egy szerencsétlen suzukisra aki bemutatott neki mert a búza a 100 as táblánál letolta villogva egy fos opellel. Tény, hogy más a vérmérséklet, de azért az arányok én úgy érzem elcsúsztak kicsit. Ha valaki beszól azért én sem szúrom szíven, viszont nem kezdek el mosolyogni...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #813 Dátum: 2011.04.07 12:00:12 »
A "le akarta nyomni egy Opel" szerintem annyit jelent, hogy le akarta nyomni egy Opel, és tényleg nem értem, ezen mit lehetne félreérteni.
Tehat ha 140-el megyek palyan es mogem 20 centire jonnek es villognak az azt jelenti, hogy le akarnak nyomni?  :hmmmm: Nahat, engem rengetegszer lenyomtak mar  :szemez: Eszre sem vettem.  ;)
Cserebe meg csak 2 karc van az automon  :winkiss:
Jól van már  ;) ... Szvsz maradhatunk annyiban, hogy egy "bemutatásra" (legyen indokolt vagy sem) baromira nem az az adekvát reakció, hogy rárántom a kormányt a másikra. (Akkor meg pláne nem, ha én kezdeményeztem a "harcot".)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #814 Dátum: 2011.04.07 12:02:04 »
Ismét leírom: előztem a belsőben, rámrepült, villogott. Megelőztem az akármit, indexeltem, kimentem, mellémjött rámhúzott és mutogatott is valamit, de túlzottan nem érdekelt. Ennyi történt más semmi. Elhúzott a fenébe, kész ennyi. :D  
Csak azért írtam le BRS történetére, hogy látszódjon egy másik "elintézési" mód is.
Igen. De ha erre te bemutatással reagáltál volna, szvsz arra sem lehetne egy rossz szót sem mondani.

Persze ettől még igaz, hogy jobb nem felvenni az ilyen kesztyűt, mert a másik alkalmasint pont azt szeretné, hogy felvedd.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #815 Dátum: 2011.04.07 14:11:15 »
Ez a ficko szerint ujjaszuletett. (bar nem ertem, vezetes kozbe miert kell kezben tartva kamerazni)

kisa
born to ride

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #816 Dátum: 2011.04.07 15:50:18 »
Uhh  :eek: ... És ezek azok a dolgok, amikkel szemben legfeljebb a gondviselésben lehet bízni!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #817 Dátum: 2011.04.07 17:20:08 »
Vajon itt miért ment a kamera? Azt látni, hogy nem beépített.

istvanf

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 172
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #818 Dátum: 2011.04.07 23:10:00 »
Amikor még megvoltak a kommentek, írta - a kamionosok szemétkedését/szabálytalankodásait akarta felvenni.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #819 Dátum: 2011.04.07 23:17:13 »
Hát akkor elég egyszerű lehet, ha helybe megy egy pofonért (kamiontól nem kellemes). :whistling:

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #820 Dátum: 2011.04.07 23:17:49 »
Palaczk: Igazatok van. A mutogatás a megoldás.

Oké, bocs látom azóta már írtál, csak nekem elveszett néhány hozzászólás, most láttam csak :)

Most előbb írtam, azután olvastam  ;) :flowers:
« Utoljára szerkesztve: 2011.04.07 23:38:41 írta Zénóka »


Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #821 Dátum: 2011.04.07 23:31:28 »
Nem gondolom, hogy a mutogatás a megoldás, mint ahogyan a hátulról jövő agresszivitás sem vagy hogy a másikra rántjuk a kormányt  :flowers:
Egyezzünk ki a abban, hogy mindkettő hülye volt. A gáz az lett volna, ha ezt egy harmadik sínyli meg (márpedig ilyenkor e is benne van a pakliban)

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #822 Dátum: 2011.04.07 23:32:32 »
Csak ugy nagyon csendben: a jobbratartás kötelezettsége és a sebesség nincs összefüggésben.
Erről nem kívánok vitatkozni egy olyannal akinek a sebessége sajnos nagyon gyakran nincs összefüggésben az univerzum sebességével, hogy ezzel filléreket spóroljon :nonono:
Az eddigi kilómétereket tekintve és a gyári fogyasztást alapul véve 3.700.000 azaz hárommillio-hétszázezer forint volt a megtakarítás azaz a spórolás. fillérek....

Nagycitrom: az elöbb azt nem neked írtam :)
« Utoljára szerkesztve: 2011.04.07 23:34:19 írta Zénóka »


Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #823 Dátum: 2011.04.07 23:40:33 »
Nagycitrom: az elöbb azt nem neked írtam :)
Tudom, de talán nem esztek meg, mert reagáltam rá  :D

mod: csak arra akartam kilyukadni, hogy bármelyikük engedett volna az egójából, lépett volna túl a saját önérzetén, akkor nincsen baleset
« Utoljára szerkesztve: 2011.04.07 23:46:34 írta Nagycitrom »

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Ki mikor született újjá - avagy a legnagyobb balesetek
« Válasz #824 Dátum: 2011.04.07 23:47:36 »
Alkalmasint csak úgy videózgatott  :hmmmm: ... De ami engem megdöbbentett: hogy a "becsapódás" után is filmezett tovább. Ez nem túl életszerű.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )